איך לשטוף כתמי מנגו מהבגדים שלך?

בין אם אתה תוהה כיצד להסיר כתמי מיץ מנגו או כיצד להסיר כתמי מנגו ישנים מבגדים
בין אם אתה תוהה כיצד להסיר כתמי מיץ מנגו או כיצד להסיר כתמי מנגו ישנים מבגדים, המדריך הזה הוא הפתרון שלך.

ירדת מנגו על הבגדים שלך בזמן שאתה מתענג עליו? הנה כמה שלבים פשוטים להסרת כתמי מנגו מבגדים.

אי אפשר להכחיש כמה המנגו טעים אבל הם בהחלט עושים בלגן כשהמיץ מטפטף על הבגדים שלך. כתמי פירות ממותקים כמו כתמי מנגו יכולים להיות מסובכים לטיפול, מכיוון שהסוכרים יכולים להתקבע בבד, ולהיות עקשנים עם הזמן אם לא מטופלים. עם זאת, אל דאגה, אנו אגיד לך כיצד להסיר כתמי מנגו מבגדים בבית.

לפני שמתחילים לנקות, זכור לבדוק את תווית טיפול הכביסה על הבגד כדי לראות אם ניתן לכבס אותו בבית. אם כתוב 'ניקוי יבש בלבד', עדיף לקחת אותו לשירות ניקוי יבש.

הנה כמה שלבים פשוטים להסרת כתמי מנגו מבגדים
הנה כמה שלבים פשוטים להסרת כתמי מנגו מבגדים.

מדריך זה שלב אחר שלב כיצד להסיר סימני כתמי מנגו יראה לך בדיוק מה אתה צריך לעשות כדי לשחזר את הבגד שלך.

מרכיבים שכדאי לשמור בהישג יד:

א כפית

ב מגבת נייר

ג חומר ניקוי כביסה נוזלי

ד נוזל לשטיפת כלים

ה מרכך בד

 1. שלב 1: מגרדים ומספיגים שאריות עודפות

  השתמש בקצה הכף כדי להסיר את העיסה, גרד בעדינות במקום לנגב או לשפשף. שפשוף יפקיד את הכתם עוד יותר לתוך הבד. לאחר מכן תוכל להשתמש במגבת נייר כדי לספוג בזהירות את הכתם ולספוג כמה שיותר מהמיץ.

 2. שלב 2: טיפול נקודתי בכתם

  הכינו תמיסת ניקוי על ידי ערבוב של 2 כפיות. של חומר ניקוי נוזלי, 1 כפית. של חומץ לבן וכפית אחת. של מים. יש למרוח את התמיסה ישירות על האזור המוכתם. תן לזה לעבוד במשך 20-30 דקות.

 3. שלב 3: שטפו את הכתם

  החזק את האזור המוכתם תחת ברז בזרימה מלאה. זה יעזור לדחוף את כתמי המנגו מהבד.

 4. שלב 4: להשרות את הבגד

  ממלאים דלי או מיכל גדול במים קרים, מוסיפים 1 כף. של חומר ניקוי נוזלי בו, ולהשרות את הבגדים עד שעה. השרייה עוזרת לשחרר את שאריות הכתם ביעילות.

 5. שלב 5: שטפו את הבד במכונה שלכם

  לבסוף, עקוב אחר ההוראות על תווית הטיפול של הבגד וכבס כרגיל במכונה שלך באמצעות אבקת כביסה נוזלית. כדי לכבס את הבגדים שלך במכונת כביסה, אתה יכול להשתמש ב-Surf Excel Matic Liquid, שכן הוא מסייע בהסרת כתמים קשים והוא מנוסח במיוחד עבור מכונות כביסה.

אתה יכול גם להשתמש במרכך בד כדי שהבגדים שלך ירגישו רעננים ורכים. אתה יכול לנסות מרכך בד כגון Comfort Core. זה זמין בקלות בשוק. זה שומר על הסיבים שלמים, ובכך הופך את הבד לרך וחלק. זה גם מוסיף ניחוח עדין לבד.

בין אם אתה תוהה כיצד להסיר כתמי מיץ מנגו או כיצד להסיר כתמי מנגו ישנים מבגדים, המדריך הזה הוא הפתרון שלך. נסו את שיטת הניקוי הזו והיראו ביי ביי לכתמי מנגו עיקשים!