כיצד להסיר כתמים צהובים מבגדים לבנים

אנחנו הולכים להראות לך איך להסיר כתמים צהובים מבגדים לבנים כדי שהבגדים שלך יהיו מבריקים
אל דאגה, אנחנו הולכים להראות לך איך להסיר כתמים צהובים מבגדים לבנים כדי שהבגדים שלך יהיו מבריקים.

בגדים לבנים זקוקים לטיפול מיוחד כדי שיחזיקו מעמד זמן רב יותר. אנו מלמדים אותך כיצד להסיר כתמים צהובים על בגדים לבנים.

בגדים לבנים הם תמיד באופנה, ויותר מכך בחודשי האביב והקיץ. טי שירט או מכנסיים לבנים הם קלאסיקה שנוכל לשלב עם הרבה בגדים אחרים, אבל יש בעיה: הרבה כתמים לבנים. הזעת חולצה והיה לך כתם? אל דאגה, אנחנו הולכים להראות לך איך להסיר כתמים צהובים מבגדים לבנים כדי שהבגדים שלך יהיו מבריקים.

כיצד להסיר כתמים צהובים על בגדים לבנים

הידעתם שאפשר להסיר כתמים מהבגדים הלבנים עם מוצרים טבעיים? לאחר מכן, אנו מראים לך כיצד להסיר כתמים צהובים מבגדים עם מוצרים טבעיים ונותנים לך פתרונות שימושיים:

 • סודיום ביקרבונט. מניחים את הסודה לשתייה על הכתם שהורטב קודם לכן והניחו לו לפעול במשך חצי שעה. לאחר זמן זה, שטפו את הבגד ושטפו אותו כרגיל ביד או במכונת הכביסה.

 • חומץ לבן. אתה יכול להוסיף כוס חומץ לכביסה שלך, כך שהבגדים הלבנים שלך יאבדו את הגוון הצהבהב הזה בגלל שהם מאוחסנים במשך זמן רב. טיפ זה אידיאלי אם אינך יודע כיצד להסיר כתמים צהובים מבגדים לבנים מאוחסנים.

 • לימון. מיץ לימון הוא עוד אחד מבני ברית בכל הקשור לניקוי והוא יעזור לך להלבין את הבגדים שלך. שים כמה טיפות לימון על הכתם ותנו לו לפעול עם הבגד בשמש. לאחר מכן יש לשטוף ולכבס את הבגד כרגיל. הכתמים הצהובים ייעלמו.

 • מי חמצן. שים מי חמצן ומים בחלקים שווים בדלי והשרו את הבגדים שיש להם כתמים צהובים. הניחו למוצר לפעול במשך 20 דקות ולאחר מכן שטפו את הבגד כרגיל. אתה יכול לחזור על התהליך כדי להשיג תוצאות טובות יותר.

כיצד להסיר כתמים צהובים על בגדים לבנים

הידעתם שאפשר להסיר כתמים מהבגדים הלבנים עם מוצרים טבעיים? לאחר מכן, אנו מראים לך כיצד להסיר כתמים צהובים מבגדים עם מוצרים טבעיים ונותנים לך פתרונות שימושיים:

 1. סודיום ביקרבונט.

  מניחים את הסודה לשתייה על הכתם שהורטב קודם לכן והניחו לו לפעול במשך חצי שעה. לאחר זמן זה, שטפו את הבגד ושטפו אותו כרגיל ביד או במכונת הכביסה.

 2. חומץ לבן

  אתה יכול להוסיף כוס חומץ לכביסה שלך, כך שהבגדים הלבנים שלך יאבדו את הגוון הצהבהב הזה בגלל שהם מאוחסנים במשך זמן רב. טיפ זה אידיאלי אם אינך יודע כיצד להסיר כתמים צהובים מבגדים לבנים מאוחסנים.

 3. לימון.

  מיץ לימון הוא עוד אחד מבני ברית בכל הקשור לניקוי והוא יעזור לך להלבין את הבגדים שלך. שים כמה טיפות לימון על הכתם ותנו לו לפעול עם הבגד בשמש. לאחר מכן יש לשטוף ולכבס את הבגד כרגיל. הכתמים הצהובים ייעלמו.

 4. מי חמצן.

  שימו מי חמצן ומים בחלקים שווים בדלי והשרו את הבגדים שיש להם כתמים צהובים. הניחו למוצר לפעול במשך 20 דקות ולאחר מכן שטפו את הבגד כרגיל. אתה יכול לחזור על התהליך כדי להשיג תוצאות טובות יותר.

כיצד להסיר כתמים צהובים על בגדים לבנים
כיצד להסיר כתמים צהובים על בגדים לבנים.

באיזה סוג סבון אתה משתמש כדי לכבס בגדים?

כיצד להסיר כתמים צהובים מבגדים

כמו שיש הרבה תרופות טבעיות להלבנת בגדים, יש גם מוצרים טובים מאוד בשוק. אנו ממליצים על מוצרי Ala, המעולים בהסרת כתמים ומותירים ניחוח מעולה.

איך להלבין בגדים עם אקונומיקה

אחד הפתרונות הנפוצים ביותר להסרת כתמים צהובים מבגדים לבנים הוא הוספת אקונומיקה לתהליך הכביסה. כל שעליכם לעשות הוא:

 • אם אתה שוטף ביד, דלל 100 מ"ל של אקונומיקה בדלי של 10 ליטר מים. הניחו לבגדים להיספג כ-15 דקות ולאחר מכן שטפו בהרבה מים ושטפו את הבגד כרגיל עם סבון.

 • אם אתה מכבס במכונת כביסה, הוסף 100 מ"ל אקונומיקה בתא ליד הסבון. היזהר כי ייתכנו עקבות של אקונומיקה שעלולים לשנות את צבע הבגדים האחרים בכביסות הבאות. הקפד לבצע כמה שטיפות מים רגילות כדי לשטוף את מכונת הכביסה.

 • לעולם אל תשכח לקרוא את התווית של כל בגד כדי לראות אם הוא תומך בהלבנה, ולבחור את שיטת הכביסה הטובה ביותר ולא לפגוע בבדים.

אתה כבר יודע איך לנקות בגדים לבנים, אז אנו חולקים מאמר זה על איך לגרום לבגדים להריח טוב. ואנו ממליצים על מדור הכביסה או טיפוח הבגדים שלנו כדי לענות על כל שאלה שיש לך.