5 עצות לחיסכון במים ובאנרגיה למכונת הכביסה שלך

אם אי פעם תהיתם איך לחסוך במים ובחשמל בבית ולעשות קיצוץ משמעותי
אם אי פעם תהיתם איך לחסוך במים ובחשמל בבית ולעשות קיצוץ משמעותי, שקלו להשקיע במכונת כביסה חסכונית במים.

פקח עין על השימוש במים במכונת הכביסה שלך כדי לחסוך במים במשק הבית שלך.

משתייה לבישול, מכביסה ועד חקלאות, מים הם מרכיב הכרחי בחיי היומיום שלנו. זה גם הופך למצרך בעל ערך הולך וגובר. כדור הארץ עשוי להיות 71% מים, אבל רק 3% מהם הם מים מתוקים - ועם 2% נעולים בקרחונים ובכיפות קרח, רק 1% זמין לשתייה.

עם זאת בחשבון, שלא לדבר על בצורת ומחסור במים המשפיעים על דרום אפריקה, חשוב לדעת איך לחסוך במים בבית.

כביסה פחות חוסכת מים, אנרגיה וזמן. ניתן ללבוש את רוב הפריטים או להשתמש בהם מספר רב של פעמים לפני שהם דורשים כביסה, אז תן לכביסה שלך להיערם ולהפעיל מלאים בתדירות נמוכה יותר במקום להתמודד עם עומסים קטנים יותר במהלך השבוע.

כמה מים משתמשת במכונת כביסה?

מעקב צמוד אחר השימוש במים במכונת הכביסה שלך היא דרך יעילה לחסוך במים במשק הבית שלך.

פקח עין על השימוש במים במכונת הכביסה שלך כדי לחסוך במים במשק הבית שלך
פקח עין על השימוש במים במכונת הכביסה שלך כדי לחסוך במים במשק הבית שלך.

כמה מים משתמשת במכונת כביסה? זה תלוי במכונה, אבל בכביסה אחת בממוצע משתמשים בין 30 ל-70 ליטר מים. אם יש לך כמה המון כביסה לעשות, זה יכול בקלות להערים עד מאות ליטרים של מים ביום אחד.

5 עצות לחיסכון באנרגיה למכונת הכביסה שלך

אפילו עם מכונת כביסה מודרנית השימוש במים יכול באמת להגדיל. נסה את העצות האלה לחיסכון באנרגיה למכונות כביסה שיכולות לחסוך במים ולקצץ את החשבונות שלך.

  1. לעשות פחות כביסה מתלבטים איך לחסוך במים ובחשמל בבית? פשוט השתמש במכונת הכביסה שלך פחות! ניתן להשתמש במגבות מספר פעמים וניתן ללבוש בגדים 2-3 פעמים לפני שהם זקוקים לכביסה. חיסכון מיידי באנרגיה - ותבזבז פחות זמן על מטלות הבית.
  2. השתמש במים קרים אחד מהטיפים האהובים עלינו לחיסכון באנרגיה עבור מכונות כביסה - השתמש במים קרים או חמים כדי לכבס בגדים. למה? ראשית, חימום המים הוא החלק האינטנסיבי ביותר באנרגיה בתהליך הכביסה. שנית, מים חמים יכולים לגרום לבגדים שלך לדהות. הפעל רק כביסה חמה עבור סדינים ומגבות, אחרת היצמד לקור.
  3. הפעל עומסים מלאים הפעל עומסים גדולים או מלאים במקום עומסים קטנים מרובים במהלך השבוע. איחוד שטיפות יעיל יותר - לא רק במונחים של אנרגיה, אלא גם בזמן שלך! שמור את הכביסה ליום מסוים בשבוע, או פשוט המתן עד שסל הכביסה שלך יתמלא לפני שתכבס. אם יש לך מכונה מודרנית יותר, אתה יכול לבחור במחזור כביסה מהיר ועדיין לגרום לבגדים שלך להרגיש חדשים לגמרי עם OMO auto.
  4. כביסה ביד במידת האפשר אחת הדרכים הקלות ביותר לחסוך במים בזמן כביסה היא לכבס בגדים ביד במידת האפשר. זה לא רק יפחית את כמות המים הנצרכת במשק הבית שלך, אלא שזו גם הדרך הטובה ביותר לנקות בגדים עדינים ובגדי צמר שעלולים להינזק במכונה.
  5. השתמש בכמות הנכונה של חומר ניקוי על ידי שימוש בכמות הנכונה של חומר ניקוי כביסה, לא תצטרך להשתמש במחזור שטיפה נוסף, ותמנע הצטברות שאריות שעלולות להוביל בסופו של דבר לחסימות.

אם אי פעם תהיתם איך לחסוך במים ובחשמל בבית ולעשות קיצוץ משמעותי, שקלו להשקיע במכונת כביסה חסכונית במים.

מכונות עם טעינה קדמית משתמשות פחות במים מאשר מכשירים בעלי טעינה עליונה. אתה יכול גם לשלב הגדרת כביסה מהירה עם OMO אוטומטי ומכונה אקולוגית או יעילות גבוהה כדי להפחית באופן דרסטי את טביעת הרגל שלך. אתה גם תראה את היתרונות של מכונת כביסה חסכונית במים כשיגיע הזמן לשלם את חשבון האנרגיה שלך.

הגן מפני בצורת ושמור על הכספים שלך על ידי חיסכון במים. קצת מאמץ יכול לעשות הבדל עצום בטווח הארוך.

  • השתמשו במים קרים – מים חמים צורכים אנרגיה ודוהים בגדים
  • הפעל מלא מלא - המתן עד שסל הכביסה שלך יתמלא
  • שטיפת ידיים במידת האפשר - שטיפת ידיים חוסכת במים ואידיאלית למעדנים
  • תעשה פחות כביסה - הקדישו יום אחד לכביסה במקום להפעיל המון כל השבוע
  • השקיעו במכונה ידידותית לסביבה - חסכו אלפי ליטרים של מים מדי שנה