טיפים לטיפול בנעלי עור

נעשים בתורות נעליים אחרות כדי לתת לנעלי העור הפסקה ולייבש את נעלי העור מלחות
נעשים בתורות נעליים אחרות כדי לתת לנעלי העור הפסקה ולייבש את נעלי העור מלחות.

טיפול יומיומי בנעלי עור אינו קשה כפי שניתן לחשוב ואינו לוקח הרבה זמן. למד כיצד לאחסן ולטפל בנעלי עור כאן.

נעליים עשויות עור הן לרוב בחירה מועדפת בגלל יכולת החומר לעקוב אחר צורת כף הרגל ולאפשר לעור 'לנשום' תוך כדי נעילת נעליים. את המחיר היקר יחסית לא חבל להוציא למען נוחות הרגליים. כמו כן, צריך לשים לב לטיפוח נכון של נעלי עור כדי שהנעליים יהפכו להשקעה לטווח ארוך. איך לטפל בנעלי עור הוא בהחלט קצת שונה מטיפול בנעליים מחומרים אחרים, אבל זה לא קשה כל עוד אתה יודע איך.

בנוסף לשמירה על חומר העור, צריך גם לשמור על הצורה של נעלי העור כדי שיישארו יציבות. השתמש במוצרים מיוחדים לפי סוג עור הנעל כדי לקבל תוצאות מקסימליות.

כיצד לטפל בנעלי עור

פעם אתה יכול לפנק את נעלי העור האהובות עליך בהוצאתן לשירות מקצועי לטיפול בנעלי עור
פעם אתה יכול לפנק את נעלי העור האהובות עליך בהוצאתן לשירות מקצועי לטיפול בנעלי עור.

כדאי לדעת איך לטפל נכון ולאחסן נעלי עור כדי למנוע נזק לנעל. הנה כמה דברים שאתה צריך לשים לב אליהם:

 1. נסו לא לנעול את אותן נעלי עור במשך ימים. נעשים בתורות נעליים אחרות כדי לתת לנעלי העור הפסקה ולייבש את נעלי העור מלחות.

 2. עד כמה שניתן לשמור על נעלי עור מפני מים או עודף לחות. אם הן נרטבות, ודא שנעלי העור יבשות לחלוטין על ידי הכנסת חבילת נייר עיתון יבש ואוורור אותן. אל תייבש את הנעליים שלך במקום חם כי חום עלול לגרום לעור להתייבש ולהיסדק.

 3. השתמש בתומכי נעליים מיוחדים כדי לשמור על הצורה כאשר לא נועלים נעלי עור. חומר החסימה הטוב ביותר הוא עץ ארז מכיוון שהריח שלו יכול להדוף התקפות עש וידוע שהוא סופג לחות וריחות.

 4. השתמש בכף נעליים או קרן נעליים כאשר אתה נועל נעלי עור כדי לשמור על צורת החלק האחורי של הנעל.

כיצד אורח החיים שלך במהלך המגיפה השפיע על מגוון הכתמים המלוכלכים על הבגדים שלך?

בדוק את השלבים לניקוי עור בסרטון זה:

כיצד לנקות נעלי עור

ליטוש וניקוי נעלי עור אינו מסובך. שימו לב לסוג חומר העור בנעליים שלכם ובחרו את המוצר המתאים. זכור לקרוא תמיד את תווית השימוש המומלצת של המוצר לפני הנחתו על הנעליים. נסה כמות קטנה של המוצר בחלק נסתר של הנעל כדי לראות איך היא מגיבה. אם זה טוב, עברו לשאר הנעל. בצע את שלבי צחצוח הנעליים הבאים לקבלת התוצאות הטובות ביותר:

 1. נקו נעליים מאבק ובוץ יבש. אם הנעליים עשויות מעור פרוותי כמו זמש, השתמשו במברשת רכה המיועדת במיוחד לזמש. אם הנעליים עשויות מעור משובח, פשוט השתמשי במטלית רכה.

 2. מרחי מרכך עור. מוצר זה בדרך כלל אינו משאיר צבע ומשמש לשמירה על גמישות העור. השתמש במטלית נקייה כדי למרוח אותו על הנעל בתנועה סיבובית. השאירו למשך 20 דקות או עד שהמוצר נספג.

 3. עכשיו אתה יכול למרוח משחת נעליים מוצקה. הדרך הנכונה להבריק נעליים היא להשתמש בבד מיוחד לנעלי עור ולשפשף את הלק לתוך הנעליים בתנועה סיבובית. עטפו את האצבעות והאצבעות האמצעיות עם מטלית כדי לבצע את התנועה הזו. הניחו לנעליים לשבת כ-15 דקות עד שהלק נספג.

 4. השלב האחרון הוא לגרום לנעליים להבריק על ידי קרצוף שוב עם מטלית נעליים נקייה ויבשה, הפעם ללא ליטוש. שפשפו בתנועות מהירות וקלות כדי להסיר עודפי לק. שיטה זו של ליטוש נעלי עור מומלצת מכיוון שהחום שנוצר מהשפשוף יעזור לנעליים להיראות מבריקות.

פעם אתה יכול לפנק את נעלי העור האהובות עליך על ידי לקיחתן לשירות מקצועי לטיפול בנעלי עור. אבל לתחזוקה יומיומית, העצות לעיל מועילות מאוד מבלי לקחת הרבה זמן.

 • קרא את ההוראות לשימוש בכל מוצר טיפוח נעליים לפני השימוש בו

 • נסה מעט מוצר טיפוח על אזור נסתר קטן של הנעל לפני שמריחים אותו על כל משטח הנעל

 • שפשפו משחת נעליים מוצקה בתנועות סיבוביות עדינות

 • אחסן נעלי עור בצורה נכונה כך שצורתן תישמר וחומר העור עמיד