לכבס נעליים במכונת כביסה - 7 שלבים קלים

תוכלו לכבס את הנעליים שלכם בקלות במכונת הכביסה ולחסוך לעצמכם את הטרחה של שטיפת ידיים
אם תעקבו אחר 7 השלבים הפשוטים שלנו, תוכלו לכבס את הנעליים שלכם בקלות במכונת הכביסה ולחסוך לעצמכם את הטרחה של שטיפת ידיים.

נעלי ספורט מלוכלכות ואתם לא יודעים מה לעשות? כל שעליך לעשות הוא לכבס את נעלי הספורט שלך ונעלי בד אחרות במכונת הכביסה לפי 7 השלבים שלנו.

האם אתה יכול לכבס נעליים במכונת הכביסה? בטח שאלתם את עצמכם את זה בעבר, במיוחד אחרי שנקלעתם לגשם פתאומי עם זוג נעלי הבד האהובות עליכם או שהילדים חזרו מטיול בית ספר מטונפים לגמרי עם נעלי הספורט שלהם.

למרבה המזל, נעליים רבות ניתן לכבס בקלות במכונת הכביסה, גם אם לא כל הסוגים מתאימים באותה מידה. 7 השלבים הפשוטים שלנו מסבירים מה לעשות אם אתה רוצה לכבס את הנעליים שלך במכונת הכביסה.

כדי לחסוך לעצמכם את הטרחה של כביסה ביד, בפעם הבאה תוכלו לכבס בקלות את נעלי הבד או הנעליים המלוכלכות במכונת הכביסה. 7 השלבים שלנו מסבירים בדיוק איך לעשות את זה.
האם אתה משתמש באבקת כביסה, קפסולות חומרי ניקוי או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?

1. האם ניתן לכבס את הנעליים שלך במכונת הכביסה?

נעלי ספורט, בלרינות מבד, נעלי ספורט ונעליים אחרות עשויות בד מעולות לכביסה במכונת הכביסה.

אם אתה רוצה להיות על הצד הבטוח, אתה יכול בקלות לכבס נעלי ספורט לבנות ביד כך:

2. הסר לכלוך

יש להסיר לכלוך גס, כגון בוץ או לכלוך, לפני שטיפת הנעליים במכונת הכביסה. עדיף לתת ללכלוך להתייבש לגמרי קודם. לאחר מכן הסר אותו עם מברשת קשיחה.

3. הסר חלקים רופפים

7 השלבים הפשוטים שלנו מסבירים מה לעשות אם אתה רוצה לכבס את הנעליים שלך במכונת הכביסה
7 השלבים הפשוטים שלנו מסבירים מה לעשות אם אתה רוצה לכבס את הנעליים שלך במכונת הכביסה.

לפני שתוכל להכניס את הנעליים שלך למכונת הכביסה, עליך להסיר את כל השרוכים, המדרסים או חלקים רופפים אחרים. הכניסו אותם לרשת כביסה נפרדת ושטפו אותם עם הנעליים שלכם. גם את הנעליים עצמן יש לכבס בציפית ישנה או בשק כביסה כדי שחלקי המתכת לא יפגעו במכונת הכביסה.

4. בחר טמפרטורה ותוכנית כביסה

על מנת לא לדהות את הנעליים או להלחיץ אותן יותר מדי בדרך אחרת, לעולם אל תכבס אותן בטמפרטורה של יותר מ-30 מעלות והשתמש תמיד במחזור העדין או הצמר. לחלק ממכונות הכביסה יש אפילו תוכנית כביסה נוספת לנעלי ספורט איתה ניתן לכבס את נעלי הספורט. לעולם אל תכניס את נעלי הספורט שלך למכונת הכביסה לבד, מכיוון שהן יפגעו בתוף. לדוגמה, הוסף כמה מגבות למחזור הכביסה.

5. בחרו את חומר הניקוי המתאים

עדיף להשתמש בחומרי ניקוי כבדים רגילים כדי לכבס את הנעליים שלך במכונת הכביסה. אם תרצו, תוכלו להוסיף גם שטיפה היגיינית, המשמידה חיידקים ומעניקה לנעליים רעננות נעימה. עם זאת, הימנע משימוש במרכך כביסה, שכן הדבר עלול לפגוע בחומר הנעליים.

6. יבש ועצב את הנעליים שלך כמו שצריך

כדי למנוע מהנעליים שלך להתעוות ולהתייבש מהר יותר, מלא אותן בנייר עיתון לאחר שטיפתן. אם הנייר הפך לח, החליפו אותו באחד יבש - זה יאיץ את ייבוש הנעליים. אם אפשר, תן לנעליים שלך להתייבש בשמש באוויר הצח.

הימנע משימוש בעצי נעליים, מכיוון שהם עלולים לעוות את נעלי הבד שלך כשהן רטובות.

7. הספגה

כאשר הנעליים יבשות לחלוטין, רצוי לרסס אותן בספריי איטום טוב. אז הם מחזיקים מעמד זמן רב יותר ומוגנים טוב יותר מלכלוך חדש.

אם תעקבו אחר 7 השלבים הפשוטים שלנו, תוכלו לכבס את הנעליים שלכם בקלות במכונת הכביסה ולחסוך לעצמכם את הטרחה של שטיפת ידיים. פשוט תנסה בפעם הבאה.

  • ראשית, בדקו שהנעליים שלכם מתאימות לכביסה במכונת הכביסה
  • הסר חלקים רופפים ולכלוך גס לפני הכביסה
  • יש לכבס ב-30 מעלות לכל היותר ולהשתמש במחזור העדין
  • יבש ועצב את הנעליים שלך עם עיתון