ניקוי ספות עור לבן

ספת העור הלבנה קלה לניקוי גם עם מטלית לחה לכל מטרה Cif (יש לבדוק תמיד שהספה מאפשרת ניגוב לח)
ספת העור הלבנה קלה לניקוי גם עם מטלית לחה לכל מטרה Cif (יש לבדוק תמיד שהספה מאפשרת ניגוב לח).

ספת העור הלבנה זקוקה לניקוי קבוע. קרא טיפים לניקוי יעיל של ספת העור שלך.

ספות עור הן אלמנט פנים יפהפה ופתרון נצחי לסלון. ספת העור היא המרכז המושלם של חיי החברה, והופכת בקלות ליעד נוח לנוח לאחר עזיבת האורחים. ובכל זאת, אפילו ספת העור של הבעלים הזהירה ביותר מתלכלכת עם הזמן. בעור לבן, גם לכלוך נראה בקלות. בגדים כהים, שיער חיות מחמד ועקבות חיים שונים מותירים את חותמם על עור רך. כיצד ניתן לטפל בספת עור לבנה כדי להבטיח תוצאה יפה ומתמשכת?

ספת עור, במיוחד ספת עור לבנה, יש לנקות מדי שבוע מפסולת ומבד משטח. ניקוי קל לביצוע מהיר על ידי שאיבת אבק עם זרבובית רכה וידידותית לטקסטיל. ספת העור הלבנה קלה לניקוי גם עם מטלית ניקוי לכל מטרה לחה Cif (יש לבדוק תמיד שהספה מאפשרת ניגוב לח).

ניקוי עור לבן

ספת העור הלבנה זקוקה לניקוי קבוע
ספת העור הלבנה זקוקה לניקוי קבוע.

עור, כמו עור אנושי, מתייבש אם אינו מטופל באופן קבוע. עור סדוק אוסף לכלוך וצבע ביתר קלות מטקסטיל אחר. לכן חשוב לנקות את העור כראוי, ללא תמציות קשות ומזיקות. עם הטריקים האלה, אתה מבטיח שספת העור הלבנה תתנקה כמו פעם ללא כל אמצעים גדולים.

 • קראו היטב את הוראות הטיפול המצורפות לרהיטי העור. לחלופין, ניתן למצוא בקלות הוראות טיפול, למשל באינטרנט או על ידי פנייה למומחי ניקיון. הדבר החשוב ביותר בטיפול בספת עור הוא הקפדה על הוראות התחזוקה שלה.
 • ניתן לשאוב את ספת העור בעוצמת שאיבה עדינה באמצעות ראש הטקסטיל של השואב. שאיבת אבק מומלץ לבצע פעם בשבוע, באחיזה רכה, כדי למנוע שריטות או מתיחה של העור. בעת טיפול בעור, זכור להיות עדין במיוחד, מכיוון שעור נוטה במיוחד לבליטות וקמטים.
 • אם החומר של ספת העור יכול לעמוד במטלית מיקרופייבר לחה, או בד ניקוי Cif, ניתן גם לנגב אותו בעדינות. עם זאת, אסור להשקות או לשפשף את העור בכלל.
 • רהיטי עור, במיוחד ספות עור קלילות, יש לכבס באופן קבוע כ-1-2 פעמים בשנה (שימו לב שהצורך בכביסת סוגי עור שונים משתנה, לכן כדאי לבדוק את מרווח הטיפול אצל איש מקצוע או מומחה).. יש להשתמש תמיד בחומרי ניקוי בעת שטיפת העור. חומרים שהשימוש המיועד להם אינו עור עלולים לגרום נזק משמעותי לטקסטיל.
 • ישנם ערכות טקסטיל לסוגי עור שונים, ונוזלי כביסה לחות שונים. כדאי לבדוק את התאימות של חומר הניקוי והעור במקום לא בולט ככל האפשר לפני הכביסה. אם קל להסיר את כריות הספה, כדאי לשטוף את הספה בחלקים לקבלת התוצאה המדויקת ביותר. אם הוראות הטיפול מאפשרות, עדיין ניתן לנגב את הספה עם מטלית מיקרופייבר לחה כדי להסיר את חומר הניקוי שנותר. זכור להגן על הבגדים, הידיים והפנים שלך בעת השימוש בתכשיר הניקוי.
 • חומרי ניקוי לכל מטרה ומסירי שומנים אחרים המבוססים על ממס אינם מתאימים לשטיפת ספות עור. הבסיסיות והחומציות שלהם מקלקלים את פני העור. כדאי לנגב בהקדם כתמים שומניים וסימנים מלוכלכים בחומר הניקוי הנכון על מנת למנוע הידבקות של לכלוך לחריצים בעור.
 • כתמי עור בהירים ולבנים בקלות במיוחד, ולכן יש להימנע, למשל, מכריות ספות כהות ובדים המעבירים צבע בקלות. לדוגמה, בד ג'ינס כחול צובע בקלות ספה.
 • ספת העור גם רגישה במיוחד לתנודות טמפרטורה, במיוחד כשהן חמות. אין להציב את ספת העור ישירות מול הרדיאטור או במקום בו היא תהיה חשופה לקרני שמש חוזרים ונשנים. קרינת UV מתמשכת עלולה לפגוע בפני השטח של העור ולדהות צבעים.

טיפול בספת עור לבנה

במיוחד ספת עור לבנה
ספת עור, במיוחד ספת עור לבנה, יש לנקות מדי שבוע מפסולת ומבד משטח.

ניקוי ספת עור בהירה היא דרך מהירה וקלה לרענן את הסלון ולשמור על היגייני השטחים המשותפים של המשפחה. כדי להבטיח ספה נקייה, מומלץ לעקוב בקפידה אחר התאמות האגרוף כדי שהספה תישאר טובה כמה שיותר זמן.

 1. לעולם אל תשתמש בחומרי ניקוי כימיים לניקוי ספת עור לבנה. השימוש בחומרי ניקוי עור עדינים ומעניקים לחות מבטיח את גמישות העור ורכותו ואינו מקלקל את מרקם הספה.
 2. אם נשפך נוזל כלשהו על ספת העור, טפח את הנוזל והימנע מניגוב. ניגוב אמנם נשמע כמו אופציה טבעית יותר, אך הוא מעביר לחות דרך העור ומפיץ את הבעיה עוד יותר. טפיחה עדינה על הכתם עם מטלית מבטלת את הבעיה מבלי לפזר אותה.
 3. כדאי לדאוג למוצרי עור הנמצאים בשימוש קבוע ולמנוע בעיות עתידיות. חומרי טיפוח והגנה על ספות עור, ציוד ניקוי מהסוג הנכון ושאיבת אבק קבועה מפחיתים את הבלאי ושומרים על רעננות הספה לאורך זמן.

ספת העור הלבנה היא בחירה יציבה ואפשרות קלה לטיפול עבור משפחות עם ילדים וחיות מחמד. אם ניקוי ספת עור הוא מתחשב, כדאי לפנות למומחה. ספת עור מטופחת תעמוד בפני גיל וכתמים כמרכז נאמן בסלון.

 • שאבו את ספת העור הלבנה מדי שבוע עבור פסולת ולכלוך משטח באמצעות פיית טקסטיל.
 • עקוב אחר הוראות טיפוח העור לקבלת התוצאות הטובות ביותר.
 • השתמשו רק בחומרים המתאימים לניקוי ספת העור הלבנה כדי למנוע מהעור להימתח או להישרט במהלך הניקוי.