איך מנקים ספת עור?

מאמר זה מסביר את היסודות של טיפול בספות עור וכיצד לנקות ספת עור
מאמר זה מסביר את היסודות של טיפול בספות עור וכיצד לנקות ספת עור.

נשפך משהו על הספה? אל תדאג - מאמר זה יסביר לך כיצד לנקות את ספת העור שלך ולהסיר כל מיני כתמים!

כיצד לנקות ספת עור
כיצד לנקות ספת עור.

היתרונות והתגמולים של בעלות על רהיטי עור הם רבים. ריפודי עור הם טבעיים, עמידים ונראים טוב כמוקד של כל חדר. עור הוא גם אחד החומרים הבודדים שבאמת נראה טוב יותר עם הגיל - הוא מפתח ברק אטרקטיבי בשימוש תכוף. עם זאת, ריהוט עור זקוק להרבה טיפול ואוהב עדין במהלך חייהם, כדי להבטיח שהם תמיד ייראו במיטבם. מאמר זה מסביר את היסודות של טיפול בספות עור וכיצד לנקות ספת עור.

אם נשפך משהו על ספת העור שלך, אל תדאג - בדרך כלל ניתן להסיר את הכתם בעזרת ספיגה זהירה ושימוש בחומר ניקוי עור מיוחד.
על אילו נושאים תרצה לקרוא?

ניקוי ספת עור

 • כחומר, עור מייצר באופן טבעי שמנים לציפוי ולהגן על פני השטח שלו. ללא השכבה השומנית הזו, העור היה מזדקן במהירות ומתחיל להיסדק כשהוא מתייבש.
 • במהלך חייו, רהיטי עור יאבדו את השמן הטבעי. זה תלוי בבעלים לשכפל את האפקט עם מוצרי טיפוח לעור, כמו חומרים משמרים ומרכך מומחים.
 • כדי לשמור על פריטי העור שלך במצב טהור, יש למקם אותם מחוץ לאור שמש ישיר ולפחות 2 מטרים ממקור חום כמו הרדיאטור או האח. גם חום וגם אור שמש יייבשו את העור, ויגרמו לו להיסדק ולהדהים את צבעו.

כיצד לנקות ספת עור

 1. שואב אבק עם מברשת רכה. אם אתה משתמש ברהיטי העור שלך לעתים קרובות - במיוחד אם העור שלך בא במגע רב עם החומר - תצטרך לעשות זאת פעם בשבוע. שאיבת האבק מסירה את כל חלקיקי העור, האבק ושאר המזהמים שהצטברו על העור. הקפידו לעבור על התפרים והסדקים של הרהיטים, שכן זה המקום שבו הלכלוך נכלא.
 2. נגב את הרהיטים. השתמש במטלית נקייה ורכה רטובה במים חמימים, כדי לנגב את הרהיטים מדי שבוע, כחלק משגרת הטיפול הבסיסית שלך בעור.
 3. מרחי מרכך עור. זהו חלק חיוני בניקוי ספת עור. כמו בכל הכימיקלים הביתיים - זכור לבדוק את התווית לפני השימוש, בדוק על חלק נפרד של הפריט עבור כל שינוי צבע, ולאחר מכן למרוח בנדיבות בחדר מאוורר היטב, תוך שימוש בהגנה המתאימה לידיים ולפנים שלך.

ניקוי כתמי עור ונשפכים

 1. כתם, אל תנגב. זהו הכלל החשוב ביותר כאשר כל דבר - שתייה, אוכל, דיו - נשפך על עור. ניגוב ישמש רק כדי לשנות או להכתים לצמיתות את העור. במקום זאת, למחוק בזהירות עם מטלית לחה.
 2. השתמש בחומר ניקוי עור מיוחד. זה רעיון טוב אם הדליפה רצינית. הקפד לעקוב אחר ההוראות על התווית.
 3. יש למרוח חומר משמר עור. לטפל באזור הפגוע כדי להשלים את התהליך.

הנה, קל להעניק לספות ולכסאות העור שלך טיפול אוהב עדין ולהבטיח שהם יישארו נקיים מבלאי!

 • שואב באופן קבוע את ספת העור שלך עם מברשת רכה.
 • לנזילות: יש לשטוף במטלית לחה - לא לנגב.
 • השתמש במוצרי טיפוח עור מיוחדים לקבלת התוצאות הטובות ביותר.
מאמרים בנושאים דומים
 1. טיפול בשעווה למשטחים
 2. הסרת כתמים מאריחים קלה
 3. ניקוי רצפות אבן: כך עושים זאת
 4. אבן פולנית ונקייה
 5. ויניל נקי
 6. הסרת קיא מהשטיח: הנה איך