כיצד להסיר כתמים מחולצה לבנה במהירות ובקלות

במאמר זה ניתן לכם כמה טיפים כיצד להסיר לחלוטין כמה מסוגי הכתמים הנפוצים ביותר מהחולצה הלבנה
במאמר זה ניתן לכם כמה טיפים כיצד להסיר לחלוטין כמה מסוגי הכתמים הנפוצים ביותר מהחולצה הלבנה שלכם - כיצד להיפטר מכתמי דאודורנט חולצה, זיעה וכו'.

רוצים להיפטר מסימני הזיעה על החולצה הלבנה ולא יודעים איך? עיינו בטיפים כיצד להסיר כתמים מהחולצה ולשטוף נכון את החפצים החברתיים.

חולצות לבנות הן אז מטרה קלה לכתמים, במיוחד על פסטה או כוס יין אדום, אבל אתה לא צריך לדאוג אם קורה תקרית, הצעד הראשון שצריך לעשות הוא לנסות ולשטוף את המקום המלוכלך מיד - הסר עודף בהקדם האפשרי יקל על הסרת הכתם מאוחר יותר.

במאמר זה אנו נותנים לך כמה טיפים כיצד להסיר לחלוטין כמה מסוגי הכתמים הנפוצים ביותר מהחולצה הלבנה שלך - כיצד להיפטר מכתמי דאודורנט חולצה, זיעה וכו' - עם חלופות פרקטיות וקלות ל- עקוב אחר טיפים יעילים מאוד.

איך מסירים כתמים מחולצה לבנה, ניתן לקבל פתרון פשוט יותר ממה שאתם חושבים בעזרת מוצרים איכותיים כמו הכביסה הכפולה OMO perfect ומסיר כתמים של OMO המסירים כתמים ישירות במכונה.

כיצד להסיר כתם דאודורנט מחולצה

ללמוד כיצד להסיר כתמים מחולצה הנגרמים מדאודורנט הוא אחד הצרכים הגדולים ביותר בנושא, שכן מדובר בפריט המשמש כל יום. אחד הגורמים העיקריים לכתמים באזור בית השחי נובע מהעובדה שאנשים מתלבשים מיד לאחר השימוש בדאודורנט, בכך המוצר משפיע ישירות על הבד וגורם לסימנים במקום.

כיצד להסיר כתם דאודורנט מחולצה? חלופה תוצרת בית ויעילה מאוד להסרת כתמים לא רצויים אלו היא השימוש בחומץ לבן ונתרן ביקרבונט:

 1. סודה לשתייה וחומץ לבן

  שמים במיכל שתי כפות סודה לשתייה ואותה כמות חומץ לבן.

 2. לערבב

  מערבבים היטב את התערובת.

 3. תן לפעול

  הוסף אותו על הכתם ותן לו לפעול במשך כמה דקות.

 4. לשטוף

  לאחר מכן שטפו כרגיל.

כיצד להסיר כתם דאודורנט מחולצה
כיצד להסיר כתם דאודורנט מחולצה.

אם לאחר הליך זה הכתם נמשך, ניתן לחזור עליו או ללכת על חלופות אחרות מקצועיות יותר, כמו שימוש בסבון אבקת בשילוב עם OMO Remover Stains, המתאים להסרת כתמים וקל לשימוש. פשוט הוסף אותו לכביסה, ללא צורך להשרות או לקרצף את הבגד. רק הקפד לעקוב אחר המלצות היצרן לשימוש על אריזת המוצר.

כיצד להסיר כתם זיעה מחולצה

אם נוסיף את העומס היום-יומי עם גורם הזמן, יש לנו הרבה סיבות להזיע, תרתי משמע. אין דרך להימנע מהמצב הזה, בשלב זה או אחר תזיע, והזעה הזו במגע עם הדאודורנט אחראית לכתם הצהוב הלא נוח.

אחת הדרכים לעשות זאת היא להשתמש באנטי-פרספירנט המתאים לעור שלך ולמרוח אותו בצורה נכונה תוך שמירה על ספיגתו הכוללת. אם אתם עדיין סובלים מהסימנים הצהובים על החולצה, הנה כמה טיפים כיצד להסיר כתמי זיעה מהחולצה, כך שתוכלו להעלים אותה אחת ולתמיד ולא תצטרכו להסתיר את הנזק ביום-יום. יום עבודה:

 1. חומר ניקוי ומים חמימים

  חומר ניקוי לשטיפת כלים הוא בעל ברית מצוין במאבק בכתמים, מספיקה תערובת של חומר ניקוי ומים חמימים כדי לעשות זאת.

 2. לערבב

  מערבבים היטב עד שנוצרת משחה.

 3. תן לפעול

  עכשיו פשוט מרחו אותו מתחת לכתם ותנו לו לעבוד לפחות שעה.

 4. לשטוף

  לבסוף, שטפו את הבגדים כרגיל.

מכיוון שהימנעות מהזעה היא (כמעט) בלתי אפשרית, שמרו את העצות האלה עכשיו!

עקב אורח החיים החדש במהלך המגיפה, מצאת סוגים חדשים של כתמים על בגדים?

ללא קשר לכתם ולשיטת ההסרה שנבחרה, כאשר את מכבסת את חולצת השמלה, בחרי במים קרים או פושרים כדי לא לתקן את הכתם. גהצו את חולצות השמלה כשהן עדיין מעט לחות: קל יותר למתוח את הכותנה הלחה מאשר לנסות להחליק את הקמטים שכבר יבשים, מכיוון שהן עמידות יותר בחום.

קרא עוד על הסרת כתמים מבגדים: