איך מכינים אבקת כביסה ביתית ומתי להשתמש בו?

טפלו בכתמים עם אבקת כביסה נוזלית תוצרת בית ומעט מים עד שתוכלו לשטוף כמו שצריך
לפתרון מהיר, טפלו בכתמים עם אבקת כביסה נוזלית תוצרת בית ומעט מים עד שתוכלו לשטוף כמו שצריך.

בגדים מוכתמים אבל אין גישה למכונת הכביסה שלך? נסה את הטיפים האלה על שימוש במסירי כתמים תוצרת בית ומרכך כביסה תוצרת בית כדי לבצע את העבודה.

האם אתה יכול לחשוב על משהו גרוע יותר מאשר להכתים את התלבושת האהובה עליך כמעט ברגע שאתה יוצא מהבית? אולי לא תוכל להכניס אותו לכביסה מיד, אבל זה לא חייב להיות אסון מוחלט.

עם מתכוני ניקוי כביסה תוצרת בית אלה, אתה יכול ליצור חומר ניקוי מאולתר כדי להיפטר מהסימנים הגרועים ביותר ולהקל על שטיפת הבגדים שלך כשאתה חוזר הביתה.

לשטוף את הבגדים שלך במכונה עם חומר ניקוי איכותי כמו Drive, Omo או Surf מומלץ תמיד לתוצאות הטובות ביותר. לפתרון מהיר, טפלו בכתמים בעזרת אבקת כביסה נוזלית תוצרת בית ומעט מים עד שתוכלו לשטוף כראוי.

במה אתה יכול להשתמש עבור חומר ניקוי כביסה תוצרת בית?

אמנם לא סביר שתצליח להתאים את האיכות של אבקת הכביסה או נוזל הכביסה הרגילים שלך עם חומר ניקוי כביסה תוצרת בית, אבל זה לא אומר שאתה לא יכול לעשות משהו שיעשה את העבודה בלחיצה. כל שעליך לעשות הוא להחליף את חומר הניקוי הרגיל שלך במרכיב ביתי. נוזל כלים או שמפו יכול לעבור עבור חומר ניקוי כביסה נוזלי תוצרת בית במקום צר.

איך להכין מסיר כתמים ביתי

נוזל כלים או שמפו יכול לעבור עבור חומר ניקוי כביסה נוזלי תוצרת בית במקום צר
נוזל כלים או שמפו יכול לעבור עבור חומר ניקוי כביסה נוזלי תוצרת בית במקום צר.

כדי להכין מסיר כתמים תוצרת בית שתוכל להשתמש בו תוך כדי תנועה, בצע את השלבים הבאים:

  1. ברגע שאתה מבחין בכתם, הרטיב אותו במים נקיים. ניתן להגדיר חלק מהכתמים במים חמים, כך שאם יש ספק, השתמש תמיד בקרים.

  2. מרחו מעט ממסיר הכתמים שבחרת ושפשפו פנימה בעדינות.

  3. שפשפו או טבלו את התערובת לתוך הבד בעדינות. הימנע מלהיות קשוחה מדי עם הבגד.

  4. שטפו את האזור שוב במים וייבשו בעזרת מטלית (או מגבת נייר אם אין לכם גישה למטלית).

  5. שטפו את פריט הלבוש כראוי עם חומר הניקוי הרגיל שלכם בהקדם האפשרי לאחר מכן.

אם הכתמת את הבגדים שלך בבית, ולא תוך כדי תנועה, אבל עדיין לא רוצה לעשות כביסה מלאה, אתה יכול פשוט להשתמש בדטרגנט הכביסה הרגיל שלך כטיפול מקדים במקום באפשרויות שלמעלה. פשוט לערבב את אבקת הכביסה הרגילה שלך עם מים ליצירת משחה ולתת לה לשבת על כתמים כמה דקות לפני השטיפה או למרוח מעט חומר ניקוי נוזלי על כתמים לפני שטיפה נקייה.

איך להכין מרכך כביסה ביתי

סקרנו כיצד להשתמש בחומר כביסה תוצרת בית כשאתה במצב צר, אבל מה עם מרכך כביסה? למעשה יש מתכונים למרכך כביסה תוצרת בית שאתה יכול לנסות ולמרות שהם עשויים שלא להתאים למותג הרגיל שלך, הם יעשו את העבודה אם האספקה שלך אזלה באופן בלתי צפוי.

  • מערבבים בקערה 2 כוסות חומץ לבן, 2 כוסות מים וכף גליצרין.

  • לריח עדין, הוסף כמה טיפות מהשמנים האתריים האהובים עליך.

השתמש ב-0.5 כוס מרכך כביסה תוצרת בית זה לכל עומס כביסה. שים אותו במתקן מרכך הבד, כך שהוא יתווסף לכביסה בדיוק בזמן הנכון.

בעוד שפתרונות תוצרת בית אלה מועילים להוציא אותך מהכריעה, ייתכן שהם לא יהיו יעילים כמו חומר הניקוי הרגיל שלך עבור כתמים עיקשים. בהתאם לסוג המים, חומרי ניקוי כביסה תוצרת בית עלולים לגרום ליותר מדי קצף במכונה שלך או ליצור הצטברות במכונה שלך. אם יש לך ספק, השתמש בחומר ניקוי באיכות טובה כמו Drive, Omo או Surf.