כיצד להסיר כתם רוטב עגבניות מהבגדים בכמה שלבים

אתה גם צריך להסיר את העודפים לפני ביצוע משימות כגון הסרת כתם רוטב עגבניות מוגמר מהבגדים שלך
אתה גם צריך להסיר את העודפים לפני ביצוע משימות כגון הסרת כתם רוטב עגבניות מוגמר מהבגדים שלך.

אכלת פסטה ועכשיו צריך להוריד כתמי רוטב עגבניות מהבגדים שלך? למד כיצד להסיר כתמים מרוטב עגבניות וחרדל, בפשטות ובמהירות. קרא עוד!

עגבניות הן מרכיבים מגוונים: משמשות הן במנות יומיומיות והן בהכנות לאירועים מיוחדים. בכל מקרה, ספרי הבישול לא מראים לך איך להוריד כתם רוטב מהחולצה שלך מאוחר יותר. אז אם אתם מבשלים מוקקה או פסטה איטלקית, אל תתנו לכתם הבלתי נמנע של רוטב העגבניות לקלקל את ארוחת הערב המיוחדת שלכם.

עיין במדריך שלנו כיצד להסיר כתמי רוטב עגבניות מהבגדים וראה גם טיפים כיצד להסיר כתמי חרדל, כך שלא תצטרך לדאוג יותר כאשר אתה מתענג על הרטבים האהובים עליך.

כיצד להסיר כתמי רוטב עגבניות מבגדים?

כיצד להסיר כתמי רוטב עגבניות מבגדים
כיצד להסיר כתמי רוטב עגבניות מבגדים?

הסרת כתם רוטב עגבניות נראית מסובכת יותר ממה שהיא באמת. הדבר הטוב ביותר לעשות הוא להישאר רגוע ולפעול מהר. אם הם עדיין טריים, הרבה יותר קל להסיר אותם מאשר משימות כמו הסרת כתם מרוטב עגבניות ישן.

תחילה זהה את סוג הרוטב שגרם לכתם. זה חשוב מכיוון שמוצרים מעובדים כמו קטשופ או רוטב פסטה מוכן לאכילה מכילים מרכיבים נוספים כמו שמן, חומץ וסוכר. קראו את גב האריזה ושימו לב לכל מרכיב אחר שעלול להשפיע על תהליך הכביסה.

חשוב גם לבדוק את כל מוצרי הניקוי שבהם תשתמשו להסרת כתמי רוטב עגבניות על אזור קטן של בגדים, כמו החלק הפנימי של המכפלת. זה מבטיח שהמוצר ובד הבגד שלך תואמים.

הסר עודף כתם רוטב עגבניות מהבגדים על ידי שטיפה בצד הנגדי של החלק המלוכלך תחת מים זורמים. כך מונעים מעוד רוטב להישמר בסיבי הבד.

אתה תצטרך את זה:

 • בד
 • מפית
 • OMO Perfect Wash
 • OMO Extra Power Spot Removal
 • מים
 • OMO בגדים עדינים ועדינים

כיצד להסיר כתמים מרוטב עגבניות טהור

עבור דברים כמו הכתמת רסק עגבניות או רוטב העשוי רק מעגבניות טריות, תהליך הניקוי הוא פשוט מאוד.

 1. הסר עודפים.

  השלב הראשון בהסרת כתם רוטב עגבניות הוא להסיר בזהירות את העודפים בעזרת סכין שולחן ולשטוף תחת מים זורמים מהחלק האחורי של האזור הפגוע. אז כתם רוטב העגבניות יוצא מהבד בדיוק מאיפה שהוא הגיע. אל תהפוך את הבד או תשפשף את הכתם מכיוון שזה רק ישלב עוד שאריות בסיבי הבד.

 2. נקה את החלק.

  מרחו מעט סבון, כגון OMO perfect wash, על הכתם עם מטלית נקייה ולחה. בצע תנועות מעגליות קטנות כדי לשפשף. הקפד לבדוק את התווית על חומר הניקוי שלך ואת התווית על הכביסה שלך לפני שתתחיל להסיר כתמי רוטב עגבניות מהפריטים, כדי לוודא שהשניים תואמים. ניתן לטפל בבגדים עדינים באמצעות חומר ניקוי מיוחד כגון OMO בגדים עדינים ועדינים.

 3. לכבס את הבגדים.

