יש לכם בגדים ואשפה לא בשימוש? מיחזור הוא הפתרון!

נצלו את הבגדים שאינם בשימוש כדי להיות ממוחזרים לבגדים אופנתיים אחרים או חפצים שימושיים אחרים
יאללה, נצלו את הבגדים שאינם בשימוש כדי להיות ממוחזרים לבגדים אופנתיים אחרים או חפצים שימושיים אחרים.

יאללה, נצלו את הבגדים שאינם בשימוש כדי להיות ממוחזרים לבגדים אופנתיים אחרים או חפצים שימושיים אחרים.

מיחזור יכול להיעשות באמצעות פסולת או חפצים אישיים שאינם בשימוש. למעשה, ניתן למחזר פסולת פלסטיק שבעבר נראתה חסרת תועלת לבגדים ייחודיים ואופנתיים. סקרנים לגבי בגדים ממוחזרים מפסולת פלסטיק או פריטים אחרים שמגיעים ממחזור בגדים שלא נעשה בהם שימוש? בדוק את הסקירה המלאה למטה, קדימה!

1. בגדים ממוחזרים ממרכך כביסה בונגקוס

בגדים ממוחזרים ממרכך כביסה עשויים להרגיש פחות מושכים אותך. עם זאת, המיחזור לא נעשה באופן אקראי. בעזרת יצירתיות ומיומנות, ניתן להפוך עטיפות של מרכך כביסה לבגדים יפים מאוד.

לדוגמה, נאספות מספר חבילות של מרכך כביסה, ואז מה שמונח מבחוץ הוא האריזה הפנימית כדי לקבל חומר בצבע כסף מתכתי. ואז עטיפות מרכך הכביסה הללו יתפרו אחת אחת ליצירת שמלה חיננית.

2. בגדים ממוחזרים מעיתונים

רוצים להכין בגדים ממוחזרים פשוטים על ידי שימוש בחומרים משומשים קיימים? קדימה, הכינו בעצמכם באמצעות עיתונים שאינם בשימוש. הרעיון לעשות בגדים עם עיתונים הוא כבר די עולמי. למעשה, עיתונים הם אחד החומרים שהופכים בגדים לאופנתיים יותר.

ביצירת בגדים מעיתונים, אתה צריך להיות זהיר כי החומר נקרע בקלות. למרות זאת כאשר לובשים אותו על הגוף, המשתמש חייב לזוז בזהירות מכיוון שבגדים מעיתונים רגישים מאוד להיקרע. אז, האם אתה מעוניין לייצר בגדים אופנתיים מעיתונים ישנים?

3. בגדים ממוחזרים מבדים משומשים

בגדים ממוחזרים ממרכך כביסה בונגקוס
בגדים ממוחזרים ממרכך כביסה בונגקוס.

מי היה מאמין שאפשר להפוך פיסות בדים משומשים בצבעים שונים לבגדים יפים? בגדים ממוחזרים אלה מבדים משומשים ייראו ייחודיים, צבעוניים ומושכים. נצלו כמה צבעים או מוטיבים שונים של בד. תפרו את כל חלקי הבד הזה עד שהוא הופך לבד רחב. לאחר מכן, עצב אותו לבגדים שאתה אוהב.

4. מיחזור צעיפים מבגדים משומשים

הכינו צעיף מסוגנן משלכם מבגדים משומשים שכבר אינם בשימוש. אפשר לומר שמחזור צעיפים מבגדים משומשים הוא הכי קל. פשוט גזרו את הבגדים שהם

ללבוש להיות מוארך (כמו צורה של צעיף). לאחר מכן, כדי להוסיף קישוט, חתכו את קצוות הצעיף לציצית.

5. יצירת חולצות לבגדים מודרניים יותר

ניתן להפוך חולצות טריקו או טי שירט מיושנות לבגדים אופנתיים ומודרניים יותר, אתה יודע. למשל, גזרו שרוולים של טי שירט והכינו גופיה או עליונית ללא שרוולים עם חוט סביב הצוואר.

6. מיחזר בגדים משומשים לצמידים

נכון לעכשיו, צמידים העשויים מבד ארוג הם אכן פופולריים. בשוק ניתן למכור צמידים אלו מעשרות ועד מאות אלפי רופיה. במקום לקנות בשוק, עדיף להשתמש בבגדים משומשים להכנת צמיד משלך.

אסוף בגדים משומשים מ-1-3 צבעים. לאחר מכן חותכים לאורך, באורך של כ-30-50 ס"מ. לארוג את כל הבדים כמו שזירת שיער. ובכן, צמידים מבגדים משומשים ממוחזרים מוכנים להפוך לאביזרים נגד המיינסטרים!

אתה יכול לנסות את רעיון החולצה הממוחזרת הפשוטה הזו בעצמך בבית. במקום שזבל ובגדים משומשים יצטרכו להגיע לפח, עדיף להשתמש בהם בתור בגדים או אקססוריז מגניבים. יאללה, אל תהססו להיות יצירתיים בהכנת בגדים ממוחזרים מבגדים משומשים או מחומרים שכבר אינם בשימוש.