ניקוי ספת העור והסרת כתמים מרהיטי עור

השתמש במוצרי טיפוח עבור ספת העור שלך שיוצרו במיוחד עבור עור
השתמש במוצרי טיפוח עבור ספת העור שלך שיוצרו במיוחד עבור עור.

נשפכת משהו על הכיסא מצופה העור האהוב עליך? רוצים לדעת איך מנקים ב' ספת עור לבנה? המשך לקרוא לקבלת טיפים מעשיים כיצד לטפל בספת העור שלך.

ניקוי ספת העור: מה לעשות אם משהו משתבש
ניקוי ספת העור: מה לעשות אם משהו משתבש?

רהיטי עור מציעים מספר יתרונות. רהיטי עור מרופד הם טבעיים, עמידים ומושכים עין אמיתיים בכל חדר. עור הוא גם אחד החומרים הבודדים שנראים טוב יותר ויותר ככל שמתבגרים. זה מפתח ברק יפה עם שימוש תכוף. על מנת שריהוט עור לא יאבד את המראה האטרקטיבי שלו, לעומת זאת, הוא זקוק לתשומת לב רבה במהלך חייו. מאמר זה יסביר לך את הדרך הטובה ביותר לטפל בספת העור שלך.

אם נשפך משהו על ספת העור שלך, זה לא משנה. לעתים קרובות ניתן להסיר את הכתמים בטביעה זהירה ובחומר ניקוי עור מיוחד.
האם אתה משתמש באבקת כביסה, קפסולות חומרי ניקוי או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?

לשמור על ספות עור

 • כחומר טבעי, עור מייצר את השמנים שלו כשכבת הגנה על פני השטח שלו. ללא השכבה השמנונית הזו, העור היה מזדקן במהירות ונסדק כשהוא מתייבש.
 • עם הזמן, רהיטי עור מאבדים את השמן הטבעי שלהם. ניתן לחקות את האפקט הזה על ידי הבעלים בעזרת מוצרי טיפוח לעור כגון חומרים משמרים מיוחדים או מרפא.
 • כדי לשמור על העור שלך במצב מושלם, אין לחשוף אותו לאור שמש ישיר ויש למקם אותו במרחק של לפחות 60 ס"מ ממקורות חום כמו רדיאטור או אח. גם חום וגם אור השמש מייבשים את העור וגורמים לסדקים ושינוי צבע.

ניקוי ספת העור

 1. השתמש בשואב אבק עם מברשת רכה. אם אתה משתמש הרבה ברהיטי העור שלך - במיוחד אם העור שלך נמצא במגע תכוף עם החומר - כדאי לעשות זאת פעם בשבוע. השואב מסיר כל חלקיקי עור, אבק ומזהמים אחרים שהצטברו על העור. הקפידו לשאוב את התפרים והרווחים ברהיט שלכם, מכיוון שכאן נדבק רוב הלכלוך.
 2. נגב את הרהיטים. נגב את הרהיטים שלך מדי שבוע עם מטלית נקייה ורכה רטובה במים חמימים והפוך את זה לחלק משגרת הטיפול הרגילה שלך בעור.
 3. השתמש בקרם טיפוח עור. חשוב במיוחד עבור כל טיפול בספת עור. כמו בכל הכימיקלים הביתיים, בדוק את תווית המוצר לפני השימוש הראשון. לאחר מכן בדוק את המוצר עבור שינוי צבע על אזור שקשה לראות. לאחר מכן יש למרוח אותו בנדיבות באזור מאוורר היטב באמצעות ציוד מגן מתאים על הידיים והפנים.

ניקוי ספת העור: מה לעשות אם משהו משתבש?

 1. טפש, אל תנגב. העיקרון הבסיסי של טיפול בעור אם משהו משתבש בעור - בין אם זה משקאות, מזון או דיו. ניגוב יביא רק לשינוי צבע ולכתמים קבועים. במקום זאת, טפחו בעדינות עם מטלית לחה.
 2. השתמש בחומר ניקוי עור מיוחד. הליך זה מומלץ עבור כתמים גדולים. הקפד לעקוב אחר ההוראות על תווית המוצר.
 3. הספגה את העור. טפל באזור הפגוע כדי להשלים את הסרת הכתם.

האם אתה יכול לראות את זה? הטיפול בספות ובכסאות העור שלכם אינו קשה כלל ומבטיח שהרהיטים שלכם יהפכו ליפים עוד יותר עם הזמן.

 • שאב את ספת העור שלך באופן קבוע עם שואב האבק שלך ועם מברשת רכה.
 • אם משהו משתבש: טפחו עם מטלית רכה במקום לנגב.
 • השתמש במוצרי טיפוח עבור ספת העור שלך שיוצרו במיוחד עבור עור.