איך לכבס תחתונים ביד (מבלי להכניס את התחתונים שלך לטוויסט)?

עכשיו אתה יודע כל מה שאתה צריך לדעת על איך לכבס תחתונים ביד
עכשיו אתה יודע כל מה שאתה צריך לדעת על איך לכבס תחתונים ביד, למה שלא תגלה איך לקפל את ההלבשה התחתונה שלך?

בין אם אתה מכבס את ההלבשה התחתונה המפוארת שלך או את התחתונים הגדולים שלך בסגנון ברידג'ט ג'ונס, הנה כל מה שאתה צריך לדעת.

בעוד שמכנסיים אמינים של 100 אחוז כותנה מעולים במכונת הכביסה, הלבשה תחתונה מפוארת צריכה קצת יותר TLC. ולעיתים קרובות יש מקרים שבהם אתה פשוט לא יכול להשתמש במכונת כביסה (למשל בגלל שאתה מטייל או בן בית לא מפסיק להרביץ לה). אז זה תמיד שימושי לדעת איך לכבס תחתונים ביד.

איך לכבס ביד הלבשה תחתונה

(פססט. מחפש עצות לגבי חזיות שטיפת ידיים? תמצא את המדריך המלא שלנו לשטיפת חזיות כאן.)

שטיפת תחתונים ביד היא די פשוטה כשאתה יודע איך. לפני שתתחיל, בדוק את תווית הטיפול על כל פריט. זה מאוד לא סביר שהתחתונים שלך יזדקקו לניקוי יבש, אבל תמיד כדאי לבדוק.

תווית הטיפול תגיד לך גם אם ניתן לכבס את המכנסיים במכונה (מה שיכול לחסוך לך זמן מה) וכן את הטמפרטורה המקסימלית לכביסה.

1. ממלאים קערה

עד כמה אתה מודאג מחטא בזמן הניקוי?

ראשית, תצטרך כיור נקי, קערת כביסה או דלי. וודאו שהוא נקי לחלוטין. אפילו זכר קטן של קטשופ, מוצר ניקוי או אקונומיקה עלול להזיק לתחתונים שלך.

תרצו למלא את הקערה במים חמימים (לא חמים). את רוב התחתונים ניתן לכבס ב-40 מעלות צלזיוס, אבל עבור הלבשה תחתונה עדינה, אולי כדאי להקפיד על 30 מעלות ליתר ביטחון. אם, כמו רובנו, אין לכם מדחום בהישג יד, כוונו לטמפרטורת החדר. (עם זאת, אם אתה מודאג לגבי וירוסים או חיידקים, עדיף לכבס כביסה בטמפרטורה גבוהה יותר כדי להרוג חיידקים.)

2. הוסף חומר ניקוי

איך לכבס ביד הלבשה תחתונה
איך לכבס ביד הלבשה תחתונה.

הוסף שפריץ של אבקת כביסה למים. (פעלו לפי המלצות המינון המופיעות על האריזה.) בגדים עדינים, הלבשה תחתונה ושאר "כביסה ידנית בלבד" נהנים מחומר ניקוי עדין יותר. חפש אחד שתוכנן במיוחד עבור עדינים. אם אין לך אחד בהישג יד, כמות קטנה של לא ביו אמורה להיות בסדר.

3. הפרידו את הכביסה שלכם

מיין לבנים, צבעים בהירים וצבעים כהים לערימות נפרדות. אם את מכבסת ידנית תחתונים צבעוניים חדשים לגמרי, כדאי לעשות כל בגד בנפרד, רק כדי לוודא לחלוטין שהצבע לא יזוז ויקלקל פריטים אחרים.

4. השרו את המכנסיים

הוסף ערימה אחת של תחתונים למים והניח לה להשרות עד שעה. עם זאת, אל תשרים תחתוני משי ליותר מחמש דקות, מכיוון שאתה עלול להסתיים עם סימני מים. (תוכלו לברר עוד על שטיפת משי כאן.)

קצר בזמן? דלג על ההשריה ופשוט הקדישו עוד כמה דקות בשלב 5.

5. שטפו את התחתונים

(אם יש לך עור רגיש, אולי תרצה ללבוש כפפות עבור החלק הזה.)

דחוף את המכנסיים שלך למטה במים ותן להם לצוף שוב ושוב. זה נקרא תסיסה ובעצם משתמש בבועות אוויר כדי לעשות את העבודה בשבילך. ייתכן שתרצה גם לשפשף בעדינות את אזור השקע של כל זוג מכנסיים כדי לוודא שהוא נקי.

6. לשטוף את הלנז'רי שלך

רוקן את הקערה ממים. לאחר מכן שטפו כל פריט מתחת לברז, בעזרת מים קרים. עכשיו, אתה בהחלט לא רוצה להשאיר שום חומר ניקוי על התחתונים שלך - כך מסתתר גירוד וגירוי. אז לשטוף, לשטוף ולשטוף עוד קצת.

