טיפים להחלפת צינורות מכונת כביסה

אם יש נזילה בצינור מכונת הכביסה
אם יש נזילה בצינור מכונת הכביסה, דרך חלופית אחת שתוכל לעשות היא להחליף אותו בצינור גומי רגיל.

מתכננים להחליף את צינור מכונת הכביסה? אם כן, שקול את העצות הבאות כדי שתוכל לעשות זאת נכון.

מכונת כביסה היא אחד מהפריטים האלקטרוניים החשובים ביותר בכל בית. עם זאת, מכיוון שהאלקטרוניקה רגישה או ניזוקה בקלות, עליך להשתמש בהן בזהירות. במכונת כביסה, אחד המרכיבים שחווים לפעמים בעיות הוא הצינור. בצינור מכונת הכביסה יכול להיות נזילה או שצריך להחליף כי הוא לא יכול להגיע לניקוז שכבר נמצא בבית. אם אתה נתקל בבעיות כאלה, החלף מיד את הצינור. אז מהי הדרך הנכונה להחליף את הצינור? בדוק את הטיפים הבאים!

1. השתמש בצינור גומי רגיל

אם יש נזילה בצינור מכונת הכביסה, דרך חלופית אחת שתוכל לעשות היא להחליף אותו בצינור גומי רגיל. עם זאת, תחילה ודא שהקוטר והאורך של הצינור תואמים לצינור שהיה בעבר במכונת הכביסה שלך.

2. הכן את הרצועות

רצועת החיבור מנירוסטה אוחזת בקצה הצינור כך שניתן למנוע דליפה. אתה יכול למצוא סוגים אלה של מחברים בחנויות שיפוץ הבית. השתמש באטב זה רק אם אתה מתכנן להשתמש בצינור גומי במקום בצינור מכונת הכביסה המובנה. בנוסף להיותה זולה יותר, שיטת ההחלפה היא גם די קלה.

כיצד אורח החיים שלך במהלך המגיפה השפיע על מגוון הכתמים המלוכלכים על הבגדים שלך?

3. בחרו צינור מכונת כביסה עשוי נירוסטה

בחר צינור מכונת כביסה עשוי נירוסטה
בחר צינור מכונת כביסה עשוי נירוסטה.

למעשה, החלפת צינור מכונת הכביסה בצינור גומי רגיל אינה החלופה היחידה. צינור עשוי נירוסטה כמובן יכול להיות גם הבחירה שלך. מלבד היותם מומלצים יותר מצינורות גומי רגילים, צינורות העשויים מפלדת אל חלד יחזיקו מעמד זמן רב יותר ויחזיקו מעמד זמן רב יותר.

4. חבר את הצינור

אתה יכול לעשות את הטריק הזה אם צינור מכונת הכביסה לא יכול להגיע לניקוז הקיים. כל מה שאתה צריך זה צינור חדש לחיבור לצינור המנוע כל עוד הם בהיקף או בקוטר הנכונים. השתמש גם בכלים דביקים כגון סרט דביק על המשטחים המחוברים כדי למנוע דליפה. אם יש נזילה, זה אומר שלא הדבקת אותה כמו שצריך. התיקון הוא לחבר קצה כפול במעגל לשני קצוות הצינור שמחובר לפני שתחזור להשתמש בנייר דבק כדי להדביק את השניים יחד.

5. אל תעמיס

אחד הגורמים לצינור מכונת כביסה שדולף בקלות הוא עומס יתר הנגרם מעודף קיבולת כביסה. לכן, כדי למנוע דליפה של הצינור, עדיף שהשימוש במכונת הכביסה יותאם למה שהומלץ במדריך. אל תתנו ליכולת הכביסה לחרוג מהמגבלה המומלצת. בנוסף, השתמשו במכונת הכביסה לפי הצורך ואל תשתמשו בה כל היום שוב ושוב. השתמשו במכונת הכביסה מקסימום פעם עד פעמיים ביום על מנת שהמכונה תישאר עמידה ולא תיגרם נזק. מיקום מכונת הכביסה משפיע גם על העמידות של פריט אלקטרוני זה. הקפד למקם אותו במקום המומלץ.

לאחר הכרת הטיפים לעיל, ניתן להחליף גם את צינור מכונת הכביסה שניזוק או שאינו יכול להגיע לניקוז. השיטה גם די קלה, אם כי עדיין יש צורך בסבלנות, במיוחד אם רוצים לחבר את צינור המנוע לצינור אחר. כמו כן הקפידו לטפל במכונת הכביסה כפי שהומלץ על מנת שהמכונה תוכל לתפקד כראוי ולהחזיק מעמד.