איך רוצים שבגדים ישחזרו את הצבע שלהם

Care כדי לשמור על צבע הבגדים בהיר למרות שהם כובסו פעמים רבות
יש לכבס בגדים צבעוניים עם חומרי ניקוי מיוחדים, כגון Rinso color & care כדי לשמור על צבע הבגדים בהיר למרות שהם כובסו פעמים רבות.

השימוש ב-wantek אמנם נשמע מיושן, אבל הוא עדיין יעיל בהארכת חיי הבגדים. קרא את השלבים ללבישה של wantek כדי להחזיר את צבע הבגדים כאן.

האם אתה מחפש דרך לשחזר בגדים שחורים דהויים? מה דעתך על החולצה האדומה האהובה עליך, שכבר לא מבריקה? ניתן לשחזר את צבע הבגדים שדהו ברצון. מלבד היותו זול, השימוש ב-wantek אינו קשה. בצע את השלבים הבאים באמצעות wantek כדי לשחזר את הצבע של בגדים דהויים למטה.

שטפו בגדים צבעוניים עם חומרי ניקוי מיוחדים, כמו Rinso color & care כדי לשמור על צבע הבגדים בהיר למרות שהם כובסו פעמים רבות. קרא את תוויות הטיפול על תוויות הבגד לפני הרתיחה שלהם עם wantek.

איך רוצים שבגדים יקבלו את הצבע שלהם בחזרה

 1. כבסו תחילה בגדים**.** לפני מריחת wantek יש לוודא שהבגדים נקיים וללא כתמים. אם יש כתמים מחוברים, צבע הווינק לא יתפזר באופן שווה. לכן, טפלו בכתם נכון לפני כן לפי סוגו, למשל כתמי שמן, כתמי דיו וכדומה.

 2. מכינים מים ורוצים**.** בסיר גדול מביאים לרתיחה 3 ליטר מים. השתמש בכפפות גומי כדי שצבע ה-wantek לא יישאר על הידיים. כשהמים רותחים, יוצקים חבילת ואנק בצבע קרוב ככל האפשר לצבע המקורי. מערבבים עד שהוונק נמס לחלוטין. שטפו את המחבת מיד לאחר השימוש כדי שהצבע החום לא ישאיר חותם קבוע על המחבת. לחלופין, השתמשו בסיר שאינכם משתמשים בו לבישול יותר.

 3. מוסיפים בגדים ומערבבים**.** מערבבים והופכים בגדים במשך 15-20 דקות עם כף עץ. שומרים את הסיר על הכיריים על אש בינונית. במידת הצורך, ניתן להוסיף מים למחבת. לאחר מכן, כבה את הכיריים ותן לו להתקרר. אל תשכחי להמשיך ולהפוך את הבגדים כך שהצבע יהיה אחיד.

 4. לשטוף בגדים ולייבש**.** לאחר מים קרים, לשטוף בגדים במים נקיים. ייתכן שיהיה עליך לשטוף אותו 5-6 פעמים. לאחר מכן, יבש את הבגדים בחדר מאוורר היטב או בצל. אין לייבש בשמש החמה כדי שצבע ה-wantek יישאר צמוד לבגדים.

כיצד אורח החיים שלך במהלך המגיפה השפיע על מגוון הכתמים המלוכלכים על הבגדים שלך?
כבסו תחילה בגדים**.** לפני מריחת wantek
כבסו תחילה בגדים**.** לפני מריחת wantek, יש לוודא שהבגדים נקיים וללא כתמים.

סוגים מסוימים של בגדים דורשים תשומת לב מיוחדת בעת החלת wantek.

 • כמה מבוקש ג'ינס. בשל המבנה העבה יותר של ג'ינס מבדים רגילים, הכפילו את כמות ה-wantek והמים המשמשים לתוצאות מקסימליות. ג'ינס שחורים הם בין הג'ינסים הדהויים ביותר. כדי לגלות כיצד לכבס נכון ג'ינס שחור, עקבו אחר המלצות הכביסה בסוף מאמר זה כדי שהצבעים לא ידהו במהירות.

 • איך רוצים סוודר**, חולצת ברוקד,** וחומרים רגישים נוספים **. קרא תחילה את תווית הטיפול בבגד כדי לוודא שניתן לטבול אותו במים רותחים. היזהרו בעת היפוך, השתמשו בכף עץ רחבת ראש כדי לא לקרוע את הבד הרגיש של הבגד.

טיפים לכביסה כדי שצבע הבגדים יישאר בהיר

למעשה, כדי שצבע הבגדים לא ידהה מהר, יש שלבי כביסה שתוכלו ליישם. ניתן ליישם שיטה זו גם על בגדים שטופלו ב-wantek.

 1. כביסה לפי צבע**.** מלבד הימנעות משינוי צבע הבד, מיון בגדים על בסיס צבעים דומים יכול גם לשמר את הצבע.

 2. הפוך בגדים מבפנים ומבחוץ לפני הייבוש. אכן, הטריק הזה לוקח זמן נוסף במהלך תהליך הכביסה, אבל הוא אחד היעילים ביותר במניעת צבע בד

 3. השתמש בחומר ניקוי** g* *בהבהרת צבע. חומרי ניקוי מסוימים פותחו במיוחד כדי לשמור על צבעי בגדים בהירים, למשל Rinso Color &

 4. לשטוף במים קרים**.** במידת האפשר, לכבס בגדים צבעוניים במים קרים שעוזרים לשמור על הצבע שלא יידבק לבגדים. בנוסף, תרגול כביסה זה הוא גם ידידותי לסביבה.

 5. יבש את הכביסה כמו שצריך. בחר לייבש בגדים במקום להשתמש במכונת כביסה כדי לשמור על הצבעים בהירים יותר זמן. מקום מוצל מעט הוא הטוב ביותר לייבוש בגדים בצבע כהה.

עכשיו בגדים שצבעיהם מתחילים לדהות, לא צריך לנגב אותם מיד, שלא לדבר על לזרוק אותם. נסה את טריק ה-wantek שלמעלה, והחל את שלבי הכביסה הנכונים על בגדים צבעוניים.

 • קרא את ההוראות המלאות לשימוש ב-wantek על האריזה לפני שתתחיל

 • בחרו את צבע ה-wantek הדומה ביותר לצבע המקורי של החולצה

 • השתמש ב-wantek רק על בגדים פשוטים