  לאחר הסרת רוב כתם רוטב העגבניות, שטפו את העגבנייה כרגיל. הקפד לעקוב אחר הוראות היצרן ולכבד את סמלי הכביסה על תווית הבגד.

רוטב עגבניות הוא רק אחד מכתמים יומיומיים רבים שתמצאו על הבגדים במוקדם או במאוחר. למזלכם, OMO perfect wash יכול לשמש ישירות על בד כטיפול מקדים לנושאים שונים, כמו הסרת כתמי חרדל וחומרי טעם וריח נוספים. אז אתה לא צריך להסתכן בתמיסות תוצרת בית או לקרצף יותר מדי!

כיצד להסיר כתם מרוטב עגבניות סיים

 1. בדוק את המרכיבים.

  רוטב עגבניות מעובד מכיל בדרך כלל שמן או שומנים אחרים, ולכן תהליך הניקוי מעט שונה.

 2. תנקה את זה.

  אתה גם צריך להסיר את העודפים לפני ביצוע משימות כגון הסרת כתם רוטב עגבניות מוגמר מהבגדים שלך. לאחר מכן, השתמש במפית או מטלית לחה נקייה ומרחו כמות קטנה של מסיר כתמים טוב, כגון OMO extra power stains remover, אשר מחטא ומטפל בפריטים לבנים וצבעוניים. השתמש גם במוצר זה בשילוב עם חומר ניקוי כביסה איכותי במכונת הכביסה כדי לעזור להילחם בשומן במהלך הכביסה.

 3. בדוק את טמפרטורת המים.

  בעת הסרת כתם רוטב עגבניות, רק היזהר להשתמש במים קרים כדי למנוע הידבקות נוספת אל הבד.

כיצד להסיר כתם חרדל מבגדים

בעת הסרת כתם רוטב עגבניות
בעת הסרת כתם רוטב עגבניות, רק היזהר להשתמש במים קרים כדי למנוע הידבקות נוספת אל הבד.

כתם רוטב עגבניות הוא רק אחד מכתמי היומיום הרבים שתמצאו על הבגדים במוקדם או במאוחר. תאונות עם רוטב חרדל יכולות להיות גם עבודה אם לא מטפלים בכתם מיד.

 1. השתמש במים קרים.

  האידיאל הוא שתכבס את הבגדים במים קרים, כדי שכתם החרדל לא יידבק לבגד. יש למרוח מוצר מסיר כתמים טוב, כמו מסיר כתמים של OMO, ולתת לו לעבוד עד 10 דקות על האזור המלוכלך.

 2. לשטוף כרגיל.

  לאחר מכן שטפו ושטפו את הבגדים כרגיל. אם כתם החרדל נמשך, יש להשרות את הנתח עד שעתיים עם חומר ניקוי OMO.

 3. היזהר במיוחד אם החתיכה לבנה.

  שיטת הסרת כתם חרדל מבגדים לבנים היא מעט שונה ותזדקקו לאקונומיקה. קרא את המאמר שלנו להדרכה.

עקב אורח החיים החדש במהלך המגיפה, מצאת סוגים חדשים של כתמים על בגדים?

כיצד להסיר כתם מרוטב עגבניות המכיל חומץ וסוכר

גם רוטב עגבניות המכיל חומץ וסוכר רגיש לחום. לכן, אל תשתמשו במים חמים כדי להסיר כתמי רוטב עגבניות שנגרמו מתבלינים כמו קטשופ, שכן גבישי סוכר עלולים להתקרמל על הבד. במקרה זה יש צורך לכבס את הפריט במים קרים, להימנע ממייבשים ולתת לבגדים להתייבש על חבל הכביסה בצל.

אם החשש שלך הוא איך להוריד כתמי רוטב עגבניות מבגדים חיוורים או לבנים, אל תיבהל. בצע את השלבים לעיל והשרי את הבגד במים עם OMO Perfect Wash למשך עד שעתיים. שוטפים היטב וחוזרים על התהליך במידת הצורך. שוב, קרא את תווית הוראות הכביסה של הבגד שלך ופעל לפי ההמלצות של המוצר שבחרת כדי להבטיח שימוש בטוח ויעיל.

עכשיו כשאתם יודעים איך להוריד כתמי רוטב עגבניות מהבגדים, השאלה היחידה היא, מה יש לארוחת ערב?

ואם אתה רוצה לדעת יותר על הסרת כתמים מבגדים, בדוק: