איך לאבזר דירת חדר אחד

מאמר זה יראה לכם כיצד לצייד דירת חדר אחד תוך שימוש בחלל בצורה יעילה ככל האפשר
מאמר זה יראה לכם כיצד לצייד דירת חדר אחד תוך שימוש בחלל בצורה יעילה ככל האפשר.

מאמר זה יראה לכם כיצד לצייד דירת חדר אחד תוך שימוש בחלל בצורה יעילה ככל האפשר.

יחד עם הפופולריות של דיור קומפקטי יותר, גדל גם מספר האנשים שחושבים על הפנים של דירת חדר אחד. אם זה מתאים לכם, אתם לא צריכים לפנות ישר למעצב מקצועי כדי לקבל השראה ורעיונות מעניינים לדירת חדר. המאמר שלנו יספר לכם איך לרהט דירת חדר אחד כך שהיא תיראה נעימה ויפה.

לאחר הקמת דירה חשוב לשמור על ניקיון. כדי לעשות זאת, נסו לנקות באופן קבוע באמצעות מוצרי ניקוי יעילים כמו Cif. זכור לעקוב אחר ההוראות על האריזה.

עיצוב דירת חדר

פנים שנבחר בצורה לא נכונה יכול לגרום לחלל להיראות צפוף. אם אתה מעוניין בפנים של דירת חדר אחד במונחים של איך להרחיב את החלל חזותית, השתמש בעצות הבאות:

 • אחת הדרכים המפורסמות ביותר להרחיב חזותית חלל, כמו גם להפוך אותו לקל יותר, היא להשתמש במראות. כדי שהדירה תיראה מרווחת יותר, ניתן לבחור ארון בגדים עם מראה מובנית ולמקם אותו כך שישקף את הדירה. גם משטחי זכוכית יכולים להיות שימושיים.
 • לגבי הצבעים, רצוי להשתמש בצבעים בהירים יותר. אין צורך לדחות את כל הצבעים הבהירים והכהים בבת אחת, אבל עדיף לא להפוך אותם לבסיסיים. זה חל גם על קירות וגם על רהיטים.
 • השתדלו שלא יהיו גבולות צבע חדים מדי בין חדרים שונים, כמו גם בין קירות ותקרות.
 • וילונות ארוכים יעזרו למתוח חזותית את החלל. תלו אותם גבוה ככל האפשר ביחס לחלונות. אם אפשר, השאר אותם פתוחים כדי להכניס אור יום.

אם רק ההרחבה הוויזואלית של הדירה אינה מספיקה במצבכם, כדאי לחשוב על ארגון החלל עצמו.

איך לרהט דירת חדר

אחד היתרונות של מגורים בדירת סטודיו הוא שלוקח פחות זמן לנקות אותה. עם זאת, סידור מחדש של רהיטים עלול להעלות אבק רב, ולכן לאחר הקמת דירה, רצוי לנגב אותם מהמשטחים, לשאוב אותם ואף לשטוף את הרצפה. אל תשכח לנקות את חדר האמבטיה שלך באופן קבוע, עם מוצרים כמו Domestos.

המאמר שלנו יספר לכם איך לרהט דירת חדר אחד כך שהיא תיראה נעימה ויפה
המאמר שלנו יספר לכם איך לרהט דירת חדר אחד כך שהיא תיראה נעימה ויפה.

לגבי סידור הרהיטים בדירת חדר, הכי חשוב לנצל את השטח הפנוי בצורה יעילה ככל האפשר. לפיכך, הדירה תהיה גם מסוגננת וגם פונקציונלית. כמובן, פריסת דירות יכולה להיות שונה מאוד, אבל יש אפשרויות שיעבדו במקרים רבים.

1. כדי לחסוך מקום בדירה עצמה, שימו לב למקום ליד דלת הכניסה. אם תגלו שהוא לא בשימוש, תוכלו ליצור ממנו מקום אחסון על ידי הנחת ארון או שידת מגירות. במקרה זה, ניתן לאחסן קופסאות עם דברים פחות נחוצים מתחת למיטה. זה גם יפנה מקום וגם יקל על ניקיון הדירה.

2. לגבי שאר הרהיטים, אם אתם רק בשלב הרכישה, רצוי לתת עדיפות לאפשרויות פחות מסורבלות. לדוגמה, ישנם ארונות סמרטוטים, שלרוב תופסים פחות מקום, או רהיטים מתקפלים, המאפשרים להשתמש באותם מדה רבועים למטרות שונות. נסו למקם רהיטים לאורך הקירות, ולהשאיר את מרכז החדרים חופשי יחסית.

3. אפשר גם לנסות להסיר דלתות מיותרות. על ידי הסרת הדלת בין המטבח לסלון, או אפילו בין חדר השינה למסדרון, תוכלו לפנות מקום: ואז במקום להשאיר מקום לפתיחת הדלת, תוכלו להשתמש בה אחרת.

4. אסור לשמור דברים קטנים בטווח ראייה. השארת כמה קופסאות מוקדשות להם תעזור לך לדעת היכן הם נמצאים וחלל המגורים שלך לא ייראה צפוף. זה גם יקל על ניקיון הדירה שלך.

לכן, אם תיגשו לעניין, תוך התחשבות בטיפים שלעיל, תראו שסידור הרהיטים בדירת חדר אינו קשה כמו שאתם חושבים. אפשר בהחלט להרחיב את החלל חזותית ולפנות אותו בעזרת סידור מתחשב של רהיטים. יתרה מכך, סביר להניח שתהנו מהתהליך המאוד יצירתי של סידור הבית ובחירת עיצוב דירת חדר המתאים לכם.

נקודות מפתח

 • כדי להרחיב את החלל חזותית, השתמש במראות ובמשטחי זכוכית במקומות מתאימים.
 • תן עדיפות לצבעים בהירים.
 • הימנע ממעברים פתאומיים בין צבעי החדר.
 • אבק, שאב וניגב את הרצפות שלך באופן קבוע.
 • בחר ריהוט קומפקטי יותר כדי לחסוך במקום.
 • נסו להסיר דלתות מיותרות.
 • שים פריטים פחות נחוצים בקופסאות שתוכל לאחסן מתחת למיטה שלך.
מאמרים בנושאים דומים
 1. כיצד להקים חדר מעונות
 2. איך להסתיר חוטים בבית
 3. כמה יפה לערוך את השולחן
 4. איך ליצור נוחות בבית שלך
 5. ניקיון כללי לפני פסחא
 6. כיצד להסיר עכברים וחולדות בבית: תרופות עממיות