עצה: הסר כתמי מנגו עם המגהץ

בחיפושנו אחר הטריק הטוב ביותר כיצד להסיר כתמי מנגו נתקלנו במגהץ פעם אחר פעם
בחיפושנו אחר הטריק הטוב ביותר כיצד להסיר כתמי מנגו נתקלנו במגהץ פעם אחר פעם.

כתמי מנגו הם מסובכים: הם מתחילים מבלי לשים לב ורק הולכים ומתכהים עם הזמן. אל תלך שולל והילחם בהם בהקדם האפשרי!

התוכן במבט חטוף:

  • כתמי מנגו: בהתחלה לא בולטים, אחר כך מתמשכים

  • הטיפ הכי טוב: הברזל

  • הילחם בכתמי מנגו ברגע שהם מופיעים

  • קודם גיהוץ ואז כביסה!

  • תהנה מהמנגו

ממממממ, מנגו... הפרי האקזוטי הופך ליותר ויותר פופולרי בגרמניה. לא פלא, זה מתוק והתוספת המושלמת לסלטי פירות ולמוזלי. מנגו טעים גם כמחית. הבעיה: כתמי מנגו הם למרבה הצער עקשניים וקשים להסרה. זו הסיבה שהתחלנו לחפש את הטיפים הטובים ביותר כיצד להסיר כתמי מנגו.

כתמי מנגו: בהתחלה לא בולטים, אחר כך מתמשכים

כתמי מנגו לא נראים כל כך מסובכים בהתחלה בהשוואה לכתמי פירות אחרים. הם בהירים יחסית, אז אתה עשוי לחשוב שניתן להסיר אותם בקלות. לצערי זה לא המצב. אם לא יטופלו, כתמי המנגו ישחמו עם הזמן – ויהפכו לנראים יותר ויותר.

האם אתה משתמש באבקת כביסה, קפסולות חומרי ניקוי או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?

הטיפ הכי טוב: הברזל

בחיפושנו אחר הטריק הטוב ביותר כיצד להסיר כתמי מנגו נתקלנו במגהץ פעם אחר פעם. למעשה, הדרך הטובה ביותר להסיר סוג זה של כתם היא להשתמש בחום. כדי לעשות זאת, הפוך את הבגדים החוצה וגהץ את כתם המנגו יבש עם מגהץ חם. החום היבש יגרום לכתם להיעלם.

הילחם בכתמי מנגו מיד לאחר הופעתם

לכן התחלנו לחפש את הטיפים הטובים ביותר כיצד להסיר כתמי מנגו
לכן התחלנו לחפש את הטיפים הטובים ביותר כיצד להסיר כתמי מנגו.

שלא כמו כתמי פירות רבים אחרים, כתמי מנגו כמעט ולא מגיבים לטיפול מקדים עם תרופות ביתיות. עם זאת, עליך להגיב במהירות ולהילחם בכתם ברגע שהוא מופיע. אם אינכם יכולים להשתמש במגהץ כרגע, שימו לב שכתמי המנגו לא ייכנסו עמוק מדי לסיבים.

לשם כך, הסר שאריות למשל ב' בעזרת כפית. לאחר מכן, שטפו את הכתם עם הרבה מים קרים. הפחמן הדו חמצני במים מינרלים יכול לעזור לשחרר את הכתם מהסיבים.

קודם גיהוץ ואז כביסה!

לפני שאתה מכבס את הבגד עם כתמי המנגו במכונת הכביסה, עליך להשתמש תחילה במגהץ. לאחר מכן השתמשו במחזור הכביסה הרגיל ובחרו בחומר ניקוי יעיל כבד כמו Coral white +. כיוצא מן הכלל, זה מותר גם עבור בדים צבעוניים: כביסה פעם אחת עם חומר ניקוי כבד לא פוגעת בצבעים.

תהנה מהמנגו

הפחד מכתמי מנגו בהחלט לא אמור לקלקל לכם את החשק למנות טעימות עם מנגו. בפורטל המתכונים Einfachlecker.de תמצאו מתכונים רבים ורב-פנים. ב. עם אלה:

  1. גלידת מנגו

  2. חזה ברווז ברוטב מנגו

  3. פנקייק צ'יה עם סלט מנגו