פריצות להסרת כתמי איפור

להלן 3 דרכים קלות להסיר כתמי איפור בבית שלך
להלן 3 דרכים קלות להסיר כתמי איפור בבית שלך, כך שהמראה שלך יכול להישאר על הנקודה, גם אם האיפור שלך לא נשאר במקום.

נסה את הפריצות המדהימות האלה לעשה זאת בעצמך כדי להסיר כתמי איפור קשים מהבגדים שלך

כולנו רוצות להיראות ולהרגיש נפלא, וזו הסיבה שנשים רבות בוחרות להתאפר. לבישת איפור הושוותה לעתים קרובות לצביעת מלחמה, הרגל במנהגים שבטיים עולמיים עתיקים. שבטים רבים יישמו סימני פנים ספציפיים כדי לציין את מוכנותם לקרב הקרוב. בדומה ללוחמות הללו, נשים מתאפרות כסימן לכך שהן מוכנות לכל מה שיביא היום.

אבל מה אם האיפור שלך נמרח על התלבושת היפה שלך? אל דאגה צוות המופלא של חומרי הניקוי של Skip כאן כדי לעזור.

להלן 3 דרכים קלות להסיר כתמי איפור בבית שלך, כך שהמראה שלך יכול להישאר על הנקודה, גם אם האיפור שלך לא נשאר במקום.

1. קרן:

נסה את הפריצות המדהימות האלה לעשה זאת בעצמך כדי להסיר כתמי איפור קשים מהבגדים שלך
נסה את הפריצות המדהימות האלה לעשה זאת בעצמך כדי להסיר כתמי איפור קשים מהבגדים שלך.

אוהבים את העור ללא רבב שלך, אבל שונאים את כתמי הבסיס שעולים על הצווארון שלך? הפריצה הזו בשבילך. שלב 1: הרטיבו את האזור הפגוע במטלית לחה. שלב 2: תפסו את תערובת אבקת הניקוי האהובה עליכם עם מעט מים כדי ליצור משחה (מכיוון שהיא חותכת את השמן שבבסיס כדי לעזור להרים את הכתם). מרחו את הדבק הזה ישירות על הכתם. שלב 3: תן לחומר הניקוי להפעיל את הקסם שלו במשך 2 - 3 דקות שלב 4: שטפו את האזור הפגוע ושטפו עם חומרי ניקוי חכמים של Skip או נוזל כרגיל.

האם אורח החיים שלך במהלך הנעילה של קוביד-19 השפיע על סוג הכתמים שאתה מקבל על הבגדים שלך?

2. אבקות:

סומק, צללית ובסיס מגיעים כולם בפורמטים של פודרה. מה לעשות כששופכים קצת על המכנסיים לפני היציאה לעבודה? קל! תגידו שלום לטלאים אבקתיים. תפסו מייבש שיער ופשוט נשפו את האבק מהבד בזווית הצידה (כדי לא לדחוף אותו עמוק יותר לתוך החומר). וואלה! אתה תהיה מופתע עד כמה הטריק הזה עובד.

3. שפתון:

הסרת שפתון מהבגדים שלך היא קלה עם ספריי לשיער. לרובנו יש ספריי שיער שאורב בחלק האחורי של ארון. עכשיו הגיע הזמן להשתמש בו. שלב 1: רססו ספריי שיער על האזור הפגוע. שלב 2: תן לספריי לשיער לעבוד על הכתם. השאר אותו למשך כ-15 דקות. שלב 3: הרטיבו מטלית במים חמימים. טפטפו את הכתם עד שהסרת את רוב הספריי לשיער. שלב 4: שטפו את הפריט, כרגיל, באמצעות חומר ניקוי שנועד לטפל בבד שלכם (כמו דילוג על חומרי ניקוי חכמים).

לטיפים נוספים לטיפול בכביסה, בקר דלג היום.