הסר כתמי דשא מהבגדים

הדרך הטובה ביותר להסיר כתמי דשא ממכנסיים
הדרך הטובה ביותר להסיר כתמי דשא ממכנסיים, חולצות או חולצות היא להשתמש בחומר ניקוי טוב (למשל

כתמי דשא אינם סיבה לייאוש. הם יוצאים בקלות עם מסירי כתמים מיוחדים אבל גם עם מוצרים פשוטים לבית. למידע נוסף כאן!

הורים, שחקני כדורגל, גננים, חובבי טיולים, חובבי טבע – לכל מי שאוהב לצאת החוצה יש את כל הסיבות לברר כיצד להסיר כתמי דשא מהבגדים. לא תאמינו שרק ילדים וספורטאים חוזרים הביתה עם כתמי דשא על הבגדים אחרי יום במגרש המשחקים או מגרש הספורט. זה יכול לקרות אפילו במהלך טיול נינוח על פני האחו - אתה מחליק על דשא רטוב ומיד יש פס עפר בצבע ירוק-חום על השמלה שלך. אז מהי הדרך הטובה ביותר להסיר כתמי דשא? אתה צריך הרבה מים צלולים וחומר ניקוי באיכות טובה (למשל קורל). ישנן גם כמה אפשרויות אחרות, שגם הן מוסברות להלן.

אך לא משנה מה תבחרו, תמיד בדקו חומרי ניקוי ושיטות ניקוי על אזור קטן ולא בולט, למשל בחלק הפנימי של השרוול או הרגל, והקפידו לשים לב לתווית הטיפול. במילים אחרות, שחק בזה בטוח!

הדרך הטובה ביותר להסיר כתמי דשא ממכנסיים, חולצות או חולצות היא להשתמש בחומר ניקוי טוב (למשל קורל) או מסיר כתמים איכותי לכתמים ממקור אורגני שבו אתה משתמש לטיפול מקדים בכתם. כך תוכלו בדרך כלל להציל את פריט הלבוש המושפע.
האם אתה משתמש באבקת כביסה, קפסולות חומרי ניקוי או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?

הסרת כתמי דשא - השלב הראשון

ללא קשר לשיטת הניקוי בה תרצו להשתמש, השלב הראשון תמיד זהה: השרו את הבגד במים קרים – לא חמים! אתה מאמין באופן אינסטינקטיבי שמים חמים מסירים כתמים טוב יותר מאשר קרים. אבל זה נכון רק עבור כתמים שמנוניים ושמנוניים. עם כתמים אחרים, חום עושה את ההיפך. מים חמים עלולים לגרום לכתם להתקבע באופן קבוע בבד. אז השרו את הבגד במים קרים. המים ממיסים את הכתם כך שחומר הניקוי או מסיר הכתמים יכולים לעבוד טוב יותר. אז יש לך כמה אפשרויות:

חומר ניקוי או מסיר כתמים

אז מהי הדרך הטובה ביותר להסיר כתמי דשא
אז מהי הדרך הטובה ביותר להסיר כתמי דשא?

חומר ניקוי ביולוגי, כמו זה מהדור השביעי, מספיק לרוב - זה כל מה שאתה צריך! או השתמש במסיר כתמים. שפשפו מעט מהכתם על הכתם. טיפול מקדים זה משחרר את הכתם. לאחר מכן שטפו את הבגד כרגיל.

אלכוהול לחיטוי

אלכוהול הוא ממס שפועל על הצבע הירוק בדשא. קרא את תווית הטיפול על הבגד ובדוק תחילה את האלכוהול על אזור קטן ולא בולט. לאחר מכן הרטיבו ספוג נקי וטפחו איתו את הכתם. אל תשפשפי או תשפשפי, אחרת פשוט תפזר את הכתם על הבגד ותקשה על ההסרה בסופו של דבר. שטפו את האלכוהול במים קרים, ולאחר מכן מרחו מעט חומר ניקוי נוזלי (או אבקת כביסה שמערבבים עם מעט מים כדי ליצור משחה) ועבדו בעדינות את חומר הניקוי עמוק יותר לתוך הבד. תן לזה לשבת במשך חמש דקות, ואז שטוף את הבגד כפי שאתה עושה בדרך כלל.

ספריי לשיער

רוב ספריי השיער מכילים אלכוהול, ולכן הם פועלים בצורה דומה לאלכוהול. ספריי לשיער זה קצת יותר עבודה והתוצאות לא ממש טובות, אבל במצבי חירום וכתמים קלים, זה עדיף מכלום. רססו ספריי לשיער על הכתם והניחו לו להתייבש (או לפחות יבש מספיק כדי להיות מעט דביק). לאחר מכן שפשפו את הכתם עם מברשת קשה יותר, כמו מברשת שיניים ישנה ונקייה. לאחר מכן שטפו את הבגד כפי שהוסבר לעיל.

אקונומיקה: כן או לא?

האם ניתן להשתמש באקונומיקה כדי להסיר כתמי דשא מבד לבן? זה תלוי בהעדפות האישיות שלך ובסוג הבד. חלק מחומרי הלבנה רעילים, ולכן אנשים רבים לא אוהבים להשתמש בהם. בנוסף, אקונומיקה יכולה להרוס בדים מסוימים, כגון תערובות כותנה או פוליאסטר. לפני שתחליטו על אקונומיקה, קראו את תווית הטיפול על הבגד, את הוראות השימוש והוראות הבטיחות.

מאמרים בנושאים דומים
  1. הסר כתמי שומן מהבגדים
  2. הסר כתמי דאודורנט
  3. הסרת כתמי קארי קלה
  4. הסר כתמי גזר מהבגדים
  5. הסר כתמי בלסמי
  6. טיפול במצעים: לכבס כריות ושמיכות פוך