רעיונות לעיצוב חדר אמבטיה קטן

רעיונות לעיצוב חדר אמבטיה קטן
רעיונות לעיצוב חדר אמבטיה קטן.

Cif מאמינה שחללי פנים יפים של הבית יכולים לעזור לאנשים להיות קצת יותר מאושרים. המאמר שלנו יראה לך איך להפוך את עיצוב הפנים של חדר אמבטיה קטן לנעים.

רעיונות לעיצוב חדר אמבטיה קטן:

כדי ליצור אשליה של חלל גדול יותר, נסו לשחק באור שישנה את גבולות התפיסה ויביא לחיים רעיונות חדר רחצה צרים.

 • גווני פסטל וגוונים של לבן, בז' ואפור יעזרו להרחיב חזותית חדר אמבטיה קטן וליצור תחושה של חלל גדול יותר.
 • הוספת חלון בתקרה (אם, כמובן, זה אפשרי בביתכם) או תאורה מסביב למראה יהפכו את החדר למואר ומרווח יותר.
 • עיטור הקצוות של חדר האמבטיה והקירות באותם אריחים יעזור ליצור אפקט של הזרמת גבול של משטח אחד לתחילת משטח אחר, שתיצור אשליה של חדר גדול.
 • אביזרים קטנים בצבעי פסטל ניטרליים מוסיפים אופי ואישיות לחדר האמבטיה.

כדי ליצור תחושת מרחב בחדר האמבטיה, צריך להשתמש בתאורה הנכונה. אם תחליטו לנצל את הרעיונות שלנו לעיצוב חדרי האמבטיה, תחילה ודא שהתאורה עומדת בתקני בטיחות לחדרי לחות גבוהה.

רעיונות לעיצוב אחסון חדר אמבטיה

רעיונות לעיצוב אחסון חדר אמבטיה
רעיונות לעיצוב אחסון חדר אמבטיה.

אחסון בחדר אמבטיה קטן הוא משימה מסובכת, אך ניתן לבצע אותה בקלות אם תשתמש בעצות האמבטיה שלנו. כדי להפיק את המרב מחלל חדר האמבטיה שלך ועדיין להפוך אותו לפרקטי ומסוגנן, נסה את הדברים הבאים:

 1. מדפים מדורגים - הוספתם לפנים תיצור מקום אחסון נוסף בחדר האמבטיה לכל הבקבוקים והצנצנות שלך, כמו גם תעניק לחדר מראה מסודר.
 2. רעיון מעשי נוסף לעיצוב חדר האמבטיה הוא להוסיף מדף מעל הכיור, כך שלא תצטרכו לשים שום דבר על הרצפה. כך, תפרקו את החלל מסביב ותמיד תדעו היכן נמצאים כל הדברים הדרושים.
 3. החלל שמעל האסלה יכול לשמש ביעילות גם לאחסון בחדר אמבטיה קטן על ידי הצבת ארון קטן מעליו. ניתן גם להניח את סל השירותים על האסלה או על המדף מעל האסלה.
 4. ניתן לחבר ווים וידיות שונים לארונות אמבטיה וכן קופסאות קטנות לאחסון חפצים קטנים בחדר האמבטיה.
 5. מדפים נשלפים וצנצנות תלויות למברשות ומוצרי טואלטיקה אחרים יכולים להוות פתרון אחסון מרהיב בחדר אמבטיה קטן.

כיצד לנקות חדר אמבטיה קטן

כל חדר אמבטיה, אפילו היפה ביותר, צריך להיות נקי. זו הסיבה ש-Cif יצרה קו מוצרים לניקוי כל משטחי חדר האמבטיה ולשמירה על נקיון ונוחים.

 • ניקוי עמוק של כל סוגי המשטחים: הודות לנוסחה הייחודית שלו עם מיקרו-גבישים, קרם Cif יעזור לשטוף אפילו את הפלאק העיקש ביותר ויעניק למשטחים ברק וניקיון ללא מאמץ רב.
 • מקלחות וכיורים מנקים: כדי להסיר כתמים על כיורים או משטחים מבריקים, נסה את תרסיס הניקוי Cif Glitter לאמבטיה. הנוסחה דוחה מים ולכלוך שלו תאריך את השפעת הניקיון והברק ללא מאמץ נוסף.

אל תשכחו לומר לעצמכם, לאחר שהסתכלו במראה של חדר אמבטיה יפה ונקי, כמה מילים נעימות על המאמצים שלכם.

טיפ : זכור כי לפני השימוש בכל אחד מהמוצרים המומלצים במאמרים שלנו, עליך להכיר את הוראות השימוש בהם ולבדוק אותם על שטח קטן של המשטח המטופל.