מגבונים לחים לניקוי

מגבוני ניקוי אוניברסליים של Cif ספוגים בתמיסת ניקוי מיוחדת
מגבוני ניקוי אוניברסליים של Cif ספוגים בתמיסת ניקוי מיוחדת.

מגבונים לחים כבר מזמן חובה. פשוט וקל לשימוש, הם שוקלים כמעט כלום ומתאימים לכל כיס. המגבונים התגלו כמעולים כחומר לחיטוי ידיים, מסיר איפור אקספרס, חומר אנטי סטטי למסכי מחשב. הם הכרחיים לטיול עם ילד קטן ובכל טיול כפרי. אבל הפונקציונליות שלהם לא נגמרת שם - מגבונים לחים לבית לניקוי מאפשרים לך לדאוג לניקיון הבית שלך לרמה חדשה!

למה הגיע הזמן לוותר על סמרטוטים להרבה זמן

משטחים בדירה מושכים בהכרח אבק. הקירות והצנרת בחדר האמבטיה מכוסים בשכבת אבנית. במטבח, המצב מסובך על ידי טיפות שומן ואדים, שבגללם לכלוך נאכל בחוזקה לתוך מבנה המשטחים. קשה פיזית לנגב לכלוך עם סמרטוט רגיל עשוי סמרטוטים, וכריות קרצוף במרקם שוחק משאירים שריטות. חומרי ניקוי בצורת קרם או תרסיס מגיעים לעזרה.

הם מסירים ביעילות לכלוך, אך יש לשטוף אותם. כתוצאה מכך, אתה צריך לשאת איתך דלי ולהחליף באופן קבוע את המים בו. הניקיון הופך לתהליך מפרך שרוצים לדחות לזמנים טובים יותר.

מגבונים לחים לניקוי ביתי מצמצמים את הטרחה למינימום. הודות להספגה מיוחדת, הם מוכנים לשימוש בכל עת. ברגע שאתה מבחין בכתם מעצבן על הרהיט או הכיריים, פשוט הוצא מפית מהאריזה ונגב אותה בכמה משיכות. מגבוני Cif מתאימים לכל צרכי הבית: ניקוי אריחי קרמיקה, מתכת, עץ, פלסטיק ואבן. הם לא משאירים פסים, אבל משטחים ומראות מלוטשים עדיף לנגב עם מגבת נייר.

איך מגבונים לחים עובדים

מגבונים לחים לניקוי ביתי מצמצמים את הטרחה למינימום
מגבונים לחים לניקוי ביתי מצמצמים את הטרחה למינימום.

המגבונים הלחים עשויים מבד לא ארוג סינטטי. המרקם המרקם שלו מספק מגע מעולה עם פני השטח. מגבוני ניקוי אוניברסליים של Cif ספוגים בתמיסת ניקוי מיוחדת. פעילי שטח לא-יוניים בהרכבו מפרקים משקעי שומן ואבנית. כעת ניתן להסיר כתמים עיקשים ללא חיכוך ממושך ושפע מים.

סמרטוטים ומטליות כביסה ישנות הן כר גידול נהדר לחיידקים. יש לשנות אותם באופן קבוע, אחרת השימוש במטליות לחות יעזור למיקרואורגניזמים פתוגניים להתיישב עוד יותר בדירה. מגבוני Cif מכילים רכיבים אנטיספטיים המטהמים משטחים ביתיים. בנוסף, מגבונים לחים ויבשים הם חד פעמיים - אתה משתמש במגבון חדש ונקי לחלוטין בכל פעם.

מגבונים לחים הם עוזר שאין לו תחליף בניקוי

יתרון נוסף של מגבונים לחים הוא הרבגוניות. ניתן להשתמש בהם הן בתהליך ניקיון הדירה והן מחוצה לה:

  • מגבונים לחים לניקוי המטבח נגבו בצורה מושלמת שומן מהכיריים, מכסה המנוע, הסינר הקרמי והקירות;
  • בחדר האמבטיה, הם עוזרים להסיר סיד ומשקעים חלודים ממתקני אינסטלציה, ברזים, ברזים ואריחים;
  • לשטוף בצורה מושלמת טביעות אצבע ממראות ומשקפיים, לא להשאיר פסים, למנוע היווצרות של כתמים חדשים;
  • לנקות בעדינות רהיטים מלוטשים וזכוכית, להסיר חשמל סטטי, לעכב את שקיעת האבק החדש;
  • מגבונים לחים לניקוי הרצפה מאפשרים לא להגיע שוב אל המגב, והם גם הופכים את התהליך להיגייני יותר - הלכלוך שנאסף ניתן לשלוח לפח האשפה יחד עם המפית;
  • לעזור לסדר במהירות דברים בארץ, לנגב ריהוט גן, כלי גינה, אבק על פחיות עם תכשירים תוצרת בית;
  • שמור על ניקיון פנים הרכב ואל תתפוס מקום נוסף בתא הכפפות.

כל חבילה מכילה 30 מפיות. כמות זו מספיקה לניקיון כללי בכל חדר. אין צורך להשתמש בהכל בבת אחת - אריזה סגורה עם שסתום נוח מונעת התנדפות של לחות לאורך זמן, ומאפשרת להשתמש במפיות לפי הצורך.

קשה יותר להסיר כתמים ישנים. שמור חפיסת מגבונים לחים בהישג יד. מספיק להקדיש רק כמה דקות ביום לניקיון, והדירה שלך תאיר בניקיון!