מה לחפש בקניית מגב קיטור.

מגב הקיטור הוא מכשיר חכם המאפשר לנקות במהירות ובקלות את הרצפה
מגב הקיטור הוא מכשיר חכם המאפשר לנקות במהירות ובקלות את הרצפה, האריחים, החלונות, לרענן את הריפודים והשטיח.

מרינה כבר יודעת איך לנקות שטיח בצורה הטובה ביותר... ועוד!

חברתי אסיה חגגה לאחרונה יום הולדת 40. בהזדמנות זו אני וחברותיי עשינו מתנה ובמקום לקנות לה הרבה מתנות קטנות, החלטנו לקנות לה... מגב קיטור. מצד אחד, אסיה מתעניינת בחדשות, מצד שני - אכפת לה מהסביבה. החלטנו שמתנה כזו תשמח אותה... וצדקנו! אולם ראשית, עמדנו בפני החלטה קשה, באיזה מגב קיטור לבחור? מה הכי טוב לניקוי שטיחים, רצפות וחלונות? ישנם דגמים רבים בשוק עם פרמטרים ופונקציות שונות. אז על מה לקחת בחשבון בקנייה?

כתם רענן על השטיח או הריפוד של הכורסה האהובה עליך ניתן להסיר בקלות עם חומר ניקוי Surf. שפשפו את האזור המוכתם עם ספוג ספוג ב-Surf, ולאחר מספר דקות שטפו במים.

איך עובד מגב קיטור?

מגב הקיטור הוא מכשיר חכם המאפשר לנקות במהירות ובקלות את הרצפה, האריחים, החלונות, לרענן את הריפודים והשטיח. בנוסף, זה לא דורש שום חומרי ניקוי - כל מה שאתה צריך זה מים. המגב מחמם אותו והופך אותו לאדים חמים הממיסים לכלוך ופסולת. חשוב לציין עבור אנשים כמו אסיה, סוג זה של מגב לא רק מנקה אלא גם מחטא (אסיה אלרגית, ואדים חמים מסלקים אלרגנים, חיידקים, עובשים וקרדית האבק).

מה כדאי לקחת בחשבון בבחירת מגב קיטור?

המגב מחמם אותו והופך אותו לאדים חמים שממיסים לכלוך ופסולת
המגב מחמם אותו והופך אותו לאדים חמים שממיסים לכלוך ופסולת.

שאלתי את החברים שלי, קראתי באינטרנט, חקרתי מוכרים, הסתכלתי על סוגים רבים של מגבים והצלחתי לבדוק כמה מהם. על סמך ה"מחקר" שלי ערכתי רשימה של הקריטריונים החשובים ביותר שלדעתי יש להקפיד עליהם בעת ביצוע רכישה. מכיוון שמגב כזה עולה בדרך כלל כמה מאות זלוטי, כדאי להכיר אותם כדי לא לקבל החלטות נמהרות.

  1. כוח. ככל שההספק גדול יותר, כך המגב יתחמם מהר יותר ויפיק אדים. במילים פשוטות - ככל שיותר כוח, כך תנקה מהר יותר.
  2. סוג ראש. אם ברצונכם לשטוף לא רק משטחים שטוחים, אלא גם לנקות פינות ופינה שקשה להגיע אליהם, בחרו בציוד המצויד בשני סוגי ראשים - שטוח וגמיש. כדאי לשים לב גם לעובדה שהסט כולל כיסוי גומי לשטיפת חלונות.
  3. מזל מאזניים. עם מגב קיטור, אתה יכול לנקות לא רק את הרצפה, אלא גם אריחים, קירות וחלונות. אז אם אתה לא מתאמן בהרמת משקולות, ככל שהמגב קל יותר, כך ייטב לך.
  4. קיבולת מיכל מים. יותר גדול יותר טוב. זה פשוט - ככל שיותר מים יכולים להיכנס למיכל, כך תצטרכו להוסיף אותם בתדירות נמוכה יותר.
  5. דרכי פעולה. ככל שיש יותר אפשרויות, יותר אפשרויות - מגב עם מצבים שונים מנקה משטחים שונים. האפשרויות הנפוצות ביותר הן: חלונות, פרקט, פנלים, ריפודים, קירות ואריחי קרמיקה.
  6. חותמת CE. לפני הקנייה יש לבדוק שהמגב מסומן בסמל CE. זה מבטיח שהוא עומד בכל דרישות הבטיחות ואתה יכול להשתמש בו בביטחון.

מה לגבי כתמים על השטיח?

מגב קיטור יסיר לכלוך וירענן שטיח או ריפוד, אך לא יסיר כתמים עיקשים. להלן התרופות הביתיות היעילות ביותר להסרת כתמים מהשטיח שלך (ניסיתי את כולן!):

  • ניקוי השטיח עם סודה לשתייה מפזרים את הכתם הטרי בסודה לשתייה (שקית אחת מספיקה ללכלוך בגודל בינוני) ומשאירים ל-4 שעות. אספו את הסודה לשתייה עם שואב אבק. מוכן!
  • ניקוי שטיח עם חומץ הכן תמיסה של 0.5 כוסות חומץ ו-1 כוס מים. השרו מטלית נקייה ושפשפו את הכתם והוא ייעלם בקרוב.
  • ניקוי שטיחים עם סודה לשתייה וחומץ השתמש בשיטה זו עבור כתמים ממש עקשניים. מפזרים את הכתם בחומץ. לאחר חצי שעה, מפזרים סודה לשתייה ויוצקים שוב חומץ. השאר למשך 8 שעות. נגב עם מטלית, אבק וכתמים נעלמו!

לא משנה איך ועם מה אתם מנקים את הדירה שלכם, כדאי לעשות זאת באופן קבוע. באשר לי, אני יכול לומר בבטחה שבית נקי הוא הנאה צרופה!