יתרונות מכונת כביסה 2 צינורות

למכונת כביסה זו עם 2 צינורות יש עדיין מילוי מים ידני
בניגוד למכונת הכביסה בעלת 1 צינור, שיכולה למלא אוטומטית את המכונה במים, למכונת כביסה זו עם 2 צינורות יש עדיין מילוי מים ידני.

מתלבטים לגבי בחירת סוג מכונת הכביסה שתשמש לצרכי היומיום? בדוק כמה מהיתרונות של מכונת כביסה זו עם 2 צינורות.

ישנם שני סוגים של מכונות כביסה הנמצאות בשימוש נפוץ במשקי בית, כלומר מכונות כביסה עם 1 צינור ומכונות כביסה 2 צינורות. מכונת כביסה זו שיש לה 2 אמבטיות נחשבת לרוב למיושנת מכיוון שהאמבטיות לכביסה וייבוש בגדים נפרדות ולכן יש להזיז אותן ידנית. כמובן שזה נחשב לטרחה בהשוואה למכונת כביסה בעלת צינור 1 כאשר צינורות הכביסה והייבוש נמצאים באחד.

למרות שהיא נחשבת למיושנת, מסתבר שיש מספר יתרונות של מכונת כביסה 2 צינורות. בואו נסתכל על כמה מהיתרונות של מכונת הכביסה הבאה עם 2 צינורות!

1. עלויות החשמל יעילות יותר

מכונת כביסה 2 אמבטיות נחשבת למכונת כביסה ידנית. באופן כללי, למכונות שטיפה עם 2 צינורות אין פאנלים או מחוונים דיגיטליים כמו למכונות הכביסה האחרונות של 1 צינור. בנוסף, יש גם להעביר את הבגדים מצינור הכביסה לצינור הייבוש באופן ידני.

הפעלה ידנית והיעדר פאנל דיגיטלי הופכים את מכונת הכביסה עם 2 צינורות לחסכונית יותר באנרגיה. השימוש בחשמל הופך יעיל יותר אם מחליפים את מכונת הכביסה בעלת 1 צינור הנפוץ במכונת כביסה בעלת 2 צינורות.

כיצד אורח החיים שלך במהלך המגיפה השפיע על מגוון הכתמים המלוכלכים על הבגדים שלך?

2. זול יותר ממכונת כביסה עם צינור אחד

אם התקציב מוגבל לרכישת מכונת כביסה 1 צינור, שקול לקנות מכונת כביסה 2 צינורות בלבד. המחיר של מכונת כביסה 2 צינורות זול בהרבה ממכונת כביסה 1 צינור.

מחיר מכונת הכביסה עם 2 צינורות מתחיל במיליון רופיה. בינתיים, עבור מכונת כביסה עם צינור אחד, המחיר נגע בנתון של 2 מיליון רופיה או קצת מתחת. הפרש המחיר בין מכונת כביסה 1 צינור ל 2 צינור יכול להגיע ל-500 אלף רופיה.

3. הגדרת מים ידנית

המחיר של מכונת כביסה 2 צינורות זול בהרבה ממכונת כביסה 1 צינור
המחיר של מכונת כביסה 2 צינורות זול בהרבה ממכונת כביסה 1 צינור.

לא רק חיסכון בחשבונות החשמל, השימוש במכונת כביסה בעלת 2 צינורות גם יחסוך את השימוש במים. בניגוד למכונת הכביסה בעלת 1 צינור, שיכולה למלא אוטומטית את המכונה במים, למכונת כביסה זו עם 2 צינורות יש עדיין מילוי מים ידני.

למרות שזה נראה מסובך, מילוי מים ידני יכול לגרום לך לקבוע כמה מים להשתמש לכביסה. מילוי ידני של מים כמובן יחסוך יותר בחשבונות המים.

4. מייבש בגדים מהר יותר

ההבדל בין צינורות כביסה לייבוש מאפשר למכונת כביסה 2 צינורות לעבוד בצורה אופטימלית יותר בעבודה אחת. לדוגמא, בעת ייבוש בגדים במייבש, מכונת כביסה בעלת 2 צינורות תעבוד בצורה אופטימלית יותר כך שהבגדים יבשים אפילו יותר מאשר כאשר מייבשים אותם במכונת כביסה חד-שפופרת.

5. תפעול מכונת הכביסה עם 2 אמבטיות קל יותר

לא כל אחד יכול להפעיל מיד בקלות מכונת כביסה עם צינור בודד. הכפתורים הרבים במכונת הכביסה 1 tube מקשים מעט על אנשים רגילים להפעיל אותה.

זה ביחס הפוך למכונת הכביסה בעלת 2 צינורות, שקל יותר לתפעול מכיוון שהיא משתמשת בכפתור ידני. עם מכונת כביסה עם 2 צינורות, צריך לסובב רק את כפתור הכביסה כשרוצים לכבס בגדים, את כפתור הניקוז כדי להוציא את המים בתוף הכביסה ואת כפתור הייבוש כשהבגדים הוכנסו למייבש.

לא תקבל 5 יתרונות של מכונת כביסה זו עם 2 צינורות כאשר אתה משתמש במכונת כביסה 1 צינור. לכן, למרות שהיא נראית מיושנת, למכונת הכביסה עם 2 צינורות עדיין יש יתרון שהופך אותה לשימוש נרחב על ידי הצרכנים כיום. אז, האם גם אתם מעוניינים לקנות ולהשתמש במכונת כביסה עם 2 צינורות לכביסה היומית שלכם?

כאשר מכבסים בגדים עם מכונת כביסה עם 2 צינורות, השתמשו גם בניחוחות ובמרככים הנכונים כדי לגרום לבגדים להריח נעים יותר ולהרגיש נוח ללבוש. הפתרון למפיג ריח ומרכך כביסה פרקטי הוא ה- Molto הכל באחד. מסיר ריח ומרכך כביסה זה מבית מולטו יהפכו את תוצאות הכביסה במכונת כביסה לריחניות יותר.