כיצד להסיר יין אדום על השטיח

יין לבן יכול לנטרל את כתם היין האדום על ידי דילול הצבע והקל על הסרת כתם היין האדום מהשטיח
יין לבן יכול לנטרל את כתם היין האדום על ידי דילול הצבע והקל על הסרת כתם היין האדום מהשטיח.

הערב לא חייב להיהרס אם תשפכו יין אדום. כאן תקבלו טיפים פרקטיים כיצד להסיר כתמי יין על השטיח כדי שתהיו מוכנים בפעם הבאה שמישהו נשפך.

כיצד להסיר יין אדום על השטיח
כיצד להסיר יין אדום על השטיח.

הגיע הזמן למסיבה בבית? העובדה שנשפך יין אדום על השטיח היא לצערי תוצאה קלאסית של ערב מהנה. אבל את הערב לא צריך להרוס בשביל זה, בשיטה הנכונה אפשר בקלות להיפטר מהכתמים.

מסירי כתמים מיוחדים ליין אדום לרוב עובדים היטב על שטיחים והם יכולים להיות יעילים מאוד. ניתן להשתמש גם במוצרי ניקוי שטיחים ובמסירי כתמים רגילים. רק הקפידו לקרוא את הוראות היצרן ולמרוח תחילה את המוצר על אזור קטן בקצה השטיח. אם אין לכם מנקה שטיחים בקרבת מקום, יש פתרונות עשה זאת בעצמך מהירים שבהם תוכלו להשתמש כדי להסיר כתמי יין אדום על השטיח - מושלם אם אתם מופתעים. הנה כמה טיפים כיצד להסיר יין אדום מהשטיח.

שפיכת יין על השטיח היא לא רק בושה על משקה טוב אלא גם יכולה להיות חווית ניקיון שגורמת לך להתפכח. על מנת להסיר ביעילות כתמי יין אדום מהסיבים בשטיח, חשוב שתשמרו על רוגע ותפעלו מהר – ככל שתתחילו מהר יותר את הסרת הכתמים, כך התוצאה טובה יותר.

כיצד להסיר יין אדום על השטיח

  • נגב כמה שיותר מהכתם עם מטלית נקייה. ספג את היין ואת רוב הצבע, אך אל תלחץ חזק מדי כי אז הכתם יחדור עמוק יותר לתוך השטיח. לא לשפשף, רק לנגב את הכתם קלות.
  • לאחר מכן מרחו מסיר שטיחים ופעלו לפי ההוראות שעל התווית.
  • אם אין לך מסיר כתמים מיוחד, יש כמה שיטות אחרות שאתה יכול לנסות.
  • זה אולי נשמע סותר אבל אולי יותר יין בעצם הוא הפתרון. יין לבן יכול לנטרל את כתם היין האדום על ידי דילול הצבע והקל על הסרת כתם היין האדום מהשטיח.
  • כך גם לגבי מים מינרליים, שכן הפחמן הדו חמצני מרים את כתם היין האדום מסיבי השטיח. שפכו יין לבן או מים מינרלים על הכתם ונגבו עודפי נוזלים במגבת או ספוג נקי ולחה מעט.
  • מפזרים מלח על הכתם. מלח שואב את הלחות, אז יוצקים פנימה הרבה כדי שיוכל לספוג את היין. אתה אמור להיות מסוגל לראות שהיין נספג במלח. כאשר לאחר מכן שואבים את המלח מהשטיח, הכתם היה צריך להיות קטן יותר.