כיצד לחטא ביעילות ידיות דלת כסף?

אם אתה מתמודד עם ציפוי כהה מתמשך על ידיות הדלת הכסוף שלך - סודה לשתייה תתמודד עם זה ביעילות
בנוסף, אם אתה מתמודד עם ציפוי כהה מתמשך על ידיות הדלת הכסוף שלך - סודה לשתייה תתמודד עם זה ביעילות.

למד על תרופות ביתיות לחיטוי ידיות כסף.

כיצד לחטא ביעילות ידיות דלת כסף?

ידיות הן אחד הריכוזים הגדולים ביותר של חיידקים וחיידקים בבית שלנו, ללא קשר לחומר שממנו הן עשויות. במאמר זה, נספר לכם כיצד לחטא ידיות דלת כסף.

כדי לנקות את ידיות הדלת הכסוף, השתמש רק במטליות כותנה רכות או ספוגיות כדי למנוע שריטות של פני השטח.
איך שוטפים את הכלים?

חיטוי ידיות דלת כסף עם סודה לשתייה

לנתרן ביקרבונט, הידוע בכינויו סודה לשתייה, יש תכונות חיטוי נהדרות. בנוסף, אם אתה מתמודד עם ציפוי כהה מתמשך על ידיות הדלת הכסוף שלך - סודה לשתייה תתמודד עם זה ביעילות. מערבבים סודה לשתייה עם מעט מים פושרים לקבלת משחה סמיכה. הניחו אותו על ידית הדלת והשאירו אותו למשך שתיים או שלוש דקות. לאחר מכן נגב עם מטלית לחה. נגב את הידית יבשה. ניתן לנגב אותו בתנועות מעגליות כדי להבריק את הכסף בו זמנית.

סודה לשתייה ונייר אלומיניום לחיטוי ידיות דלת כסף

שיטה זו אמינה אם קל לשחרר את הידית שלך מהדלת. תצטרך בשביל זה כלי גבוה, כמו קערה או סיר. מרפדים את תחתית התבנית בנייר אלומיניום כשהצד המבריק פונה כלפי מעלה. הניחו עליו את ידית הדלת ושפכו עליה מים רותחים כך שהמים יכסו לחלוטין את החפץ. לאחר מכן ניתן להוסיף קורט מלח או להוסיף חצי כוס חומץ – חומרים אלו יאיץ את התגובה בה אמורה להיכנס סודה מאלומיניום, אך ההשפעה מובטחת גם בלעדיה. כששמים בערך שתי כפות סודה לשתייה מתחיל הכיף האמיתי. כתוצאה מהשילוב של סודה ואלומיניום יתחיל להיווצר קצף במהירות – לכן צריך כלי גבוה כדי שהקצף לא ייצא ממנו כמו לבה געשית. לאחר כחמש עשרה שניות, אתה יכול לשפוך את התמיסה בכיור.הנח את ידית הדלת על מגבת נייר כדי לתת לה להתקרר.

משחת שיניים תחטא ביעילות את ידיות הדלת הכסוף

כיצד לחטא ביעילות ידיות דלת כסף
כיצד לחטא ביעילות ידיות דלת כסף?

כמובן, המשימה היומיומית של משחת השיניים היא לטפל בחלל הפה. עם זאת, תכונות החיטוי והליטוש שלו הופכות אותו לניקוי כסף מבריק. משחה לבנה רגילה תהיה הכי טובה כאן - לא בג'ל וללא גרגירים - כדי שלא תפגע בפני השטח של ידית הכסף. סוחטים כמות קטנה מהמשחה על בד כותנה, טישו או מגבת נייר. שפשפו את ידית הדלת בתנועה סיבובית כדי ללטש אותה ולהסיר את ההכתמה. השאירו למשך 5 דקות, לאחר מכן שטפו את המשחה עם מטלית רטובה, ולאחר מכן יבשו היטב עם מטלית יבשה. ידית הדלת לא רק תעבור חיטוי כראוי, אלא גם תבריק כמו חדשה

ספיריט או וודקה לחיטוי ידיות דלת כסף

לאלכוהול חזק יש תכונות חיטוי חזקות וניתן להשתמש בו לחיטוי כסף. שפכו מעט אלכוהול או וודקה על צמר גפן ונקו את ידית הדלת ביסודיות. אתה יכול להיות בטוח שזה עתה נפטרת מהחיידקים המגעילים האלה.

חומר חיטוי ידיים כחומר חיטוי ידיות

אם בבית שלך יש שפעת או וירוס הצטננות, שיטה טובה להגן על בני בית בריאים מפני זיהומים היא לחטא את ידיות הדלת שלך עם חיטוי ידיים. עדיף לנגב את ידיות הדלת עם צמר גפן ספוג בחומר חיטוי שלוש פעמים ביום. אתה יכול גם להזכיר לבני המשפחה לשטוף ידיים לעתים קרובות כדי למנוע רבייה של חיידקים.

קוקה קולה לחיטוי ידיות דלת כסף

אם שום דבר אחר אינו בהישג יד, קוקה קולה הוא חומר חיטוי נהדר. נגב את ידית הדלת עם מקלון קוקה קולה, או אם ידית הדלת שלך יורדת בקלות מהדלת, אתה יכול להשאיר אותה בקערה מלאה במשקה למשך שעה. השיטה האחרונה, בנוסף לטיהור הידית, תאפשר לך גם להסיר את ציפוי הכסף הכהה. לאחר מכן יש לשטוף את הידית במים פושרים כדי שלא תידבק לסוכר הכלול בקולה ולבסוף להבריק אותה עם מטלית יבשה.

במאמר זה תמצאו עצות מעשיות כיצד לנקות תכשיטי כסף.