כיצד לנקות ספת עור ולהסיר כתמים מרהיטי עור

איך מנקים ספת עור
המאמר שלנו יציג את היסודות של טיפול רהיטי עור ויענה על השאלה: איך מנקים ספת עור.

לא משנה מה תשפכו על ספת העור היפה שלכם, אל תיבהלו! השתמשו בטיפים הטובים ביותר שלנו ונקו את הרהיט כך שלא יישאר זכר לכתם!

קשה לספור את היתרונות של ריהוט עור. עור הוא חומר טבעי ועמיד, והריפוד העשוי ממנו נראה יפה, מה שהופך רהיט, למשל ספת עור, למוקד החדר. זהו גם אחד החומרים הבודדים שנראים טוב יותר ויותר עם הזמן – ככל שאנו משתמשים בו זמן רב יותר, הוא מקבל יותר ויותר את הברק האופייני לו. עם זאת, רהיטי עור דורשים טיפול רב, שבזכותם הוא שומר על המראה היפה שלו. המאמר שלנו יציג את היסודות של טיפול רהיטי עור ויענה על השאלה: איך לנקות ספת עור.

אם נשפכתם בטעות מיץ או קפה על ספת עור, אל דאגה - לרוב ניתן להסיר את הכתם על ידי ייבוש עם מטלית וניקוי בחומר ניקוי עור מיוחד.

טיפול בספות עור

  • כחומר, עור מייצר שמנים טבעיים המכסים ומגנים על פני השטח שלו. ללא ההגנה השומנית שלו, חומר העור יתקלקל במהירות ויתחיל להיסדק.
  • עם הזמן, רהיטי עור מתחילים לאבד את תכונות ההגנה שלהם. לכן, על מנת לשמור על הרהיטים במצב תקין, יש לספק לו הגנה דומה בעזרת מוצרי טיפוח ייעודיים.
  • על מנת שרהיטי עור ישמרו על המראה היפה, יש למקם אותם בחדרים כדי שקרני השמש לא יפלו עליהם (ישירות) ולהציבם לפחות 60 ס"מ ממקור חום, כלומר רדיאטור או אח.. גם החום וגם קרני השמש מייבשים את העור, וגורמים לו להיסדק ולאבד את צבעו המקורי.
כיצד לנקות ספת עור
כיצד לנקות ספת עור.

למד כיצד לנקות את העור שלך צעד אחר צעד - צפה בסרטון:

כיצד לנקות ספת עור

  • שאבו את הרהיט באמצעות ראש מברשת עם זיפים רכים. אם נעשה שימוש קבוע בספת העור, במיוחד אם העור שלך נמצא במגע תכוף עם חומר הרהיט, שאבו את הספה מדי שבוע. לאחר מכן תסיר את העור המקלף, אבק ושאר זיהומים המצטברים על הרהיט. זכרו לשאוב את התפרים והרווחים - כאן נמצא הכי הרבה הלכלוך.
  • נגב את הספה. השתמש במטלית נקייה ורכה רטובה במים חמימים כדי לנגב את הספה מדי שבוע.
  • השתמש במרכך למוצרי עור . _ זהו מרכיב חשוב ביותר בטיפול בריפוד עור. כמו בכימיקלים אחרים בהם אתם משתמשים בבית – לפני השימוש במרכך, קראו את המלצות השימוש ובדקו את פעולתו על משטח קטן ובלתי נראה על מנת לוודא שהחומר לא ישנה את צבע הרהיט. לאחר מכן, מרחו את התרופה בנדיבות על הספה, זכרו להבטיח אוורור טוב בחדר ולהגן על הידיים והפנים.

ניקוי ספת עור: מה עושים במקרה של הצפה

  • אין לנגב את המשטח המוצף - מרחו בעדינות מטלית לחה על הכתם כך שהחומר יספוג את הנוזל . חזור על ההליך עד שהבד יספוג את כל הנוזלים. זהו הכלל החשוב ביותר אם נשפך נוזל כלשהו על ריפודי העור. ניגוב יעשה שינוי צבע או ילט את הכתם על העור.
  • השתמש באגו המיוחד środk ובחומרי ניקוי העור. זה רעיון טוב אם הכתם קשה להסיר. זכור לעקוב אחר הוראות השימוש על אריזת המוצר.
  • למרוח מוצר טיפוח לעור . _ יש למרוח את המוצר על האזור הנוקה לאחר הסרת הכתם.

עכשיו אתה יודע שטיפול וניקוי ספות עור ורהיטים אחרים עם ריפוד כזה הוא קל. הודות לשיטות המוצעות, הרהיטים שלך יהפכו ליותר ויותר יפים מדי יום!

  • שאבו באופן קבוע את ספת העור באמצעות חיבור מברשת עם זיפים רכים.