מהו מרכך בד ולמה להשתמש בו?

אמנם מומלץ להוסיף מרכך בד לעומס הכביסה יחד עם חומר ניקוי הכביסה
אמנם מומלץ להוסיף מרכך בד לעומס הכביסה יחד עם חומר ניקוי הכביסה, אך לא ניתן לטפל במרכך בדים בכמה סוגי בדים.

שימוש במרכך בד יעיל חשוב כמו שימוש בחומר ניקוי כביסה. זה עוזר לשמור על הבגדים שלך רכים וללא סטטי, מה שגורם להם להחזיק מעמד זמן רב יותר.

ההבדל בין אבקת כביסה למרכך בד

הבגדים שלך אוספים הרבה לכלוך במהלך היום. הוא כולל קווצות שיער תועה, זיעה, תאי עור מתים, אבק וכו'. לכן, יש לשטוף אותם ביסודיות באמצעות חומר ניקוי כביסה יעיל, הקשה על כתמים ולכלוך. אם אתה מעדיף לכבס את הבגדים שלך ביד, אתה יכול להשתמש באבקת ניקוי כגון Surf Excel Easy Wash. זה זמין בקלות בשוק. מרכך בד מחזק את הבד, שומר אותו נטול סטטי וריחני. שימוש במרכך בד יעיל הוא דרך מצוינת לשמר את הבגדים שלך לאורך זמן. אתה יכול להשתמש במרכך בד כמו Comfort Core. זה זמין בקלות בשוק. זה שומר על הסיבים שלמים, ובכך הופך את הבד לרך וחלק. זה גם מוסיף ניחוח עדין לבד. מרכך כביסה ומרכך כביסה הם שני ביטויים של אותו דבר. זה גורם לבגדים שלך להריח רענן ולהרגיש רך.

סיבות להשתמש במרכך בד

להלן כמה מהיתרונות הרבים של שימוש במרכך בד.

1) זה גורם לבגדים שלך להחזיק מעמד זמן רב יותר

מרכך כביסה מחליק את החוטים בבד וכתוצאה מכך פחות בלאי במהלך מחזור הכביסה.

2) זה שומר על הצורה של הבגד שלך

אתה לא רוצה שחולצת הטריקו האהובה עליך תחזיק מעמד זמן רב יותר? הציל אותו מהתכווצות על ידי שימוש במרכך בד.

3) זה מגן על הבגד מפני דהייה

מרכך בד עוזר לשמור על הצבעים הבהירים של הבגד שלך.

4) זה עוזר לייבש בגדים מהר יותר

שימוש במרכך בד מבטיח שהבגדים שלך יתייבשו מהר יותר.

5) זה מקל על גיהוץ הבגדים

מאז מרכך בד מפחית קמטים על הבגד שלך, אתה לא צריך להשקיע שעות בגיהוץ הקמטים על התלבושת שלך.

6) זה חובה לעור רגיש

מרכך בד מחזק את הבד, שומר אותו נטול סטטי וריחני
מרכך בד מחזק את הבד, שומר אותו נטול סטטי וריחני.

חומר ניקוי כביסה יכול בסופו של דבר לגרום לבגדים שלך להרגיש נוקשים. זה יכול לגרום לפריחה או סוגים אחרים של גירויים לאנשים עם עור רגיש. שימוש במרכך בד הוא דרך מצוינת למנוע זאת. ניתן להשתמש במרכך בד כגון Comfort Pure. הוא עוצב במיוחד עבור עור רגיש. זה שומר על הסיבים שלמים, ובכך הופך את הבד לרך וחלק. זה גם מוסיף ניחוח עדין לבד.

7) זה שומר על ריח נהדר של הבגדים שלך

כשאתה מריח טרי, אתה מרגיש רענן. מרכך בד מוסיף ניחוח עדין לבגדים. ניתן להשתמש במרכך בד כגון Comfort Perfume Deluxe. זה שומר על הסיבים שלמים, ובכך הופך את הבד לרך וחלק. זה גם מוסיף בושם צרפתי מעולה לבד.

מתי לא להשתמש במרכך בד

למרות שמומלץ להוסיף מרכך בד לעומס הכביסה יחד עם חומר ניקוי הכביסה, לא ניתן לטפל במספר סוגי בדים עם מרכך בד. אם העומס מכיל את בגדי האימון שלך, שימוש במרכך כביסה הוא אי-לא. בגדי האימון שלך עשויים מבדים שדוחפים לחות החוצה כך שהם מתייבשים מהר יותר. מרכך בד יסתום את הנקבוביות של חומרים כאלה ויקטין את יכולת ספיגת הזיעה שלהם. מרככי בד ידועים גם כמשפיעים על יכולות ספיגת המים של מגבות, בד מיקרופייבר ובד טרי. אז הימנע משימוש במרכך כביסה בעת כביסה של המגבות ושטיחי המטבח שלך.

כיצד להשתמש במרכך בד

1) כשאתה שוטף את הבגדים שלך

קרא את תווית המוצר כדי לדעת כמה מרכך הבד אתה צריך להשתמש. מוסיפים את הכמות האמורה לדלי מים. לאחר שטיפת תמיסת חומר הניקוי מהבגדים, השרו אותם בתמיסת המרכך למשך 5 דקות. שוטפים במים רגילים ומסירים עודפי לחות. עכשיו, תלו את הבגדים לייבוש.

2) כאשר אתה מכבס את הבגדים שלך במכונת כביסה אוטומטית מלאה

ברוב מכונות הכביסה האוטומטיות, עליך להוסיף את מרכך הכביסה בתא נפרד של מתקן הכביסה שלך. עם זאת, זכור כי המיקום של תא זה עשוי להשתנות ממכונה למכונה. אנו מציעים לך לבדוק את מדריך המוצר כדי להבין את מיקום התא של מרכך הכביסה. מרכך כביסה מגיע בדרך כלל בצורה נוזלית. מקבלים איתו גם מכסה מדידה שמקל על מדידת הכמות הנדרשת. זה עשוי להגיע גם בצורת שקית. בדוק את ההוראות על האריזה כדי לדעת את הכמות הנכונה לשימוש.

3) כאשר אתה מכבס את הבגדים שלך במכונה חצי אוטומטית

עבור מכונה חצי אוטומטית, עליך להוסיף את הכמות הנכונה של מרכך בד לשטיפה האחרונה.

מרכך בד יכול לגרום לבגדים שלך להריח נקי ורענן - אך זכור לעקוב אחר ההוראות על התווית כאשר אתה משתמש בו. אם אתה משתמש יותר מדי, זה לא יהיה אותו אפקט.

הימנע ממגע ישיר. לעולם אל תאפשר למרכך הכביסה לבוא במגע ישיר עם הבגדים שלך, מכיוון שהוא עלול לגרום לכתמים.