מהו שואב האבק הטוב ביותר: יתרונות וחסרונות

שואב אבק זה יעיל בניקוי משטחים קשים
מומלץ לסובלים מאלרגיות, שואב אבק זה יעיל בניקוי משטחים קשים, חיסול חיידקים וחיידקים בצורה אקולוגית.

יש כל כך הרבה אפשרויות לשואבי אבק שקשה לבחור. אנחנו עוזרים! גלה איזה שואב אבק הכי טוב לנקות את הבית שלך עם מאמר זה.

טיפים יעילים:

  • בדוק את משקל השואב בחנות, מרים אותו.
  • בחר שואב אבק עם כבל חשמל ארוך.
  • מצא דגם עם מספר אביזרים לניקוי אזורים שונים.
  • בדוק את השואב בחנות, במיוחד אם אתה מעדיף שואבי אבק שקטים.
השואב הוא ציוד חשוב לניקוי משטחים, אז חפשו אחד שמתאים לצרכים ולתכונות שלכם שיועיל לביתכם. קח בחשבון סוגי רצפה, אלרגיות וחיות מחמד בעת הבחירה, וקרא תמיד את מדריך ההוראות לפני השימוש בו.

כיום, בחירת שואב אבק חורגת מההחלטה הפשוטה בין אחד עם שקית או אחד עם פיקדון. הקלאסיקות ממשיכות לשאוף לבתים פורטוגזיים, אך ההיצע מגוון ומודרני יותר ויותר. שואבי אבק רובוטים, קיטור ושואבי אבק אנכיים גם כבשו לקוחות. אבל אחרי הכל, מהו הוואקום הטוב ביותר? גוגל עוזר.

שואב אבק איכותי יכול לעשות את כל ההבדל בניקיון הבית, לכן חשוב לקחת בחשבון את כל תכונות הציוד לפני הקנייה. כדאי לחפש דגם שחוסך לך זמן ואנרגיה, ועוזר לחטא את הבית שלך.

שואב אבק קלאסי: שקית, מיכל או מים

שואב אבק זה יעיל על משטחים קשים כמו עץ או קרמיקה, והוא פרקטי יותר לניקוי כל פינה בבית. האופן שבו שואב האבק שומר על הלכלוך שנשאב פנימה אינו שונה בביצועים. שואב אבק עם מסנן מים או שקית מומלץ לסובלים מאלרגיה, בהיותו פרקטי יותר לריקון. ואקום עם מיכל שם את האדם במגע עם הלכלוך שנשאב פנימה כאשר יש לרוקן אותו, סביר יותר להפיץ חלקיקי אבק.

ואקום אנכי

בחירת שואב אבק חורגת מההחלטה הפשוטה בין אחד עם שקית או אחד עם פיקדון
כיום, בחירת שואב אבק חורגת מההחלטה הפשוטה בין אחד עם שקית או אחד עם פיקדון.

לוואקום הזה יש תוצאות טובות יותר על שטיחים ושטיחים, והוא גם יעיל יותר בשאיבה של שיער חיות מחמד. עם זאת, הוא לא יכול לנקות כל פינה בבית, ובמקרה של אלחוטיים, האוטונומיה שלו נמוכה.

שואב רובוט

הידוע גם בתור שואב אבק חכם, המכשיר הזה עושה את כל העבודה בשבילך. פרקטי וקל לשימוש, בחלק מהדגמים ניתן אפילו לתכנת באיזה שעה ובאילו חדרים תרצו שהניקיון יתבצע. עם זאת, זה לא השואב הטוב ביותר לניקוי עמוק וגם חסר אוטונומיה.

ואקום קיטור

מומלץ לסובלים מאלרגיות, שואב אבק זה יעיל בניקוי משטחים קשים, חיסול חיידקים וחיידקים בצורה אקולוגית. עם זאת, זה לא עובד כל כך טוב על שטיחים או שטיחים, במיוחד אם הלכלוך מוצק.

אנשים עם אלרגיות וחיות מחמד צריכים לשאוב את ביתם באופן קבוע יותר ולחפש דגם יעיל בשאיבת אבק עמוקה, ועם יכולת טובה לשמר חלקיקי אבק.