האם אפשר פשוט לכבס וילונות ווילונות במכונת הכביסה?

אין להסיר את הווילונות או הווילונות עד רגע לפני הכביסה
אין להסיר את הווילונות או הווילונות עד רגע לפני הכביסה.

צ'רלי קים מכיר את הדרך הטובה ביותר לנקות וילונות בבית

אמא שלי הייתה בביקור. אנחנו אוהבים אחד את השני, כמובן, ובדרך כלל מסתדרים טוב מאוד. בינתיים אני גם שומע הרבה פחות תגובות על ריהוט הבית שלי או על הניקיון הביתי שלי בכלל. למעשה פיתחנו הסכם הדדי שלפעמים יש לנו דעות שונות וזה בסדר. אולם בביקור האחרון היא לא יכלה שלא לומר: "אתה יכול לשטוף את הווילונות שלך". היא נתנה לי כמה טיפים שהייתי רוצה לחלוק איתך.

עדיף לכבס ביד וילונות עשויים ממשי או בדים מודפסים. תחילה יש לשטוף את הווילונות באמבטיה במים קרים, ולאחר מכן להניף אותם קדימה ואחורה בלבנית העשויה ממים ודטרגנט נוזלי עדין לדוגמה צמר אלמוגים ומשי). לאחר מספר שטיפות קרות, הניחו לו לטפטף קצר ותלו אותו שוב מיד. אין ללוש או לסחוט חזק! שימו לב גם להוראות הטיפול.
האם אתה משתמש באבקת כביסה, קפסולות חומרי ניקוי או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?

האם מכונת הכביסה תקינה, ואם כן, איזו תוכנית כביסה?

בעיקרון, כדאי לבדוק תחילה מאיזה חומר עשויים הווילונות שלכם והאם יש הוראות טיפול מסוימות שיש להקפיד עליהן. למזלי, המצב היה די פשוט, שכן הוילונות שלי עשויים מפוליאסטר וכותנה בצורה מאוד לא מרהיבה וניתנים לכביסה בקלות במכונת הכביסה ב-30 מעלות. אגב, זה המצב ברוב הווילונות והווילונות. אם למכונה שלך אין תוכנית שטיפת וילון מיוחדת, עדיף להשתמש בתוכנית הכביסה העדינה במקסימום של 800 סיבובים לדקה. תוכנית הכלכלה פחות מתאימה כי אספקת המים הנמוכה מעודדת קמטים. בשום מקרה לא שייכים וילונות או וילונות למייבש לאחר מכן, שכן הדבר יוצר קמטים.

כך תכינו היטב את הכביסה של הוילונות שלכם

אין להסיר את הווילונות או הווילונות עד רגע לפני הכביסה. זה גם מונע קמטים מכוערים. אתה יכול תחילה לנער את הבד כשהחלון פתוח כדי להסיר אבק רופף. אתה בהחלט צריך להסיר ווים, טבעות או קולבים אחרים לפני הכביסה כדי להגן על החומר ולמשוך חוטים מכוערים או כדי למנוע כתמי חלודה. בקמץ אפשר גם לשטוף את הרחפנים בשקית כביסה קטנה קשורה. ודא שאתה ממלא את מכונת הכביסה רק בצורה רופפת: עם קיבולת של 5 ק"ג כביסה, לא יותר מ-12 מ"ר של חומר וילון שייך לתוף הכביסה. שטפו בדי וילונות שונים בנפרד, למשל בדי וילון ובדים דקורטיביים במחזורי כביסה נפרדים.

איזה חומר ניקוי מתאים לוילונות ווילונות?

האם מכונת הכביסה תקינה, ואם כן, איזו תוכנית כביסה
האם מכונת הכביסה תקינה, ואם כן, איזו תוכנית כביסה?

וילונות עשויים כותנה או פוליאסטר ניתן לכבס בדרך כלל עם צבע או חומר ניקוי עדין. חומר ניקוי מיוחד לווילונות המסיר גם אובך צהוב ואפור מתאים לוילונות. אם יש לך סודה לשתייה או סודה לשתייה בהישג יד, אתה יכול להוסיף שקיק לאבקת הכביסה. זה גם עוזר להסיר את האובך האפור. אם יש לך אובך אפור חזק, אתה יכול לטבול את הווילונות שלך בבור עשוי מים וסודה כביסה ולאחר מכן לשטוף אותם במים קרים.

ומתי משתמשים בברזל?

באופן אידיאלי, אתה לא צריך לגהץ. כל שעליך לעשות הוא לתלות את הווילונות או הווילונות שלך לחים מיד לאחר הכביסה. החלק את הבד ותקן את הקפלים. זה מונע קמטים בזמן הייבוש וחוסך את הטרחה של גיהוץ. עם זאת, אם נוצרו קמטים מכוערים, תוכלו לגהץ את הווילונות מלמעלה למטה - באופן אידיאלי כשהם עדיין מעט לחים. נסו לא לייבש את הווילונות והווילונות ישירות בשמש כדי למנוע דהייה.

באיזו תדירות יש לכבס וילונות ווילונות?

אבק ולכלוך אוהבים להצטבר בווילונות ובווילונות. כדי שתוכלו ליהנות מהבדים לאורך זמן, כדאי לכבס אותם לפחות פעמיים בשנה. בין לבין אפשר להסיר אבק בעזרת מברשת מוך.