גרמו לקבייה חדשה של פרעושים תמיד להיראות כמו חדשה עם 7 הדרכים הללו

במיוחד אם קביית הפשפשים החדשה שלך היא קביית פשפשים חדשה ברוקד שנתפסת בקלות בבגדים אחרים
במיוחד אם קביית הפשפשים החדשה שלך היא קביית פשפשים חדשה ברוקד שנתפסת בקלות בבגדים אחרים.

כדי להיראות אלגנטי באירועים מיוחדים עם ביגוד מסורתי, קביית הפשפשים החדשה משמשת לעתים קרובות כתלבושת האהובה על נשים. למרות שהעיצוב פשוט, ניתן ליצור קבייה מסוג זה עם סגנונות ואביזרים שונים, כך שניתן ללבוש אותה באירועים רשמיים, חצי רשמיים או מזדמנים.

כדי להיראות אלגנטי באירועים מיוחדים עם ביגוד מסורתי, קביית הפשפשים החדשה משמשת לעתים קרובות כתלבושת האהובה על נשים. למרות שהעיצוב פשוט, ניתן ליצור קבייה מסוג זה עם סגנונות ואביזרים שונים, כך שניתן ללבוש אותה באירועים רשמיים, חצי רשמיים או מזדמנים. לנשים עם רעלה, הקבאיה החדשה עם חיג'אב גם נבחרת לעתים קרובות להשתתף באירועים מיוחדים, מכיוון שהיא יכולה לגרום למראה להיראות אלגנטי למרות שהוא פשוט. על מנת שקביית הפשפשים החדשה והאהובה שלכם תשמור על איכותה ומצבה, כמובן שיש סדרה של שלבי טיפול מיוחדים שצריך לקחת בחשבון. להלן כמה עצות חדשות לטיפול ב-kebaya פרעושים שכדאי לשים לב אליהם:

1. שטפו את קביית הפשפשים החדשה ביד

הדרך הטובה ביותר לטפל בקבאיה חדשה של פרעושים היא לשטוף אותו ידנית או ביד. כי אם שוטפים אותו במכונה, יש חשש שהקביה החדשה של הפרעושים תינזק, תימתח או תעוות. במיוחד אם קביית הפשפשים החדשה שלך היא קביית פשפשים חדשה ברוקד שנתפסת בקלות בבגדים אחרים. הסיכון לדהיית צבע הקבאיה יהיה גבוה יותר אם תכבס אותו במכונה. כדי להפוך את הקבאיה לנקייה עוד יותר, מומלץ לשטוף אותה באמצעות חומר ניקוי מיוחד היעיל נגד כתמים, כמו רינסו נגד כתמים, חומר ניקוי נוזלי טרי קלאסי. כך, כתמים עיקשים עדיין ייעלמו גם אם תשטפו אותם רק ביד.

2. השתמשו בחומר ניקוי נוזלי שקל לשטוף

הדרך הטובה ביותר לטפל בקבאיה חדשה של פרעושים היא לשטוף אותו ידנית או ביד
הדרך הטובה ביותר לטפל בקבאיה חדשה של פרעושים היא לשטוף אותו ידנית או ביד.

חומרי ניקוי עדינים, במיוחד חומרי ניקוי נוזליים, הם הבחירה הטובה ביותר לשטיפת קביית הפשפשים החדשה שלך. הסיבה לכך היא שמוצרים כמו זה לא יגרמו לכתמים לבנים על הבגדים או יגרמו לצבע הבגד לדהות. במקרה זה, שוב, ניתן להשתמש בדטרגנט נוזלי טרי קלאסי נגד כתמים של Rinso כבחירה הנכונה. עוצב בטכנולוגיית SmartFoam, הקצף המיוצר על ידי Rinso Anti Stain Classic Fresh Liquid Detergent ייעלם מהר יותר בעת השטיפה, ובכך יקטין את הסיכון לשאריות. כתוצאה מכך, צבע הקבאיה נשמר ואינו דוהה בקלות.

כיצד אורח החיים שלך במהלך המגיפה השפיע על מגוון הכתמים המלוכלכים על הבגדים שלך?

