איך להוציא רוטב עגבניות מהבגדים?

הסרת כתמי רוטב עגבניות מבגדים יכולה להיות ממש פשוטה
עם המוצרים הנכונים והטכניקות הנכונות, הסרת כתמי רוטב עגבניות מבגדים יכולה להיות ממש פשוטה.

ערב הספגטי השתבש? אל פחד! מאמר זה לוקח את רוטב העגבניות בראש כדי לתת לך כמה עצות נהדרות להסרת כתמים.

רבים מאיתנו שמציצים לארונות המטבח שלנו ימצאו מספר חבילות וצנצנות מלאות ברוטב עגבניות שנקנה בחנות (המכונה גם פשוט רוטב פסטה בבתים רבים). החומר הזה הוא רב תכליתי וניתן להשתמש בו כחלק כמעט מכל סוג של ארוחת שבוע מהירה למשפחה - פסטה, לזניה, פיצה, צ'ילי, תבשיל וכו'.

כיצד להסיר כתמי עגבניות מבגדים**
כיצד להסיר כתמי עגבניות מבגדים**: מדריך שלב אחר שלב**.

יש חיסרון אחד לרוטב עגבניות, עם זאת - הוא די מבולגן. בין אם זה מתחמם מדי במחבת ומתיז על הבגדים שלך בזמן הבישול, ובין אם הילדים שלך שופכים קצת רוטב בזמן ארוחת הערב, אתה כמעט יכול להבטיח שתמצא את עצמך עושה כביסה למחרת. החדשות הטובות הן שהידיעה איך להוציא רוטב עגבניות מהבגדים לא חייבת להיות החומר שממנו עשויים סיוטים. עם המוצרים הנכונים והטכניקות הנכונות, הסרת כתמי רוטב עגבניות מבגדים יכולה להיות ממש פשוטה.

אבקת Omo ultimate פותחה במיוחד כדי להרים כתמים של 48 שעות, כלומר אפילו תעזור להרים רוטב עגבניות מיובשות!

כיצד להסיר כתמי עגבניות מבגדים**: מדריך שלב אחר שלב**

אם תשאלו מישהו מהחברים שלכם או אפילו אם תגלשו באינטרנט, תמצאו כל מיני פתרונות מטורפים שאנשים נשבעים בהם בכל הנוגע להתמודדות עם כתם רוטב עגבניות או פסטה. למה לבזבז זמן על תרופות שלא עובדות? במקום זאת, היצמדו לטכניקות בדוקות כמו שיטה זו כיצד להוציא רוטב עגבניות מהבגדים:

  • בעת הסרת כתמי רוטב עגבניות, ישנם שני גורמים שתרצה לטפל בהם באופן מיידי - גושי העגבנייה שמונחים על פני הבד, והרוטב שנספג יותר לתוך הסיבים בכל שנייה שחולפת. מבחינת המזון המוצק, השתמשו בכפית כדי לגרוף בזהירות כמה שאתם יכולים – בעדינות כדי לא לפזר את הכתם. ככל שהכתם מכיל יותר כך טוב יותר. להסרת הנוזלים העודפים, השתמשו במטלית נקייה ויבשה כדי לטפוח את האזור (אל תשפשפו כי הדבר עלול גם להפיץ את הכתם). המשיכו לטפטף עד שהבד יוצא שקוף - זה מצביע על כך שהוצאת כמה שיותר מעודפי הנוזלים.

  • ככתם טבעי, ניתן לטפל היטב ברוטב עגבניות בשיטת השטיפה - פעולת הזרמת מים קרים ישירות על הכתם. שטיפה היא תהליך קל, אבל צריך לעשות אותו נכון כדי להיות יעיל. במקום להזרים מים על פני הכתם, נסה להחזיק את הבד מבפנים החוצה, כך שהמים יפגעו בחלק האחורי של הכתם, במקום בחזית. זה נוטה לעבוד הרבה יותר טוב מכיוון שהוא מעודד את שאריות המזון לצאת באותה הדרך שבה הם נכנסו - דרך סיבים שכבר התנפחו עם הלחות של הרוטב. הניסיון לדחוף שאריות דרך סיבים יבשים הוא הרבה יותר מסובך, ואף יכול לגרום לכתם להיראות גרוע יותר.

  • השתמש במסיר כתמים לפני טיפול לפני הכנסת הבגדים שלך לכביסה. נוזל אומו נהדר לשימוש על כתמי רוטב עגבניות, וקל מאוד לשימוש. לאחר המריחה, השאר את הטיפול המקדים להיספג בבד למשך מספר דקות, ולאחר מכן הכנס למכונת הכביסה.

  • לאחר מכן, שטפו כרגיל עם אבקת Omo Ultimate, הקפידו תמיד לקרוא את תוויות הטיפול על הבגדים שלכם ולעקוב אחר ההוראות על התווית.

  • טפשפו, אל תשפשפו - לעולם אל תשפשפו כתם של רוטב עגבניות, כי זה עלול להחמיר את המצב.

  • טיפול מקדים - שימוש בחומר ניקוי כביסה כמו Omo Ultimate Liquid כטיפול מקדים הוא אפשרות מצוינת - פשוט עקוב אחר ההוראות על התווית כדי למרוח כמות קטנה של חומר ניקוי על הכתם.

  • כביסה כרגיל - הימנע מחום גבוה, מכיוון שאלו עלולים להדביק את הכתם.