כיצד להסיר כתמי עט מבגדים, כולל לבנים

שני העקרונות הבסיסיים של אופן הסרת כתמי עט מבגדים (הידרוגרפי) הם
שני העקרונות הבסיסיים של אופן הסרת כתמי עט מבגדים (הידרוגרפי) הם: לפעול במהירות ולהשתמש במוצר ספציפי למטרה זו, כגון OMO להסיר כתמים.

כתם בעט על בגדים? קרא מאמר זה כדי לגלות מה מסיר ביעילות כתמי עטים מהבגדים!

אלה עם ילדים קטנים כבר רגילים למצוא שרבוטים צבעוניים על מדי ילדיהם או בגדי היומיום. גם מי שאין לו ילדים בבית בטח כבר היה עד לכתם עט על הבגדים, הרי הילדים האלה אוהבים לרדת מהמכסה או להתפוצץ כשהם בכיסים.

אבל מספיק לדאוג כיצד להסיר כתמי דיו מהבגדים שלך, היום נראה לך צעד אחר צעד כיצד להפוך את החלקים שלך נקיים מכל סימני עטים ועטים על בסיס מים.

אם הסימן שהותיר עט פרוץ הוא חזק מאוד או ישן, ייתכן שיהיה עליך לחזור על ההליכים כדי להסיר כתם עט מהבגד אחת ולתמיד!

כיצד להסיר כתם עט מבגדים לבנים

הבדים שהכי מראים את הכתם בעט על בגדים הם הבהירים, אבל אל תחשבו שזו נקודה שלילית. אחרי הכל, זה יכול לעזור לך לזהות את השרבוטים מהר יותר, וזה חיוני והשלב הראשון בהסרת כתמי עט מבגדים!

מה בכלל מוריד כתמי עט מהבגדים?

שני העקרונות הבסיסיים של אופן הסרת כתמי עט מבגדים (הידרוגרפי) הם: לפעול במהירות ולהשתמש במוצר ספציפי למטרה זו, כגון OMO להסיר כתמים. אקונומיקה זו בעלת נוסחת ניקוי המתמחה בהסרת כתמים מבגדים לבנים וצבעוניים ללא צורך בקרצוף או השרייה.

כיצד להסיר כתם עט מבגדים לבנים
כיצד להסיר כתם עט מבגדים לבנים.

השאר קל:

 1. שים את החלק במכונה

  ברגע שאתם מזהים את הכתם, הכניסו את היצירה למכונת הכביסה – פשוט הימנעו מכבסה של בגדים לבנים עם בגדים צבעוניים.

 2. הוסף את OMO

  הוסף 100 מ"ל של OMO Spot Remover יחד עם הסבון שאתה משתמש בדרך כלל (אבקה או נוזל). לתוצאות הטובות ביותר, השתמש ב-OMO Perfect Wash.

 3. בחר תוכנית

  בחר את התוכנית שבה אתה משתמש בדרך כלל.

 4. הבגדים שלך כמו חדשים

  אוקיי, הבגדים שלך ייצאו מהמכונה כמו חדשים!

זכור לקרוא תמיד את הוראות השימוש על אריזת המוצר לפני השימוש בו. ולפני השימוש בחומר ניקוי כלשהו בפעם הראשונה, בדוק על שטח קטן של בד.

כיצד להסיר כתמי עטים מג'ינס ועטים צבעוניים

אם פספסת את הנייר והדבקת את הג'ינס האהוב עליך בעט הצבעוני הזה, אל תפחד! בנוסף להסרת כתמים בעט מבגדים, ניתן למחוק את שריטות העט בקלות באמצעות OMO Spot Remover.

ההבדל היחיד כאן הוא שלב נוסף בניקוי:

 1. הסר עודפים

  ברגע שאתה רואה את הכתם, מיד לחץ עליו טישו או מגבת נייר כדי להסיר את העודפים.

 2. החל את OMO

  יש למרוח את OMO Spot Remover ישירות על הטוש. לחילופין, השתמש בגרסת האבקה של המסיר. פשוט יש לדלל 5 גרם (0.25 מהמתקן) של המוצר ב-100 מ"ל מים חמים (עד 40 מעלות צלזיוס) ולמרוח ישירות על כתם העט על הבגדים שלך.

 3. שטפו את החתיכה

  שטפו את הבגד כרגיל, השתמשו בדטרגנט הכביסה הרגיל שלכם ופעלו לפי הוראות הכביסה על התווית.

עם השלבים הפשוטים האלה, תראה את הג'ינס שלך יוצא מהמכונה כמו חדש! עכשיו כשאתה יודע איך להוציא כתמי דיו בעט מהבגדים שלך, לעולם לא תצטרך להילחץ מהתקלה הזו.

עקב אורח החיים החדש במהלך המגיפה, מצאת סוגים חדשים של כתמים על בגדים?

הדרך הטובה ביותר להסיר כתמי עט מבגדים היא להמר על מוצר מסיר כמו OMO Remove Stains. זה עובד לבגדים צבעוניים ולבנים כאחד וניתן להשתמש בו ישירות במכונה!

ברגע שאתה מזהה את הכתם, פעל במהירות. יש לכבס בגדים מוכתמים בנפרד כדי למנוע מהכתם להתפשט לפריטים אחרים. הוסף מוצר ספציפי, כמו OMO Remove Stains, יחד עם הסבון שבו אתה משתמש בדרך כלל.