טיפים לשתילת פרחי נייר (בונגוויל) כדי להפוך את הבית שלך ליפה יותר

על ידי הידיעה כיצד לגדל פרחי נייר או פרחי בוגנוויל בצורה הנכונה
על ידי הידיעה כיצד לגדל פרחי נייר או פרחי בוגנוויל בצורה הנכונה, הצמחים הללו יכולים לגדול שופעים ויפים בחצר שלך.

מעוניינים לשתול פרחי נייר או פרחי בוגנוויליה? אז אתה צריך להקשיב לעצות הבאות!

פרחי בוגנוויל משמשים לעתים קרובות כצמחי נוי מכיוון שיש להם צבעים וצורות יפות. בנוסף, קל לטפל בסוג זה של פרחים. פרח זה נקרא על ידי מגלה שלו, סר לואי אנטואן דה בוגנוויל שהיה חייל בצי מצרפת. פרח זה נמצא בקלות גם במדינות אחרות, כמו ארגנטינה, ברזיל ופרו. אפילו לפרח הזה יש גם שמות אחרים, תלוי באיזו מדינה הוא נמצא. כמו בוגנווילה בספרד, פרחי נייר באינדונזיה, ורנרה או טריניטריה במדינות לטיניות וכו'. ובכן, אם אתם מעוניינים לעשות את הפרח הזה כצמח נוי. צמח בבית, שקול תחילה כיצד לטפל בפרח זה כדי לגדול יפה ופורה:

1. לשתול במדיום הנכון

הקפד לשתול את פרחי הנייר במדיום הנכון. פרח זה נטוע בדרך כלל בתערובת של חול מכיוון שאמצעי זה הוא נקבובי. מסיבה זו, פרחי בוגנוויליה שיש להם נקבוביות יאהבו מדיה כזו. לפורוס עצמו יש פונקציה להקל על כניסת האוויר למצע השתילה ולהקל על ספיגת המים בצורה יעילה כך שהלחות תישאר יציבה. דוגמה לחול למצע שתילה זה הוא חול דל שיש להניח בתחתית מאוד כדי למלא שליש ממצע השתילה.

2. גיזום חרוץ

על מנת שפרחי הבוגנוויליה ישמרו על יופיים, קצצו את הפרחים הללו באופן קבוע. בוגנוויל נכלל בצמחים שלעתים קרובות פורחים וגדלים בצפיפות. אז, אתה צריך לגזום את הצמח הזה על ענפים או זרדים ארוכים מדי, אבל לעשות כנדרש כדי שהאסתטיקה של פרח הנייר הזה לא תאבד. אל תאפשר גיזום או גיזום שגוי של העלים כך שצמח זה יאבד את חומרי ההזנה הכלולים בעלים ויעכב את הופעתם של פרחים חדשים.

3. להפרות מחדש

הקפד לשתול את פרחי הנייר במדיום הנכון
הקפד לשתול את פרחי הנייר במדיום הנכון.

יש לבצע שלבי הפריה חוזרת באופן קבוע או פעם בחודש. זה צריך להיעשות כדי שפרחי נייר או פרחי בוגנוויל יוכלו לשגשג. הדשן המשמש צריך להיות גם דשן אורגני, דשן בעלי חיים או קומפוסט במינון המומלץ. הימנע משימוש בדשנים מלאכותיים מכיוון שהם יעכבו את צמיחתם של פרחי נייר.

4. בצעו השקיה לפי הצורך

פרחי בוגנוויל דורשים הרבה מים בתחילת השתילה מכיוון שצמח זה דורש הרבה חומרים מזינים לצמיחה. שורשי צמחים שגדלו לאחרונה דורשים יותר מים מאשר שורשים בוגרים. לכן, לאחר שפרחי נייר גדלים, צמחים אלה אינם דורשים הרבה מים. זה נקרא השלב היבש של צמיחת הבוגנוויליה ומתרחש בדרך כלל כאשר הצמח מראה ניצנים מוכנים לפריחה. שלב זה נמשך 3-4 ימים, ולאחר מכן יש לבצע שוב את תהליך ההשקיה.

5. חשוף לשמש

פרחי נייר דורשים הרבה אור שמש, שהוא בסביבות 70%. לכן, יש לאחסן את הצמח הזה בשטח פתוח כדי שייחשף לאור השמש שהוא צריך. אל תפחדו שהפרח ימות למרות שהשמש כל כך לוהטת. פרחי בוגנוויל עדיין יוכלו לשרוד במזג אוויר חם. בנוסף, אם אתה מקבל מספיק אור שמש, הפרח הזה ישגשג.

על ידי הידיעה כיצד לגדל פרחי נייר או פרחי בוגנוויל בצורה הנכונה, הצמחים הללו יכולים לגדול שופעים ויפים בחצר שלך. לכן, וודא שאתה עושה את הטיפול הנכון כדי שהפרח הזה ישמור על יופיו ובריאותו.