טיפים לכביסה למילניום

ל- Skip washing נוזל יש כמה רעיונות כיצד בני דור המילניום יכולים לשפר את כישורי הכביסה שלהם במהירות ובמהירות
מתוך מחשבה על זה, ל- Skip washing נוזל יש כמה רעיונות כיצד בני דור המילניום יכולים לשפר את כישורי הכביסה שלהם במהירות ובמהירות.

האזינו למילניום! הנה כל מה שאתה צריך לדעת על טיפול בכביסה שלך עם Skip.

בין אם אתה אוהב את זה או מתעב את זה, כביסה היא חלק בלתי נמנע מהתבגרות. מתוך מחשבה על זה, ל- Skip washing נוזל יש כמה רעיונות כיצד בני דור המילניום יכולים לשפר את כישורי הכביסה שלהם במהירות ובמהירות.

מיון לפי צבע ולפי משקל

קח את סל הכביסה שלך וחלק את הבגדים לערימות. את הצבע הכהה והצבעים הבהירים יש לקבץ יחד ולשטוף בנפרד זה מזה. זה גם עוזר להפריד כביסה לפי משקל. לדוגמה, כביסה של בגדים כבדים יותר עם מגבות תבטיח זמני ייבוש דומים ותמנע מהעדינים שלך להימתח או להיקרע בגלל בגדים כבדים אחרים בעומס.

האם אורח החיים שלך במהלך הנעילה של קוביד-19 השפיע על סוג הכתמים שאתה מקבל על הבגדים שלך?

אפשר לתת מינון יתר של חומר ניקוי

כן, יש דבר כזה יותר מדי סבון. בין אם אתה משתמש בדטרגנט נוזלי או באבקת כביסה, וודא שאתה משתמש במינון הנכון של מוצר הכביסה עבור עומס הכביסה שיש לך. יותר מדי סבון יגרום לבגדים להרגיש דביקים ולמעשה יגביר את הנטייה שלהם לאסוף לכלוך מכיוון ששאריות הסבון לא נשטפו כראוי. השתמש תמיד בכמות הנכונה של אבקת הכביסה של Skip ותמיד תקבל תוצאות טובות.

נקה את המסננים

השתמש תמיד בכמות הנכונה של אבקת הכביסה של Skip ותמיד תקבל תוצאות טובות
השתמש תמיד בכמות הנכונה של אבקת הכביסה של Skip ותמיד תקבל תוצאות טובות.

הקפד לנקות את מסנן המוך שלך כל חודשיים. הוא מאפשר זרימת אוויר טובה יותר דרך המכונה ומייעל את יעילותה.

דלג על מייבש הכביסה

מייבשי כביסה חמים, מה שאומר שבגדים יכולים להתכווץ בקלות ובדים מסוימים לא מצליחים בחום בכלל. האידיאל הוא לייבש את הכביסה באוויר על הקו, שהוא ידידותי לסביבה וטוב יותר לבגדים שלך.

מגהץ במקלחת

אף אחד לא אוהב גיהוץ, נכון? דלג על גיהוץ על ידי תליית בגדים מחוץ למקלחת שלך בזמן שאתה עושה כביסה. רק ודא שהדלת תישאר סגורה כדי ללכוד את האדים מסירים קמטים בחדר האמבטיה. זה לוקח בערך 15 דקות של אידוי כדי לקבל את אפקט "רק מגוהץ". אבל זכרו, השתמשו במים בחוכמה!

לטיפים נוספים לטיפול בכביסה, בקר דלג היום.