פריצות כדי להציל את הבגדים שלך מסף הרס

הצילו את הבגדים האהובים עליכם מקצה החורבה על ידי שימוש בפריצות אלה לשחזור בגדים
הצילו את הבגדים האהובים עליכם מקצה החורבה על ידי שימוש בפריצות אלה לשחזור בגדים.

הנה כמה טיפים לטיפול בבגדים ולהסרת כתמים שיעזרו לך להציל את הבגדים האהובים שלך מקצה הפרישה כדי לתת להם חוזה חדש לחיים.

יש לך בארון בגדים שאתה חושב שנהרס אבל אתה פשוט לא יכול להביא את עצמך להיפטר מהם? אולי אתה מקווה בסתר שיש תקווה שניתן יהיה להציל אותם?

תאונות קורות - לעתים קרובות, פריט לבוש שאנחנו לא יכולים לחיות בלעדיו נהרס על ידי כתם קשה ואנחנו חושבים שהסוף קרוב.

ובכן, אנחנו כאן כדי להגיד לכם לא לוותר על התקווה. הנה כמה טיפים שיעזרו לך להציל את הבגדים האהובים שלך מקצה הפרישה כדי לתת להם חוזה חדש לחיים.

הסר כתמי שפתון עם ספריי לשיער

הסרת כתמי איפור יכולה להיות משימה קשה להתמודדות אבל זה לא אומר שזה בלתי אפשרי. כדי להסיר כתמי שפתון, טפחו את השפתון העודף עם מטלית נקייה. לאחר מכן יש לרסס את האזור הפגוע בשפע עם ספריי לשיער ולאפשר לו להתייצב במשך כמה דקות. לבסוף, הכנס אותו לכביסה עם חומר הניקוי לבחירתך ופעל לפי הוראות הטיפול בבגד כדי להשלים את התהליך.

האם אורח החיים שלך במהלך הנעילה של קוביד-19 השפיע על סוג הכתמים שאתה מקבל על הבגדים שלך?

הסר גלולות את הפריט האהוב עליך

כדי להסיר כתמי שפתון
כדי להסיר כתמי שפתון, טפחו את עודפי השפתון עם מטלית נקייה.

פילינג יכול לגרום לבגדים שלך להיראות בלויים וישנים. השתמש בסכין גילוח כדי להסיר את הכדורים מהבגדים שלך ולהרים את החלקים הנותרים עם חתיכת סרט. טכניקה זו יעילה במיוחד להסרת כדורים על מכנסיים, ג'ינסים וסריגים מוצקים יותר.

השתמש בטוש קבוע כדי לכסות כתם אקונומיקה

זה עובד הכי טוב עם בגדים שחורים אבל אם לא אכפת לך לחפש עט טוש בצבע דומה לבגד היעד שלך אז אתה יכול להשתמש בטכניקה הזו גם על הבגדים הצבעוניים שלך. הקפד לכבס את הבגד ביד לאחר תהליך זה כדי למנוע העברת צבע.

טלק ונוזל כלים להסרת כתמי שמן

אבקת טלק יכולה לספוג עודפי שמן מהבד. כל שעליך לעשות הוא לפזר את הטלק בנדיבות על האזור הפגוע, לטפוח אותו ולהשאיר אותו למשך הלילה כדי להפעיל את הקסם שלו. לאחר מכן השתמשו בטיפת חומר ניקוי לשטיפת כלים על מטלית נקייה ולחה כממס שומן לפני שלבסוף הכנסת הפריט לכביסה - שטפו לפי הוראות הטיפול בתווית.

הצילו את הבגדים האהובים עליכם מקצה החורבה על ידי שימוש בפריצות אלה לשחזור בגדים. לא רק שהם יפיחו חיים חדשים בבגדים בלויים, אלא שהם יכולים להחזיר בגדים נטושים מתחתית הערימה.