לפני פתיחת שירותי כביסה דעו מכונות כביסה ראשונות לכביסה!

עליכם לדעת כי מכונות כביסה לכביסה שונות מאוד ממכונות כביסה רגילות המשמשות לצרכים ביתיים
עליכם לדעת כי מכונות כביסה לכביסה שונות מאוד ממכונות כביסה רגילות המשמשות לצרכים ביתיים.

רוצים לפתוח עסק לכביסה ומחפשים מכונת כביסה? בואו נסתכל על כמה עובדות על מכונות הכביסה הבאות.

עסקי הכביסה ממש צומחים. אנשים רבים עוסקים בעסק הזה מכיוון שלאנשים רבים אין זמן לכבס את הבגדים שלהם ולכן הם צריכים את העזרה של מקום הכביסה הזה כדי להבטיח שהבגדים שלהם נשמרים נקיים. ובכן, אחד הציוד שחייב להתקיים כשפותחים את העסק הזה הוא מכונת כביסה.

עליכם לדעת כי מכונות כביסה לכביסה שונות מאוד ממכונות כביסה רגילות המשמשות לצרכים ביתיים. מכונת כביסה זו מיועדת לכבס בגדים בכמויות גדולות. בנוסף, גם יזמי כביסה יקבלו יתרונות רבים בשימוש במכונת כביסה מיוחדת. בואו נסתכל על כמה עובדות על מכונת כביסה זו.

1. מחזיק יותר בגדים

מכונות כביסה רגילות המשמשות למטרות ביתיות בעלות קיבולת של 6 - 12 קילוגרם. בעוד שמכונת הכביסה תוכננה במיוחד כדי להכיל יותר בגדים, כך שהקיבולת שלה נעה בין 15 - 100 קילוגרם.

מלבד היכולת לחסוך בזמן ובשימוש במים, למכונת כביסה זו יש גם ביצועים אופטימליים יותר בניקוי בגדים. לכן, תוצאות הכביסה הרבה יותר נקיות מאשר בעת כביסה באמצעות מכונת כביסה רגילה.

כיצד אורח החיים שלך במהלך המגיפה השפיע על מגוון הכתמים המלוכלכים על הבגדים שלך?

2. המנוע לא קל לחימום למרות שהוא בשימוש פעמים רבות

הבעיה שמתעוררת לא פעם כאשר אנו משתמשים במכונת כביסה רגילה פעמים רבות ביום היא שהמכונה מרגישה חמה למגע. זה לא יקרה כשאתה משתמש במכונת כביסה, כביסה.

מכונות כביסה לכביסה מיועדות לפעול מספר פעמים ביום. כאשר המכונה נמצאת בשימוש רציף, המנוע לא יתחמם כך שלא תצטרכו לדאוג.

3. פעולה רועשת אך מהירה יותר

מכונת הכביסה לכביסה נשמעת הרבה יותר חזק ממכונת כביסה רגילה
מכונת הכביסה לכביסה נשמעת הרבה יותר חזק ממכונת כביסה רגילה.

מכונת הכביסה לכביסה נשמעת הרבה יותר חזק ממכונת כביסה רגילה. הסיבה לכך היא שמכונות כביסה רגילות מתוכננות עם משתיקי קול כדי להסוות את המכונה. בעוד שמכונת הכביסה דורשת יותר כוח כך שהקול הופך חזק יותר.

מאחורי הרעש, פעולת מכונת הכביסה הזו מהירה מאוד. ניתן לסיים את תוצאות הכביסה מהר יותר כך שתוכל להשתמש במכונה כדי לכבס בגדים אחרים.

4. שימוש בחומר נירוסטה

רוב מכונות הכביסה תוכננו באמצעות חומר נירוסטה. כידוע, נירוסטה היא כמובן חזקה יותר ומונעת חלודה מחומרים פלסטיים.

כביסה במכונת כביסה אקסלנס המשתמשת בחומר נירוסטה זה כמובן יגרום למכונת הכביסה להישאר עמידה. בניגוד למכונות כביסה רגילות, שבדרך כלל עדיין משתמשות בגוף פלסטיק, קל יותר להתקהות ולהיקרע או להישבר בעת חבטות.

5. המחיר יקר יותר

למרות שהיא מציעה יתרונות שונים, המחיר של מכונת כביסה יקר מאוד. אם אתה יכול לקנות מכונת כביסה רגילה ב-2 מיליון רופיה, מכונת כביסה זו מתומחרת בין 30 ל-75 מיליון רופיה בהתאם לתכונות המוצעות.

מאחורי המחיר היקר, מכונות כביסה אכן מתאימות מאוד לתמוך בעסקי הכביסה. אז תחשוב על זה לפני שאתה קונה את זה. אם עסק הכביסה שלך צומח במהירות, כמובן שמכונת כביסה זו תעזור מאוד להתקדמות העסק. במיוחד אם מספר הבגדים שצריך לכבס הוא גדול מאוד, אז מכונת כביסה זו תעזור מאוד.

בנוסף לשקול שימוש במכונת כביסה מיוחדת , שימו לב גם לחומר הניקוי ולמפיג ריח הבגדים בהם משתמשים. אחת מנקודות היתרון של עסק כביסה היא כאשר הכביסה מריחה טוב. לכן, השתמשו בניחוח בעל ניחוח אלגנטי ועמיד לאורך זמן כמו Molto eau de parfum french lily.

אלה כמה עובדות על מכונת כביסה שאתה חייב לדעת. אני מקווה שמידע זה באמת יכול לעזור לך לקבל החלטה לפני קניית מכונת כביסה זו.