כיצד להסיר כתמי שמן עם מסיר שומן

כיצד להסיר כתמי שמן באמצעות נוזל ניקוי
כיצד להסיר כתמי שמן באמצעות נוזל ניקוי.

כתמי שמן מהתזות או נזילות שמן במטבח מכוערים ולא נוחים על העור. הסר כתמי שמן בשיטה שלנו.

ניקוי המטבח משפכים או נתזי שמן דורש מאמץ וזמן נוסף מכיוון שישנם חריצים צרים רבים במטבח שקשה להגיע אליהם. בנוסף, כל המשטחים במטבח - קירות, שולחנות, ארונות, דלתות - גם אינם יכולים להימלט מעקבות השמן בעת הבישול. כתמי שמן עצמם לא יכולים להיעלם רק עם שטיפה של מים. המוצרים המוכנים לשימוש הקיימים בשוק וחומרי המטבח יכולים לסייע במשימת ניקוי המטבח. המידע במאמר זה מראה לך כיצד להסיר במהירות ובקלות שמן מהמטבח שלך באמצעות שואב שמן.

המטבח הוא אמנם מרכז השמן והשומן בבית, אבל זה לא אומר שאפשר להשאיר כתמי שמן על קירות המטבח. מוצרי ניקוי שמן, כגון Cif, תוכננו במיוחד להסרת אפילו כתמי שמן עקשניים.

כיצד להסיר כתמי שמן באמצעות נוזל ניקוי

להשגת תוצאות מקסימליות, השאר את התכשיר מסיר השומן לפחות 10 דקות על האזור הנוקה כדי שהמרכיבים יעבדו בצורה מיטבית. קרא את הוראות השימוש על אריזת המוצר והימנע ממגע ישיר עם העור שלך. ודאו שזרימת האוויר במטבח חלקה.

האם שגרת הניקיון שלך השתנתה במהלך המגיפה?

בנוסף למוצרי ריסוס מוכנים לשימוש שתוכלו לקנות בחנות, תוכלו להשתמש גם במרכיבי המטבח להכנת חומר ניקוי שמן. פעל לפי ההנחיות הבאות:

  1. מערבבים חלק אחד חומץ וארבעה חלקים מים.

  2. רססו או טבלו את התמיסה על המשטח המוכתם.

  3. השאר אותו למשך 5-10 דקות לפני שטיפתו על ידי ניגוב עם מטלית לחה.

כיצד להסיר שמן באמצעות קרם ניקוי

אבל כדאי לנסות אותו תחילה על חלק נסתר של הקיר לפני השימוש בו להסרת כתמי שמן
אבל כדאי לנסות אותו תחילה על חלק נסתר של הקיר לפני השימוש בו להסרת כתמי שמן.

על מנת להתמודד עם כתמי שמן על קירות, דלתות וארונות, עדיף שתבחרו במוצר מסיר שומנים בצורת קרם. נוזלים מטפטפים ביתר קלות על משטחים אנכיים ויש להם פוטנציאל להשאיר פסים, במיוחד על קירות שאינם אטומים למים. בעוד המרקם הקרם הצפוף יותר גורם לו להידבק על פני השטח כך שהוא יעיל יותר בהשמדת כתמי שומן.

כחלופה למוצרים מסחריים, אתה יכול להכין בעצמך קרם ניקוי שמן באמצעות מרכיבי המטבח הבאים:

  1. מערבבים שלוש כפות אבקת סודה לשתייה וכוס אחת של מים חמימים להכנת קרם.

  2. מרחו את הקרם על האזור המוכתם, ואז שפשפו בעדינות כדי להסיר את הכתם.

  3. לאחר שהכתם נעלם, שטפו עם מטלית לחה.

כיצד להסיר כתמי שמן על משטחי עץ

יש לטפל במשטחי עץ במטבח בזהירות יתרה. הרחק ככל האפשר ארונות עץ מאזור הכיריים והתנור. ראשית, חום ישנה את צבע ומבנה העץ. שנית, ניתזי השמן מחלחלים ביתר קלות לתוך גרגר העץ ומשאירים כתמים. מוצרי ניקוי שמן קשים מדי עלולים לגרום למעשה לכתמים ולפגוע במרקם העץ. השתמש בדליל (מדלל צבע) לניקוי כתמי שמן על משטחי עץ, אך היזהר. למרות שדק הוא חומר ניקוי נהדר, הוא דליק. יש להרחיק ממקורות חום ולהבות. כמו כן ודא שזרימת האוויר בחדר חלקה.

שימוש במסיר שמן על משטח עץ

יש לטפל במשטחי עץ במטבח בזהירות יתרה. מסיר שמן חזק מדי עלול לפגוע או להכתים את משטח העץ. אתה יכול גם לנסות להשתמש במדלל שמן (דק יותר). חומר זה חזק מאוד ודליק מאוד, ולכן יש להרחיק אותו ממקורות חום או אש. אתה גם צריך לוודא שהחדר שלך מאוורר היטב בעת השימוש במוצר זה.

שימוש במסיר שמן על קירות צבועים

ניתן להשתמש במספר סוגים של מסיר שומנים על קירות. אבל אתה צריך לנסות את זה תחילה על חלק נסתר של הקיר לפני השימוש בו כדי להסיר כתמי שמן. זה עוזר למנוע נזק או שינוי צבע של הקירות שלך.

  • לקבלת התוצאות הטובות ביותר, השתמש במוצר מסיר שומנים המסיר ביעילות כתמי שמן

  • לטיפול בשטח לא גדול מדי, ניתן להשתמש בחומרים טבעיים כמו תערובת אבקת סודה לשתייה ומים

  • הימנע משימוש במוצרים קשים לניקוי משטחי עץ