כיצד לנקות שטיחים ושטיחים

קראו כאן כמה טיפים כיצד לנקות שטיחים ושטיחים
קראו כאן כמה טיפים כיצד לנקות שטיחים ושטיחים, אשר ישאירו את רצפות הבית שלכם נקיות וללא אבק.

האם אתה יודע איך לנקות שטיחים ושטיחים? ואיך מסירים כתמים? גלה כיצד לנקות שטיחים ושטיחים כך שהם תמיד נקיים מכתמים.

הדרך הטובה ביותר לשמור על השטיח או השטיח שלך נקיים היא לשאוב אותו כל יום. ולמרות זאת, לכלוך יכול להופיע. לכן, גם שטיפת שטיחים צריכה להיות משימה קבועה והדרך היחידה להסיר כתמים וריחות עיקשים.

קראו כאן כמה טיפים כיצד לנקות שטיחים ושטיחים, שישאירו את רצפות הבית שלכם נקיות וללא אבק.

הפוך את ניקוי השטיחים והשטיחים למשימה קבועה כדי שהם תמיד ייראו נהדר. ישנם פתרונות תוצרת בית שתוכלו להשתמש בהם לניקוי זה, כמו גם מוצרים מסחריים ספציפיים לתוצאות טובות יותר.

ניקוי שטיחים ושטיחים

תכננו משימה זו על ידי תזמון לפחות יום אחד בשבוע לשאוב את השטיחים והשטיח. זה ימנע מלכלוך להצטבר ויוכל להסיר כמה כתמים ביתר קלות.

טיפים לניקוי: שטיחים ושטיחים מוכתמים

האם אתה יודע איך לנקות שטיחים ושטיחים
האם אתה יודע איך לנקות שטיחים ושטיחים?

אם השטיח או השטיח שלכם מוכתמים, יש צורך ליישם חומר ניקוי בהקדם האפשרי. כל כתם דורש שיטה אחרת. רק זכרו לבדוק אזור קטן ונסתר לפני תחילת הטיפול המקדים בכתם. קרא בעיון את ההוראות על תווית המוצר כדי למנוע נזק וללבוש כפפות להגנה על הידיים.

כתמים מסיסים במים

  • משקאות קלים, מיצים, קטשופ, גלידה, חלב או בוץ הם דוגמאות לכתמים שיורדים בקלות עם מטלית לחה בתמיסת מים וחומרי כביסה, אך אל תשפשפו חזק כדי להימנע מפגיעה בשטיח או בשטיח. הימנע מניקוי בתנועות מעגליות, בצע את כיוון הערב מראש. סיים בייבוש עם מטלית נקייה.
  • אתה יכול גם להשתמש במוצר מסחרי ספציפי כדי להסיר כתמים אלה. רק זכור לעקוב אחר ההוראות על האריזה ולבדוק תחילה.

כתמים עמידים יותר

דם, שוקולד, יין או קפה הם כתמים שעלולים להשאיר סימנים על השטיח או השטיח שלך אם לא מנקים אותם באופן מיידי או כראוי. אתה יכול להשתמש במוצר מסחרי כדי להסיר כתמים או לנסות אחד מהפתרונות הבאים:

  • לכתמי יין, תחילה ספג עודפי נוזלים עם מטלית או מגבת מטבח. אם אפשר, מרחו מלח על הכתם כשהוא לח כדי לספוג את היין, ואז השתמשו בוואקום כדי להסיר את המלח. אם הכתם הוא יין אדום, שיטה נוספת היא למרוח מעט יין לבן כדי לנטרלו. לאחר מכן ספגו את הנוזל עם מטלית נקייה. לחילופין, ניתן גם ללחוץ על הכתם עם מטלית לחה במים ומעט אבקת כביסה, ולאחר מכן לייבש במטלית נקייה.
  • לכתמי קפה או שוקולד, שימו מעט מי טוניק על ספוג נקי ושפשפו קלות, ואז יבשו עם מטלית נקייה.
  • לכתמי דם יש למרוח תמיסת חומר ניקוי עם חומץ לבן ומים קרים. לאחר בדיקה מוצלחת של התמיסה על שטח קטן, מרחו את התערובת עם מטלית ולאחר מכן יבשו בנייר מטבח.

כתמי מסטיק

  • שמים כמה קוביות קרח בשקית ניילון ונותנים לה לנוח על המסטיק במשך 20 דקות. לאחר מכן השתמש במרית או בכף כדי להסיר אותו. את הכתם שנוצר ניתן לטפל בתמיסה של מים וחומרי כביסה.

כתמים וריח של שתן או צואת בעלי חיים

  • הסר כל עודף עם מטלית תחילה. בכוס, דלל מעט חומץ לבן במים חמימים. מרחו כמות קטנה של תמיסה זו על הכתם והשתמשו בספוג כדי לנקות אותו. הרטיבו מטלית נקייה במים חמימים ובחומר ניקוי כביסה, ואז נגב את האזור המוכתם. סיים בייבוש עם מטלית נקייה נוספת.

ניקוי שטיחים ושטיחים: עצות כלליות

לאחר שהשטיח שלך נקי או שהשטיח שלך יבש, שאבו אותם שוב.

שימו מחצלת בכניסה לדלת כדי למנוע מהלכלוך מהרחוב להסתובב גם בביתכם. במידת האפשר, צור כלל חדש לעצמך ולמשפחתך: יש להסיר נעליים בעת הכניסה.

עקוב אחר הטיפים שלנו ותראה כיצד ניקוי שטיחים ושטיחים הוא פשוט ועולה פחות אם אתה עושה זאת לעתים קרובות יותר. כך הבית שלכם תמיד יהיה נקי ומוכן לקבל מבקרים בסביבה נקייה מאבק, ריחות וכתמים לא נעימים.

  • בעת ניקוי שטיחים או שטיחים, טפלו תחילה בכתמים ובמהירות האפשרית לקבלת התוצאות הטובות ביותר.
  • לפני השימוש במוצר כלשהו על השטיח או השטיח שלך, קרא את ההוראות על התווית ובדוק באזור לא בולט.
  • בהסרת כתמים עשו זאת בתנועות עדינות כדי לא לפגוע באריגת השטיח או השטיח.