7. יבש את התחתונים שלך

סחט בעדינות את המים מההלבשה התחתונה שלך. מילת המפתח כאן היא 'עדין'. אל תסחט אותם כמו פלנל ישן, אחרת יכול להיות שפשוט תקעת אותם במכונת הכביסה.

תלו את המכנסיים לייבוש. הלבשה תחתונה עדינה רצוי להרחיק ממקור חום ישיר (כלומר אל תשים את תחתוני התחרה המפוארים שלך על רדיאטור). רובם גם אינם מתאימים לייבוש במייבש כביסה. בדרך כלל הם יתייבשו די מהר בכל מקרה על קו כביסה או מכונת כביסה.

איך לכבס הלבשה תחתונה במכונת כביסה

אין לך זמן או חשק לכבס את התחתונים שלך ביד? אנחנו שומעים אותך. חלק מהלבשה תחתונה זה בסדר לכבס במכונה. עדיף להשתמש בשקית כביסה רשת כדי למנוע מהתחתונים שלך להיתקע. אתה יכול לקרוא את המדריך המלא שלנו לכביסת הלבשה תחתונה במכונת כביסה כאן.

איך לכבס תחתונים ביד: תשובות לשאלותיך

האם כדאי לכבס את התחתונים ביד?

חלק מהמכנסיים ניתנים לכביסה במכונה, אבל אחרים כן צריכים שטיפת ידיים. תמיד עדיף לבדוק את תווית הטיפול, רק כדי להיות בטוח.

באיזו טמפרטורה יש לכבס תחתונים?

ניתן לכבס את רוב התחתונים במים חמים של 40 מעלות לכל היותר. עם זאת, חלק מהעדינים זקוקים לטמפרטורה נמוכה יותר, אז בדוק את תווית הטיפול. טמפרטורות נמוכות הן בסדר עבור כביסה יומיומית כללית, אבל אם אתה חושב שהבגדים שלך עלולים להגיע במגע עם וירוס, ייתכן שתרצה לכבס אותם בכביסה ארוכה וחמה. תוכל למצוא מידע נוסף על חיטוי בגדים כאן.

האם אפשר לכבס תחתונים עם נוזל כביסה?

אנו לא ממליצים לנקות בגדים עם נוזל כביסה. זה עלול להזיק לסיבים או לגרום לדהייה או שינוי צבע.

האם אתה יכול לכבס תחתונים ביד עם סבון?

איך לכבס תחתונים ביד: תשובות לשאלותיך
איך לכבס תחתונים ביד: תשובות לשאלותיך.

חומר ניקוי כביסה הוא בדרך כלל הימור בטוח יותר, אבל אתה יכול להשתמש בסבון עדין לתינוק אם אתה צריך.

איך אני יכול להיפטר מכתמי דם?

למה תמיד נראה שאנחנו מקבלים מחזור כשאנחנו לובשים את התחתונים היפים ביותר שלנו?

המפתח להסרת כתמי דם הוא שימוש במים קרים (מים חמים קובעים את הכתם). החזיקו את התחתונים מתחת לברז הקר והזרימו מים דרך הכתם עד שהמים צלולים. לאחר מכן, הכל תלוי במה שעשוי להיות זמין כדי להסיר את כל הכתמים שנותרו - המדריך המעמיק שלנו להסרת כתמי דם מראה לך כיצד להוציא אותם באמצעות מגוון חפצי בית שימושיים.

איך עלי לכבס בגדי צורה?

יש לכבס את Spanx ובגדי צורה אחרים במים קרירים. חלקם יכולים להיכנס למכונת הכביסה, אבל בדקו את התווית. בדרך כלל עדיף להימנע מרכך בד עם לבוש צורה, ואתה גם רוצה להרחיק את שלך ממוצרים המכילים אקונומיקה. אסור לייבש בגדים במייבש כי זה יכול להשפיע על הגמישות.

איך אני יכול לנקות ולייבש את התחתונים שלי במהירות?

אם נגמרו לכם התחתונים, דלגו על שלב ההשריה ופשוט התמקדו בבחישה ובשטיפה. סחטו את המים ואז גלגלו את המכנסיים במגבת נקייה. זה יספוג הרבה מהמים, כך שהם יתייבשו הרבה יותר מהר.

אם המכנסיים שלך עשויים מכותנה, אתה יכול לייבש אותם באמצעות ההגדרה הקרירה על מייבש שיער, או מתחת למייבש ידיים. רק אל תתנו למכנסיים להתקרב מדי למייבש, כי אתם עלולים להסתכן בלהחרוך אותם.

עכשיו אתה יודע כל מה שאתה צריך לדעת על איך לכבס תחתונים ביד, למה שלא תגלה איך לקפל את הלנז'רי שלך?