איך לשטוף נכון מכונה אוטומטית במכונת כביסה

אבל כדאי לקחת בחשבון שיותר נכון לכבס מכונה אוטומטית במינימום ספין במכונת כביסה
אבל כדאי לקחת בחשבון שיותר נכון לכבס מכונה אוטומטית במינימום ספין במכונת כביסה.

אפילו ילד אפשר ללמד להפעיל את מכונת הכביסה: השליטה במכונה נוחה ואינטואיטיבית. מומחי גוגל יספרו לכם על הניואנסים של איך לכבס דברים במכונת הכביסה, תוך התחשבות בהם תוכלו להשיג תוצאות אידיאליות בטיפול בבגדים ובמצעים.

הכנת הכביסה: בדיקה, מיון, הסרת כתמים

לפני שטיפת דברים במכונת הכביסה, חובה לבדוק שהם אינם פגומים והאם הכפתורים מחוברים אליהם היטב. יש להוציא את כל התכולה מהכיסים. אם בסופו של דבר יש לך קבלה, כרטיס ביקור או תג בכיס שלך, יכולות להיות בעיות.

יש להסיר סיכות, סיכות ראש וחפצים חדים אחרים מהבגדים, שאם הם נופלים לתוך התוף, יגרום להתמוטטות הציוד.

מיון

יש צורך במיון הכביסה לפני הכביסה במכונת הכביסה על מנת לבחור את המצב האופטימלי ואת הסוכן בו משתמשים. הלבשה תחתונה מקובצת על סמך המאפיינים הבאים:

  • צבע;

  • חומר;

  • צפיפות הבד, השתייכותם של דברים לקטגוריה מסוימת (מצעים, מגבות, הלבשה עליונה וכו').

תמיד חשוב לשטוף את הלבנים, הצבעים והכהים בנפרד. זה מונע נוכחות של פריחה לבנה על ג'ינס שחור או סיבים כהים על אלה בהירים. בנוסף, משתמשים במוצרים שונים ללבן ולצבע. אבקות לבנות יכולות להכיל אקונומיקה, וג'לים לטיפול בבדים צבעוניים וכהים מכילים לרוב רכיבים לשימור הגוון ואף מרכיבי גוון.

יש צורך בחלוקה על פי עיקרון החומר לבחירת מצב הכביסה והספינינג, חומר ניקוי, מרכך. אם עבור כותנה נוכל להגדיר את הטמפרטורה ל-40, 60 או 95 מעלות ולסובב ב-1200 סל"ד, אז עבור משי או סינטטי זה לא מקובל. דברים העשויים מבדים כבדים וצפופים אסור להכניס לתוף יחד עם חולצות פשתן או משי עדינות, אלה האחרונות יכולות פשוט להיקרע.

הסרת כתמים

אפילו ילד אפשר ללמד להפעיל את מכונת הכביסה
אפילו ילד אפשר ללמד להפעיל את מכונת הכביסה: השליטה במכונה נוחה ואינטואיטיבית.

בהמלצות כיצד לכבס נכון בגדים במכונת הכביסה, מומלץ להשרות פריטים מלוכלכים מאוד או להשתמש במסיר כתמים לפני העמסה לתוף. כמובן שעדיף להסיר כתמים מיד לאחר הופעתם, במיוחד אם נשפכת יין אדום, רוטב עגבניות, בורשט או שמן על השמלה או המכנסיים.

לפריטים צבעוניים, אתה יכול להשתמש בספריי cif האולטרה מהיר האוניברסלי. הוא מוחל ישירות על הכתם, משפשף מעט, ואז מתחילים את הכביסה. המוצר מתאים לטיפול באזורים מלוכלכים בצווארון ובחפתים.

העניקו למגבות המטבח שלכם מראה מסויד בלבן עם ג'ל אולטרה לבן של Domestos. הג'ל משמש בצורה מדוללת: 30 מ"ל לכל 5 ליטר מים. הדברים מושרים בתמיסה זו למשך 45 דקות. ואז הם בוחרים בתוכנית הכביסה הסטנדרטית.

הגדרת מכונת הכביסה שלך

לפני לכבס בגדים במכונת הכביסה, בדוק את התווית עם כללי טיפול. בעת הגדרה ידנית של משטר הטמפרטורה, זכור שככל שתגדיר את המחוון נמוך יותר, כך טוב יותר לבטיחות הדברים. יש אנשים שבוחרים לשטוף במים קרים. זה תורם ל:

  • היפטרות מהסיכון להיווצרות אבנית;

  • חיסכון בחשמל;

  • שימור המראה המקורי והצבע של הבגד.

בחירת מצב

ככלל, הראשון ברשימת התוכניות הוא מצב "מחיאות כפיים". זה מתאים למצעים ומגבות. מצב זה הוא די אגרסיבי: טמפרטורה גבוהה ומספר רב של סיבובים במהלך הסיבוב. זה לא מתאים בשום אופן לדברים עדינים, חולצות, הלבשה עליונה. לבגדים מקומטים מאוד וקשים לאדות, הוסף את אפשרות הגיהוץ הקל.

