כיצד להסיר כתמי דם מבגדים?

המשך לקרוא כדי ללמוד כיצד להסיר כתמי דם עיקשים מבגדים לתמיד
המשך לקרוא כדי ללמוד כיצד להסיר כתמי דם עיקשים מבגדים לתמיד.

כאשר מתרחשת הרפתקה, לדם יש דרך להופיע על הבגדים שלנו! המשך לקרוא כדי ללמוד כיצד להסיר כתמי דם עיקשים מבגדים לתמיד.

דם יכול להיות לקוח מסובך ידוע לשמצה בכל הנוגע להסרת כתמים. כל מי שאי פעם סבל מדימום מהאף, או אפילו מחתך או שריטה עמוקים במיוחד, יודע שבחיים האמיתיים - הדם הרבה יותר בהיר והרבה יותר חי מאשר הגרסה דמוית קטשופ העגבניות הנראית לעתים קרובות בסרטי חתך הוליווד. מכאן נובע שדם יכול להוות מטרד אמיתי להסרה מבגדים ומצעים בהירים. כדי לגלות כיצד להסיר כתמי דם מבגדים במינימום טרחה ומקסימום יעילות, קרא את המדריך הבא.

כאשר מנסים להסיר כתם דם מהבגדים, חשוב להימנע מכל סוגי החום. הסיבה לכך היא שהדם מבוסס על חלבון, והפעלת חום (מהמים החמים, המגהץ או מייבש הכביסה) יגרום לכתם לאחוז בבד המארח. השתמש במים קרים כדי להשרות ולשטוף במקום.

כיצד להסיר כתמי דם

הדבר החשוב ביותר שיש לזכור כאשר מנסים להסיר כתם דם מהבגדים הוא זה: ככל שתפעל מהר יותר, כך גדלים סיכויי ההצלחה שלך! השארת הדם לייבוש רק מסבכת את המשימה שלך.

1. רק להוסיף מים

כיצד להסיר כתמי דם
כיצד להסיר כתמי דם.

אם הכתם קטן יחסית, יש למרוח כמה נתזים של מים קרים ישירות. אם הכתם גדול יותר, אולי עדיף להשרות את הבגד בקערת מים קרים. תרופות אלטרנטיביות כוללות ציפוי הכתם בחומץ לבן או אפילו קוקה קולה! אל תהסס להתנסות, אבל מים קרים נותרו ללא ספק האפשרות הבטוחה ביותר.

2. סבון

בעזרת אבקת כביסה נוזלית או סבון ישן רגיל, שפשפו את הכתם עד שהוא מתחיל לדהות. אתה צריך לשים לב להשפעה מיידית.

3. לשטוף

לאחר שהכתם דהה, ניתן לכבס את הבגד כרגיל. אולי כדאי להוסיף מוצר נוסף להסרת כתמים כדי להבטיח שכתם הדם יתרומם לחלוטין.

הסרת כתמי דם - טיפ אחרון

אם מסיבה כלשהי אינך מסוגל לטפל בכתם הדם באופן מיידי, אל תיבהל. קיימים מוצרים שונים להסרת כתמים אשר תוכננו במיוחד למלחמה בכתמים שהתייבשו לתוך הבד - Omo ultimate, למשל, הוכח כמסייע בהרמת כתמים עד 48 שעות לאחר פגיעתו הראשונה.

על ידי ביצוע שלבים פשוטים אלה, אתה אמור להיות מסוגל להסיר כתמי דם מבגדים ומצעים בלי יותר מדי בעיות. עם זאת, שימו לב, הוראות אלו מיועדות לבדים נפוצים כמו כותנה או פוליאסטר - במידה והצלחתם לשפוך דם על משי או בדים עדינים אחרים, כדאי להתייחס להוראות בתווית הבגד ולכבס בהתאם.