איך לפתור פסולת סתומה

ישנם מאות מוצרים בחנויות המיועדים לפתיחת חסימה או ניקוי פסולת או שירותים סתומים
ישנם מאות מוצרים בחנויות המיועדים לפתיחת חסימה או ניקוי פסולת או שירותים סתומים.

כשפסולת נסתמת, בנוסף לכך שהיא לא מתנקזת, היא גם יכולה להריח חזק. על פסולת סתומה, שירותים וכיורי רחצה תקראו במאמר הבא.

כולנו היינו רוצים שיהיה לנו חדר אמבטיה נקי ויפה. גם להתרווח באמבטיה עם כוס יין וספר טוב הרבה יותר נעים כשאנחנו יודעים שחדר האמבטיה נקי ומסודר. למרבה הצער, כמו כולם, אנחנו לפעמים נסתמים עם ניקוז כיור או ניקוז אסלה. ולפעמים נראה שככל שאנו מנסים לפתור את הבעיה, כך היא מחמירה.

כאשר הפסולת או הניקוז סתומים במשקעי סבון, נייר טואלט, מגבונים לחים, צעצועים קטנים וגרביים (ילדים!), הוספת דברים אחרים היא לא התשובה. זה רק יחמיר את המצב. לפני שתתחיל לעבוד על הפתרון, אנו ממליצים לקרוא את העצות וההמלצות הבאות, שיקלו מאוד על עבודתך. ולפני שתדעו, חדר האמבטיה יחזור להיות נקי והיגייני.

ישנם כלים מיוחדים רבים בשוק כדי להקל על שחרור הפסולת. נסה, למשל, את מנקה הפסולת של Domestos, שיכול לשחרר פסולת במינימום עבודה תוך כמה רגעים. פשוט תלמד כללי התנהגות לפני שאתה מתחיל.
באיזו תדירות אתה משתמש בניקוי שירותים?

מה אומר להשתמש עבור אסלה או כיור סתומים?

ישנם מאות מוצרים בחנויות המיועדים לפתיחת חסימה או ניקוי פסולת או שירותים סתומים. חלקם עובדים, אחרים לא. הנה מדריך שידריך אותך בג'ונגל שלהם:

מים

אכן כן. מים ישנים טובים יכולים לחולל פלאים עם פסולת סתומה. פשוט מלאו דלי או קערה גדולה במים ושפכו אותם לפסולת די בפתאומיות. הכוח של סילון המים לבדו מספיק לפעמים כדי לנקות זיהומים קטנים יותר. זה בהחלט שווה לנסות לפני שאתה צולל לתוך מוצרים תעשייתיים.

אמצעים מסחריים

מים ישנים טובים יכולים לחולל פלאים עם פסולת סתומה
מים ישנים טובים יכולים לחולל פלאים עם פסולת סתומה.

אם המים לא עבדו, זה הזמן לנסות משהו חזק יותר, כמו מנקה הפסולת של Domestos, שעובד גם מתחת לפני השטח ובטוח לכל סוגי הצינורות. תמיד יש להקפיד על ההוראות שעל האריזה ולעבוד בכפפות גומי ועם רעלה. מוצרים מסחריים משמשים להמסת כל דבר שסתם את הפסולת, ולכן אנחנו לא רוצים שהיא תגיע לעור שלנו ואפילו לא לפה. אנחנו גם תמיד עובדים עם משאבים אלו בחדר מאוורר היטב, רצוי עם חלון פתוח.

כיצד להשתמש בפעמון לניקוי פסולת

אם אתה יודע מה גורם לשירותים שלך לסתום ואתה יודע שזה משהו שאי אפשר לשבור ולשטוף בקלות - כמו צעצוע - פעמון הוא הפתרון הטוב ביותר עבורך. זה קל לשימוש ובהחלט זול יותר מאינסטלטור. כשיודעים איך להשתמש בו, זה גם מאוד יעיל.

הנה כמה טיפים מה לעשות עם הפעמון ומה לא:

  • ניקח כפפות גומי ובגדי עבודה.
  • אנחנו לא שמים כימיקלים לאסלה לפני השימוש בפעמון, הם עלולים להתיז עלינו. אנחנו נבחר את הפעמון המתאים - קטן יותר לניקוז בכיור או בכיור, רחב יותר לאסלה.
  • אנחנו עובדים עם שירותים כמעט ריק. אם יש בו יותר מים, נבחר אותם.
  • אנו מוודאים שהפעמון מתאים היטב סביב ההיקף.
  • אנחנו לא מפמפמים את הפעמון בטירוף - רק תנועה קצבית למעלה ולמטה.
  • את שאר הכניסות לביוב אנחנו אוטמים בעזרת מטלית כדי שהמים שנשאבו על ידם לא יחזרו אלינו.

בפעם הבאה שנגלה שיש לנו שירותים או ניקוז בכיור סתומים בצעצועים ובמפיות מלוכלכות, לא נבהל ולא נמהר לטלפון. תאמינו או לא, שירותים או כיור סתומים ניתנים לביטול חסימה במהירות ובקלות, כך שלא תצטרכו לקרוא לאינסטלטור אלא אם מיציתם את כל האפשרויות האחרות. נסה זאת!

למד כיצד לנקות פסולת סתומה בסרטון שלב אחר שלב זה: