טרנדים אופנתיים מהנים להאיר את החורף

תבלטו את העונה הזו עם הטרנדים המהנים ורעיונות הבגדים למיחזור שללא ספק ישימו את מצב הרוח שלכם
תבלטו את העונה הזו עם הטרנדים המהנים ורעיונות הבגדים למיחזור שללא ספק ישימו את מצב הרוח שלכם.

החורף יכול להיות קר, חשוך וקצת לגרור. תבלטו את העונה הזו עם הטרנדים המהנים ורעיונות הבגדים למיחזור שללא ספק ישימו את מצב הרוח שלכם.

החורף יכול להיות קר, חשוך וקצת לגרור. אבל זה לא אומר שגם הארון שלך צריך להיות כזה. זה הזמן לחלץ את עצמך מהשפל שלך ולתבל את העונה הזו עם הטרנדים המהנים האלה שללא ספק ירים את מצב הרוח שלך.

שכמיות נעימות

לא כל הגיבורים לובשים שכמיות אבל כל חבר אופנה שמכבד את עצמו בהחלט לובש כזו העונה. שכמיות לא חייבות להיות כבדות ואפרוריות כדי להיות חמות. הצהרה עם שכמייה בולטת מהקהל. בחרו הדפס מהנה כמו נמר או בחרו צבע שבולט - ורוד חריף הוא מנצח עונתי כדי להוסיף קצת 'פופ'.

האם אורח החיים שלך במהלך הנעילה של קוביד-19 השפיע על סוג הכתמים שאתה מקבל על הבגדים שלך?

מכסה מנוע דלי

לשבור את הכללים וליהנות מהחורף מנקודת מבט אופנתית חדשה לגמרי
להתנתק, לפרוץ החוצה, לשבור את הכללים וליהנות מהחורף מנקודת מבט אופנתית חדשה לגמרי.

איכשהו כובע הדלי לא מצליח להעלות דימויים של יוקרה ופזרנות אבל העונה זה בדיוק המקום שבו זזים כיסויי הראש. כובע הדלי היוקרתי הוא לא פחות מ-over-the-top - מגיע במגוון של בדים והדפסים יוקרתיים. המעבר מבגדי רחוב ניסיוניים לרחוב הראשי, זה היה רק עניין של זמן עד שהאתחול מחדש של כובע הדלי יגיע לארונות בגדים גדולים יותר.

לסרוג עם טוויסט

השנה הסריגים קיבלו טוויסט מעניין. וזה כבר לא רק על צורות וצבעים מסורתיים. בעוד סוודרים ושמלות סרוגות הם מאוד בעונה זו הדגש הוא בהחלט על בחירת צבעים וצלליות. הסריגים הקלאסיים גדלו - מצעיפים נוצצים ועד סוודרים באורך מלא וגרביים נועזים עד הברכיים, הסריגה מגניבה מתמיד.

מותק חמאה

בעוד שקרמל וגוונים של חמאה עשויים להישמע כמו פינוק מתוק טעים, אנחנו למעשה מתייחסים לפלטת הצבעים החמה ביותר של החורף. גוונים חומים קרמיים וגוונים מוזהבים חלקים הם פנטסטיים ללבישה, ללא קשר לגוון העור שלך. בחר חליפה מכף רגל עד ראש או מבטא עדין ואתה מופיע בגדול העונה. כי בז' זה לא כל כך משעמם אם אתה יודע איך ללבוש את זה.

להתנתק, לפרוץ החוצה, לשבור את הכללים וליהנות מהחורף מנקודת מבט אופנתית חדשה לגמרי. כדי לשמור על מראה הבגדים שלך עונה אחר עונה הכל עניין של טיפול טוב בבד - עקוב אחר הוראות הטיפול בתווית והשתמש בחומר ניקוי כביסה איכותי והבגדים שלך ישמשו אותך לאורך שנים.