איך לגרום לבגדים להיראות חדשים

זה נפוץ לפעמים לשאול את עצמך איך לגרום לבגדים להיראות חדשים
בלי קשר לחוויית הכביסה שלך, זה נפוץ לפעמים לשאול את עצמך איך לגרום לבגדים להיראות חדשים?

שמירה על צבעים חיים לאחר הכביסה יכולה להיות אתגר. למד כאן כיצד לגרום לבגדים להיראות חדשים ולהחיות את הפריטים שלך!

בלי קשר לחוויית הכביסה שלך, זה נפוץ לפעמים לשאול את עצמך איך לגרום לבגדים להיראות חדשים? אם זו השאלה הנוכחית שלך, יש לך מזל! לא רק קומפורט עוזרת לך במשימה הזו, הכנו רשימה של טיפים לכביסה לפירוק בגדים צבעוניים, שמסבירה גם איך להחזיר בגדים שחורים דהויים, עקבו אחרי.

כדי לשמר את הבגדים שלך זמן רב יותר, השתמשי בסבון ומרכך כביסה איכותיים. ככביסה מושלמת, תוכלו לדאוג לצבעים ובדים ולהעניק כוח ניקוי.

כיצד לנקות בגדים צבעוניים מבלי לדהות

החוכמה לשמור על הפריטים שלך צבעוניים יותר ולהימנע מבגדים מודפסים דהויים הוא לכבס אותם בצורה הנכונה. יש מוצרים שעוצבו במיוחד לסוגים שונים של ביגוד צבעוני - ולא בכדי! הרכיבים שבהם אתה יכול להשתמש על בגדים בהירים או לבנים עשויים להיות שונים מאלה המשמשים על בגדים כהים. השתמש בהם בצורה לא נכונה ואתה עלול לקבל את הצבע המקורי של הבד או לגרום לו לדהות.

איך לעשות בגדים עם צבעים חיים
איך לעשות בגדים עם צבעים חיים?

אז בחר את הסבון שלך בקפידה וזכור תמיד להפריד את הבגדים שלך. כביסה של בגדים בצבעים או גוונים דומים יחד יכולה לעזור למנוע את הסיכון של החלקת צבע ונזקים אחרים למכונה.

כיצד לשחזר ולמנוע איבוד צבע

אם אתה תוהה איך להפוך בגדים לחיים שוב, אתה עשוי למצוא את התשובה במקום לא צפוי: במזווה שלך! למרות שתמיד מומלץ להשתמש במוצר ספציפי כדי לכבס בגדים צבעוניים, חלק מהפריטים במטבח שלך יכולים לשמש כדי לעזור לשפר את התוצאות בעת הצורך, למשל, במקרים של בגדים צבעוניים דהויים, כיצד לשחזר מעט מהמראה המקורי שלהם.

 1. מלח

  הוסף חצי כוס לסבון בעת כביסה של בגדים חדשים. זה יכול לסייע במניעת יציאת צבע בעת כביסה של פריטים צבעוניים.

 2. חומץ

  כאשר מוסיפים לכביסה, הצבעים יכולים להיות חיים יותר, שכן החומץ מונע משאריות סבון להצטבר במכונה.

 3. סודיום ביקרבונט

  הוסף חצי כוס למחזור הכביסה שלך עבור מפיג ריח טבעי נהדר ולעזור לשמר את הצבע.

איך לעשות בגדים עם צבעים חיים?

שמירה על כמה כללים פשוטים יכולה באמת לעזור לשמר את צבע הבגדים שלך בכביסה ולשמור עליהם חיים לאורך זמן:

 1. להתכונן

  הפרד את הבגדים שלך לפני כביסתם. זה עוזר למנוע מבגדים בהירים יותר להכתים בצבעים כהים יותר וגם מונע דהייה מוקדמת של צבעים כהים.

 2. הגן על הצבעים

  הפוך כביסה צבעונית לפני הכביסה. זה יחשוף את הצד הפנימי של הבד למלוא הכוח של לחץ מים וסבון כדי לעזור לשמר את הצבעים המשמשים בבגד.

 3. יבש בגדים בצל

  אין לייבש בגדים ישירות בשמש. אולי תחשוב שהדרך הטובה ביותר להפוך בגדים לחיים היא במהלך הכביסה, אבל מה שקורה אחר כך חשוב לא פחות. השמש יכולה להיות חומר הלבנה טבעי, אז שמור את הבגדים שלך בצל.

 4. העדיפו לייבש בחוץ

  הימנע משימוש במייבשי כביסה. החום מהמכונות הללו יכול לפעמים לדהות צבעים, במיוחד כהים. אז במידת האפשר, יבש אותם בחוץ.

 5. העדיפו לכבס בטמפרטורות נמוכות יותר

  נסה כביסה קרירה יותר. זה לא תקף רק לכביסת בגדים צבעוניים - כיבוס כל הבגדים שלך בטמפרטורות נמוכות יותר טוב לסביבה ויכול לעשות הבדל גדול בחשבון האנרגיה שלך בסוף החודש. עבור בגדים צבעוניים, זה גם יכול לעזור לשמר את החיוניות שלהם מכיוון שחום עלול לפגוע בסיבים ולהוביל לדהייה.

עקב אורח החיים החדש במהלך המגיפה, מצאת סוגים חדשים של כתמים על בגדים?

איך לשחזר בגדים שחורים דהויים?

לבסוף, טוב לזכור שלימוד כיצד להפוך בגדים לחיים אינו חשוב רק עבור צבעים נועזים. אתה גם בהחלט רוצה לשמור על הבגדים החיוורים בהירים ומתוחזקים היטב, כמו גם למנוע מהבגדים הכהים והשחורים לדהות.

למידע נוסף, קרא על הסרת כתמים מבגדים!