איך לנקות נעלי בד ונעלי ספורט כמו שצריך.

מכונת הכביסה היא בהחלט אופציה לנקות שוב את נעלי הבד הבהירות שלך
כן, מכונת הכביסה היא בהחלט אופציה לנקות שוב את נעלי הבד הבהירות שלך.

בצ'רלי קים, אפילו נעלי ספורט לבנים נראים שוב כמו חדשים.

גם הטרנד האחרון של נעלי בד בוהקות ונעלי ספורט לא הותיר אותי בלי עקבות. נעלי ספורט אף פעם לא ממש יצאו. מה שדי חדש, לעומת זאת, הוא העדפת נעלי ספורט מבדים מודפסים או חד-צבעוניים. בארון הנעליים שלי יש גם שני זוגות של נעלי סניקרס מבד שיק בהיר, אבל לצערי סימני בלאי יומיומיים נראים די מהר. קראו כאן איך לגרום לנעלי הבד או הסניקרס הבהירות שלכם לנקות שוב באמת ואיך לעשות זאת בצורה הטובה ביותר.

חומר ניקוי צבעוני כמו קורל צבע אופטימלי מתאים לכביסת נעלי ספורט במכונת הכביסה. זה לא רק מבטיח שנעלי הספורט שלך נקיות, אלא גם מגן על הצבעים. והם חשובים ביותר עבור נעלי ספורט.
האם אתה משתמש באבקת כביסה, קפסולות חומרי ניקוי או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?

1. לניקוי נעלי ספורט, תחילה להסיר את השרוכים ולשטוף אותם

כן, אני יודע: השחלת שרוכי הנעליים שלך לאחור זה קצת מעצבן וגוזל זמן. עם זאת, למראה הנקי המושלם, שרוכי נעליים נקיים חשובים. לכן: הסר את השרוכים שלך כבר בהתחלה, ואז ניקוי נעלי הספורט שלך יהיה הרבה יותר מהיר וקל. אפשר לכבס את השרוכים ב-30 מעלות עם בגדים תואמים, רצוי בנפרד בשקית כביסה קטנה. או שאתה יכול לכבס את השרוכים ביד, למשל בכיור שלך עם מים חמים וקצת חומר ניקוי צבעוני. לאחר מכן הניחו לשרוכים להתייבש על סוס הבגדים. יש לך מספר אפשרויות לניקוי נעלי הספורט שלך, אותן אסביר לך בפירוט: מכונת הכביסה, כביסה ידנית עם אבקת אפייה או כביסה ידנית עם שמפו או מנקה נעלי ספורט.

2. נקו נעלי ספורט במכונת הכביסה

כן, מכונת הכביסה היא בהחלט אופציה לנקות שוב את נעלי הבד הבהירות שלך. אבל לא הכי טוב. נעלי ספורט לבנות מבד עלולות להתעוות, החומר לחוץ מאוד ונעלי הספורט שלך נראות בלויות במהירות. אם זו חייבת להיות מכונת הכביסה, אנא שים לב להלן עבור נעלי בד רגילות או נעלי ספורט עשויות בד:

  • יש לכבס את נעלי הבד ב-30 מעלות לכל היותר ללא מחזור סחרור.
  • אין להשתמש במרכך כביסה.
  • שטפו את נעלי הספורט בשקית כביסה כדי לא לשפשף ישירות את התוף.
  • הסר את כל החלקים ה"רופפים", למשל שרוכים. ניתן לכבס את אלה בנפרד.
  • הוצא את המדרסים לכביסה.

3. שטפו את הסניקרס ביד עם שמפו או מנקה נעלי ספורט

קראו כאן כיצד לגרום לנעלי הבד או הסניקרס הבהירות שלכם לנקות שוב באמת וכיצד לעשות זאת בצורה הטובה ביותר
קראו כאן כיצד לגרום לנעלי הבד או הסניקרס הבהירות שלכם לנקות שוב באמת וכיצד לעשות זאת בצורה הטובה ביותר.

נעלי ספורט ניתן לנקות בקלות ביד עם מעט שמפו. אתה יכול גם להשתמש בחומרי ניקוי נעלי ספורט מקצועיים. פעל באופן הבא: תחילה יש לצחצח לכלוך גס יותר. ממיסים את השמפו במים. ניתן לשים מנקה נעלי ספורט ישירות על המברשת - לעולם לא ישירות על הנעל. הרטיבו את המברשת והשתמשו בה לניקוי הנעל שלכם. בצע תנועות מעגליות. הלכלוך אמור להשתחרר מהבד ושכבה מלוכלכת של קצף צריכה להיווצר על הנעל שלך. לאחר מכן הרטיבו מטלית רגילה במים ונגבו את הקצף המלוכלך.

4. נקו את הסניקרס באבקת אפייה

סודה לשתייה היא תרופת פלא אמיתית להסרת לכלוך מכל הסוגים. זה גם נהדר לניקוי שוב של נעלי ספורט מלוכלכות. לשם כך, ערבבו מעט סודה לשתייה עם אותה כמות של חומר ניקוי לשטיפת כלים, ערבבו את התערובת עם מברשת קטנה - זו יכולה להיות גם מברשת שיניים ישנה. ואז מברישים את התערובת לתוך החומר של נעלי הספורט שלך. בצע תנועות מעגליות. הלכלוך אמור להשתחרר מהבד וליצור שכבה מלוכלכת של קצף. לאחר מכן נגב אותו עם מטלית לחה.

5. איך לייבש נעלי ספורט נכון לאחר הכביסה

זה לא משנה אם אתה מכבס את נעלי הספורט שלך במכונת הכביסה או ביד. בעת הייבוש כדאי לשים לב לדברים הבאים: נעלי ספורט לא שייכות למייבש, יש בהחלט לייבש אותן באוויר. כדי שזה יעבור מהר יותר, קמט קצת עיתון או נייר מטבח ותמלא בו את הנעליים שלך. הנייר מסיר את הלחות וגם מביא את הנעליים שלך לצורה כשהן מתייבשות. רצוי להחליף נייר לח בין לבין. עדיף לשים את הנעליים לייבוש באוויר הצח או במקום שהאוויר יכול להסתובב היטב. הימנע מאור שמש ישיר, שעלול לדהות את הבד. כמו כן לא מומלץ לשים נעליים ישירות על התנור לייבוש. הנעל יכולה להיות נוקשה מאוד והחומר סובל.

6. כך תוכלי לעשות שוב את סוליות הסניקרס שלך נקיות באמת

סוליות לבנות במיוחד נראות מלוכלכות ומכוערות מהר מדי. אבל כדאי גם להיפטר מהלכלוך הזה בלי שום בעיות. השתמשו בתערובת אבקת אפייה-מדיח כלים שתוארה לעיל ותברישו איתה את הסוליות שלכם נקיות. במקרים קשים באמת, אתה יכול להשתמש גם בחלב מצחצח של Viss. שים מעט חלב מצחצח על צמר גפן או נייר מטבח ושפשף אותו על סוליות נעלי הספורט שלך. לאחר זמן חשיפה קצר, נגב שוב את הסוליות עם מטלית לחה ישנה. כעת הם צריכים להיראות שוב כמו חדשים.