המצב המגוון ביותר הוא סינתטי או בדים מעורבים. זה יתאים לרוב פריטי הארון שלך. משתמשים רבים מציינים את הנוחות של כביסה עם תוכניות מהירות. עבור יצרנים מסוימים, כביסה זו אורכת רק 14 דקות! אבל אל תצפה לנס. מצב זה נועד רק לרענן את הבד ואינו כולל עומס מלא של התוף.

בדגמי רכב מודרניים יש תוכניות לטיפול בציוד ספורט ונעליים. לפני שמניחים את הסניקרס או נעלי הבית בתוף, בררו אם נכון לכבס אותם במכונת הכביסה, אולי כדאי לעשות זאת ביד.

אפשרויות כמו התחלה מאוחרת, שטיפה נוספת, כביסה ללא ניקוז וסחרור, מרחיבות את אפשרויות הטיפול בדברים.

סיבוב מהפכות - מה עדיף: פחות או יותר?

ככל שמהירות הסחיטה גבוהה יותר, כך ייקח פחות זמן לייבוש דברים, וזה הרבה יותר נוח. אבל כדאי לקחת בחשבון שיותר נכון לכבס מכונה אוטומטית במינימום ספין במכונת כביסה. תיהנו מזה ומהטכניקה, ומהחפצים שלכם. אם תסחוט את הסריגים במהירויות גבוהות, הוא יאבד לחלוטין את צורתו. כך, למשל, חולצות טריקו יכולות להימתח הרבה באלכסון או ברוחב. ככל שהסיבובים גבוהים יותר, כך העומס על המכונה גבוה יותר, מה שמפחית את חיי השירות שלה .

שטיפה נוספת

אפשרות השטיפה הנוספת מופעלת לרוב בעת כביסה של בגדי ילדים, ועל מנת לבטל את הסבירות לגירוי של העור והריריות באנשים הנוטים לביטויים אלרגיים. פונקציה זו תעזור גם אם תשים יותר מדי אבקה. כדאי לשטוף את הכביסה פעם נוספת אם ריח הניחוח של המרכך לא נעים לכם.

תעריפי סימניות

הכרחי להקפיד על שיעורי הסימניות המומלצים על ידי היצרן. משקל הכביסה לא יעלה על זה שמצוין בדרכון הטכני. אם יש ספק לגבי המסה, עדיף לשקול את הדברים. עומס יתר ישפיע לרעה על איכות הכביסה ועלול לגרום נזק לציוד.

יש צורך במיון הכביסה לפני הכביסה במכונת הכביסה על מנת לבחור את המצב האופטימלי ואת הסוכן בו משתמשים
יש צורך במיון הכביסה לפני הכביסה במכונת הכביסה על מנת לבחור את המצב האופטימלי ואת הסוכן בו משתמשים.

יש להוציא ציפיות וכיסויי פוך לפני כביסת מכונת הכביסה כדי שהפינות ינוקו טוב יותר ואבק וחוטי כביסה לא יקמטו בהן. חולצות דקות, חולצות, שמלות גם טוב יותר לשטוף מהצד הלא נכון, כך שדברים עשויים מבדים עדינים ישמרו על צבעם ומראה ייצוגי זמן רב יותר.

מבחר של חומרי ניקוי

חומרי ניקוי לכביסה נמצאים בשפע בשוק. אלו הן אבקות, ג'לים, כמוסות, מרככים, מסירי כתמים, אקונומיקה. מה לבחור?

מתן עדיפות לכלי כזה או אחר, הכר את הרכב המרכיבים שלו לפני הקנייה. אם אתה או בני משפחתך נוטים לאלרגיות, אז עדיף לרכוש ג'ל או מוצר מובלע: כל אבקה שנשפכת מהאריזה פולטת אבק. אבקות יבשות נוטות פחות להישטף מהבד מאשר אבקות נוזליות. ישנם מוצרים ידידותיים לסביבה במבצע ללא ניחוחות ורכיבים כימיים. במחיר הם, כמובן, יקרים יותר.

אם אתם מעוניינים בחידוש, ואפילו בהנחה, אל תמהרו לרכוש מיד מוצר לא בדוק באריזה גדולה (בקבוק). עדיף לקנות חבילה קטנה כדי לא להתאכזב ולא להוציא כסף על קנייה מיותרת.

תחזוקת מכשירי חשמל

לאחר הכביסה, הקפד לנגב את התוף ואת החלקים הנגישים של המכונה עם מטלית יבשה. הימנע מלקבל אקונומיקה, מסיר כתמים וחומרי ניקוי על הלוח האלקטרוני ועל גוף המכשיר. אם נשפך בטעות ג'ל, הסר אותו מיד.

מכונות כביסה ממוקמות לרוב בחדרי אמבטיה, אם כי זה לא לגמרי נכון. במידת האפשר, התקן מכשירי חשמל בחדר הכביסה, במסדרון או במטבח. לחות משפיעה לרעה על חיי ההפעלה של ציוד ביתי.

אם משהו מזעזע אותך בפעולת המכונה, למשל, היא מוציאה קודי שגיאה לעתים קרובות או עושה הרבה רעש, פנה מיד למאסטר כדי להימנע מתיקונים יקרים.