נקה את המזרן

כדאי לנקות את המזרן לפני שהנוזלים מתיישבים במזרן
אם זה גם לא נוח, כדאי לנקות את המזרן לפני שהנוזלים מתיישבים במזרן.

במאמר זה תגלו את הדרך הטובה ביותר לנקות את המזרן שלכם - בעזרת הטיפים שלנו תוכלו לשמור על המיטה שלכם נקייה ובמצב היגייני מושלם.

לשינה טובה במיוחד חשוב לשמור על ניקיון והיגייני של המזרון. המשך לקרוא כדי ללמוד כיצד לנקות ולהסיר כתמים מהמזרן שלך.

אנחנו מבלים כמעט שליש מחיינו במיטה. אז המזרון שלנו יכול לעמוד בהרבה. שיער, אבק, כתמים, לכלוך ואפילו קרדית אבק חבויים לרוב במזרונים. מזרון הוא השקעה לטווח ארוך. אז כדי להימנע מהחמרה במצבכם והפיכתם למפגע בריאותי, כדאי שתדעו לנקות את המזרון שלכם – ולעשות זאת כמו שצריך. הקפד לקרוא את הוראות הטיפול על המזרן שלך לפני השימוש במוצרי ניקוי כלשהם ותמיד פעל לפי ההוראות שעל אריזת המוצר.

רצוי לשים מזרונים בשמש כל חצי שנה כדי לאוורר אותם. גם אם לא תמיד קל להוציא את המזרון החוצה, כדאי. השמש הורגת חיידקים במזרן שלך ובכך מבטיחה מיטה סטרילית. לאחר מכן שטפו את המצעים עם חומר ניקוי מלא של קורל + נוזל כדי להעניק לו ניחוח נקי ורענן להפליא!
האם אתה משתמש באבקת כביסה, קפסולות חומרי ניקוי או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?

ניקוי המיטה/מזרון – שיטות השאיבה הטובות ביותר

שאיבת האבק של המזרן פעם בחודש מסירה אבק, עור מת ושאר פסולת שמצטברת עם הזמן. הקפד להשתמש באביזרי שואב אבק נקי כדי למנוע העברת לכלוך אל המיטה שלך. אם הוראות הטיפול מצביעות על כך שהמזרון שלכם אינו מתאים לשאיבת אבק, הסר את כל הפסולת במטלית לחה במקום ואפשר למזרן להתייבש.

פנקו עם דאודורנט

כיסוי: מגן מזרן הוא דרך מצוינת להגן על המזרון שלך
כיסוי: מגן מזרן הוא דרך מצוינת להגן על המזרון שלך.

זיעה, אבק ושאר גורמי לכלוך עלולים לגרום למזרנים לפתח ריח לא נעים. כדי לשמור על מזרנים טריים ונקיים, ניתן לשים סודה לשתייה על משטח המזרון, להשאיר אותו למשך 30 דקות, ולאחר מכן לשאוב את האבקה. אבקת אפייה היא מעכבת ריחות טבעית ובכך מנטרלת ריחות לא נעימים. אם אתה אוהב את הריח של שמנים אתריים כמו לבנדר, אתה יכול לערבב חמש טיפות ממנו לתוך הסודה לשתייה לפני הפצתה. לישון טוב יותר על מיטה ריחנית. אתה יכול גם להשתמש בחומר כביסה ריחני של קורל. זה נותן למיטה שלך ניחוח מתמשך ורענן.

הסר כתמים מהמזרנים

מזרונים נחשפים במהלך חייהם להרבה נוזלי גוף. אם זה גם לא נוח, כדאי לנקות את המזרן לפני שהנוזלים מתיישבים במזרן.

להסרת כתמים יעילה, טפחו את כל הנוזלים עם מטלית קרה ולחה בהקדם האפשרי. אנא השתמש רק במים קרים, מכיוון שחום עלול לגרום לכתמי חלבון להידבק. טבלו בתנועת לחיצה עדינה כדי שלא תשפשפו את הכתם עמוק יותר. אתה יכול גם לשים מעט חומר ניקוי על הכתם ולאחר מכן למחוק אותו בעדינות עם מטלית נקייה ולחה. נא לא להפוך את המזרן לח מדי כי יהיה לו קשה להתייבש שוב.

ניקוי המזרון - 3 טיפים מהירים

  • כיסוי: מגן מזרן הוא דרך מצוינת להגן על המזרון שלך. הוא מונע חדירת כתמים לעומק המזרון וקל לכביסה במכונה. ישנם סוגים רבים ושונים של מגיני מזרון - כולל מגיני מזרון היפואלרגניים ועמידים למים.
  • הפוך: הפוך את המזרן בכל פעם שהעונה מתחלפת כך שהוא נשחק באופן שווה משני הצדדים. זה מגדיל את העמידות של המזרן שלך. קבל עזרה בהפיכת המזרן שלך, מכיוון שמזרנים הם לרוב כבדים ומסורבלים.
  • השתמש במאוורר: האיץ את זמן הייבוש לאחר ניקוי עם מאווררים. אין לשים סדינים או לישון על המזרון עד שהוא יבש לחלוטין. כך מונעים היווצרות עובש.

עכשיו כשאתה יודע לנקות מזרון נכון, אתה יכול לשמור על כל המיטה שלך רעננה להפליא, נקייה ומזמינה במשך שנים רבות.