כיצד לטפל בספות עור וספות עור

מאמר זה מסביר את היסודות כיצד לטפל בעור ולנקות ספות עור
מאמר זה מסביר את היסודות כיצד לטפל בעור ולנקות ספות עור.

למרות שהוא נראה נוקשה, העור חייב להישמר גמיש כדי שלא ייסדק. עיין בטיפים לטיפול בספת עור באמצעות קרם לחות ומרכך ספות.

יש כל כך הרבה יתרונות ויתרונות של ריהוט עור. מלבד היותו טבעי, ריפוד העור של הספה הוא גם עמיד ונראה יפה כמרכז תשומת הלב בחדר. עור הוא גם אחד החומרים שנראים אטרקטיביים יותר עם הגיל, מכיוון שהברק שלו מתגבר בשימוש תכוף. מאחורי כל היתרונות הללו, רהיטי עור דורשים טיפול קבוע ותשומת לב נוספת כדי להיראות תמיד טוב. מאמר זה מסביר את היסודות כיצד לטפל בעור ולנקות ספות עור.

אם נשפך נוזל על ספת העור האהובה עליך, אל תדאג. הכתם בדרך כלל יכול להיספג כשהוא עדיין רטוב באמצעות חומר ניקוי עור מיוחד בזהירות. עקוב אחר ההוראות לטיפול ברהיטי העור שלך.
איך אתה יודע שמשטחי המטבח וחדר האמבטיה שלך עברו חיטוי?

טיפול בספות עור

 • עור בעצם מייצר שמן לציפוי ולהגן על פני השטח שלו. ללא שכבת השמן הזו, העור יזדקן במהירות ויראה סימני סדקים או סדקים בגלל היותו יבש מדי.
 • במהלך חייו, רהיטי עור יאבדו את ציפוי השמן הטבעי שלהם. לכן, עליך להחליף את תכולת השמן במוצרי טיפוח לעור כגון מרככים וקרם לחות כדי להגן על פני העור.
 • כדי לשמור על מראה רהיטי העור שלך בטווח הארוך, אל תניח אותם באור שמש ישיר או במקורות חום אחרים מכיוון שחום ואור שמש גורמים לעור להתייבש, מה שמקל על הסדק והדהייה שלו. הנח רהיטי עור במרחק של מטר אחד לפחות ממקורות חום.
רהיטי עור דורשים טיפול קבוע ותשומת לב נוספת כדי להיראות תמיד טוב
מאחורי כל היתרונות הללו, רהיטי עור דורשים טיפול קבוע ותשומת לב נוספת כדי להיראות תמיד טוב.

ניקוי ספות עור באופן קבוע

 1. נקה את פני השטח של ספת העור מאבק באמצעות מברשת בעלת זיפים רכים. תצטרך לעשות זאת פעם בשבוע אם נעשה שימוש רב ברהיטי העור שלך, במיוחד אם הם נמצאים במגע ישיר עם העור שלך. אם אתה משתמש בשואב אבק, השתמש בקצה בעל הזיפים הרכים והיזהר לא לשרוט את פני השטח. בנוסף להיפטרות מאבק, פעילות זו מכוונת גם להסיר חלקיקי עור מתים ולכלוך אחר שהצטבר על חומר העור. הקפידו לנקות גם את הקצוות, התפרים והחריצים של הרהיטים, שכן אלו הם אזורים שבהם הלכלוך מתאסף לעיתים קרובות.
 2. נגב את הרהיטים ביסודיות. השתמשו במטלית נקייה ורכה שהורטבה במעט מים חמימים כדי לנגב את פני הרהיט פעם בשבוע. סחוט מטלית לחה כדי שהיא לא תיספג כשאתה משתמש בה כדי לנגב רהיטי עור.
 3. מרחי מרכך מיוחד או קרם לחות לעור. שלב זה הוא חלק חשוב בעת ניקוי ספת עור. קראו את הוראות השימוש בנוזל הניקוי של ספות העור שבו אתם הולכים להשתמש ובדקו אותו תחילה על אזור נסתר קטן. אם אין שינוי בצבע העור, מרחו את נוזל הניקוי של ספת העור באופן שווה על משטח העור בחדר שיש בו זרימת אוויר טובה. פעל גם לפי הוראות הטיפול בריהוט שלך.

נקה את ספת העור מכתמי נשפך

 1. מחאו כפיים, אל תנגבו נוזל שנשפך. זהו העיקרון החשוב ביותר בעת טיפול במשקאות שנשפכו, מזון, דיו או נוזלים אחרים על עור. ניגוב נזילות רק יפזר את הכתם ותשנה את צבע העור. פשוט טפחו בעדינות את השפך עם מטלית לחה כדי לספוג אותו.
 2. השתמש במוצר מיוחד לניקוי עור כדי להסיר פגמים חמורים יותר. קרא ופעל לפי הוראות השימוש על אריזת המוצר.
 3. מרחי מרכך עור או קרם לחות כדי להחזיר את הגמישות.
 • הסר אבק על ספת העור שלך באמצעות מברשת עם זיפים רכים באופן קבוע
 • כדי להתמודד עם שפיכת נוזלים, טפחו את הנוזל עם מטלית שהורטבה במים מבלי לנגב אותו
 • השתמש במוצרי ניקוי עור מיוחדים לקבלת התוצאות הטובות ביותר