3. הימנעו משימוש באקונומיקה

למרות שזה יכול לעזור לך להסיר כתמים, שימוש באקונומיקה יכול למעשה לפגוע בצבע של קביית הפשפשים החדשה שלך. לא רק שהצבע דוהה במהירות, אקונומיקה העשויה מכימיקלים קשים עלולה גם לפגוע בסיבי הבד או במרקם הבגדים שלך. בטווח הארוך, לא מן הנמנע שהקביה החדשה של פרעושים תהיה שבירה ולא תוכל להחזיק מעמד לאורך זמן.

4. מייבשים את הקבאיה בצל

השמש הלוהטת וחמה מדי עלולה גם להזיק לקבאיה החדשה שלך לפשפשים. לכן, כדאי להימנע מייבוש הקבייה באור שמש ישיר. במקום זאת, יבשו את הקבאיה במקום מוצל וסוער. זה חשוב כדי לשמור על קביית הפשפשים החדשה יבשה לחלוטין, אך מבלי להרוס את הצורה והצבע היפה שלה.

5. כסו את הקבאיה בבד בעת הגיהוץ

לאחר סיום תהליך הכביסה וקביית הפשפשים החדשה יבשה, השלב הבא שצריך לעשות הוא כמובן גיהוץ. החומר החדש של קביה פרעושים עצמו בטוח בעצם לגיהוץ. למרות זאת, כדי לא לפגוע בחומר, כדאי קודם כל לצפות את הקבאיה בפיסת בד. ציפוי באמצעות מטלית שימושי כדי למנוע מחומר הקבאיה להיות במגע ישיר עם הטמפרטורה החמה של הברזל. בנוסף, הימנעו מהגדרת הטמפרטורה לרמה החמה ביותר בעת גיהוץ קבייה מסוג זה.

6. שמור את הקבאיה בתלייה

אתה תמיד תהיה מוכן להיראות יפה ואלגנטי באירועים שונים
אם קביית הפשפשים החדשה מתוחזקת היטב, אתה תמיד תהיה מוכן להיראות יפה ואלגנטי באירועים שונים.

סגנון הקבאיה החדש הקלאסי של פרעושים נועד בדרך כלל לא להשתמש ביותר מדי פאייטים או חרוזים. כך גם המשקל של קבייה מסוג זה קל יחסית. לכן, מומלץ תמיד לאחסן את קביית הפשפשים החדשה בתלייתה במקום קיפולה. זה ימנע מהקביה שלך להתקמט מה שיכול למעשה לפגוע במראה שלה. יתר על כן, בגלל משקלו הקל, אתה רק צריך מתלה רגיל לתלות סוג זה של קבייה.

7. הימנעו מריסוס בושם ישירות על הקבאיה

קביה שנשמרה זמן רב מדי בארון יריח עובש. לכן, הסר את הקבאיה שלך באופן קבוע מהארון כדי לאוורר אותו. מכיוון שהוא משמש לעתים קרובות כדי להשתתף באירועים חשובים כמו חתונות, אנשים רבים גם מרססים כמה שיותר בושם ישירות על קביית הפשפשים החדשה. למעשה, זה יכול למעשה לפגוע בחומר הקבאיה עצמו. כדי לגרום לקבייה להריח טוב אך לשמור על איכותה, מומלץ להוסיף נוזל ניחוח ומרכך בשטיפה האחרונה לאחר סיום תהליך הכביסה. השתמש בנוזלי ריכוך ובריחות העשויים מחומרים טבעיים כגון מולטו UV טבעי ומזין מולטו, כדי לא לפגוע בסיבי הקבאיה. לא רק שהוא מספק ניחוח ארוך יותר, Molto Natural UV שעשוי מהמרכיבים העיקריים של שמן קוקוס ואלוורה יכול לשמור על צבעו של קביית הפשפשים החדשה ערה ותמיד נראה כמו חדש גם כאשר הוא נחשף לאור השמש. בינתיים, Molto Nourishing אשר עשוי מהמרכיבים העיקריים של שמן שקדים וניל יגרום לקבאיה להיות תמיד רכה ונוחה ללבישה.

אם קביית הפשפשים החדשה מתוחזקת היטב, אתה תמיד תהיה מוכן להיראות יפה ואלגנטי באירועים שונים. האם יש לך קבייה פשפשים אהובה חדשה שתמיד משתמשים בה באירועים מיוחדים? הקפידו לטפל בזה תמיד בצורה הנכונה, כן!