כיצד להסיר כתמי יסוד מבגדים?

הרבה יותר קל להסיר כתמי אבקה מבגדים
הרבה יותר קל להסיר כתמי אבקה מבגדים, מכיוון שהם אינם על בסיס שמן כמו יסודות נוזליים.

האם אתה תמיד מוצא איפור בסופו של דבר על הבגדים שלך כמו גם על הפנים שלך?! גלה את הטיפים והטריקים המובילים שלנו כיצד להסיר כתמי יסוד כאן.

זו אחת הבעיות הללו שכמעט כל אישה תתקל בה - כתמי יסוד מטרידים! לא משנה עד כמה אתה מיומן בהסרת כתמי יסוד, זה תמיד מתסכל לגלות שהתלבושת שבחרת להיום צריכה להיכנס לסל הכביסה במקום זאת. זה גם שימושי ללמוד כיצד לנקות מברשות בסיס כדי למנוע כל מוצר נוסף שיגיע אליכם!

כיצד להסיר כתמי אבקה
כיצד להסיר כתמי אבקה.

ללמוד כיצד להיפטר מכתמי יסוד על בגדים צריך להיות הדבר הראשון שמלמדים אותנו כשאנחנו מתחילים להתנסות באיפור, מכיוון שזו תופעת לוואי בלתי נמנעת של מוצרים על בסיס שמן. כמו כל הכתמים, כתמי יסוד עדיף לטפל במהירות. עם זאת, לפני שאתה תוקף את הכתם, וודא שאתה בודק את תווית הטיפול על הפריט שלך כדי לקבוע את שיטת הניקוי הנכונה עבור הבד. אם החומר עדין או רשום כ'ניקוי יבש בלבד', עדיף לקחת את פריט הלבוש שלך למנקה מקצועית.

אם נשפך בסיס, אל תדאג - ניתן להציל את הבגדים שלך! ניתן להסיר כתמי יסוד מבגדים עם האסטרטגיה הנכונה ומוצרי ניקוי איכותיים כגון נוזל כביסה כמו OMO auto.
האם אורח החיים שלך במהלך הנעילה של קוביד-19 השפיע על סוג הכתמים שאתה מקבל על הבגדים שלך?

כיצד להיפטר מכתמי יסוד:

  1. יסודות נוזליים יספגו במהירות לתוך סיבי הבגדים שלך, אז התחל בהסרה עדינה של כל מוצר עודף עם סכין או כפית קהה. בעת השימוש בסכין, הקפד להשתמש בה תמיד בהתרחקות מגופך כדי למנוע פציעה. ספג בעדינות את הכתם עם מטלית נקייה או מגבת נייר, תוך שימוש בתנועת הרמה כדי לספוג את הבסיס מבלי למרוח אותו עמוק יותר לתוך הבד.
  2. שפכו כמות קטנה של נוזל כביסה (כגון OMO auto) על האזור הפגוע והשתמשו באצבעותיכם כדי להכניס את התמיסה לכתם. בעת שימוש בכל מוצר ניקוי, קרא תמיד את ההוראות כדי לבדוק אם הוא מתאים לבד, ובדוק תחילה על אזור נסתר.
  3. לשטוף כרגיל עם ולהשאיר לייבוש באוויר. אם הכתם עדיין לא התרומם, חזור על כל תהליך הניקוי שוב. אין לייבש במייבש כביסה עד שהכתם נעלם לחלוטין שכן הנחת פריט לבוש מוכתם תחת החום הגבוה של מייבש עלולה להדביק את הכתם לצמיתות יותר.

כיצד להסיר כתמי אבקה:

הרבה יותר קל להסיר כתמי אבקה מבגדים, מכיוון שהם אינם על בסיס שמן כמו יסודות נוזליים. כדי להסיר כתם אבקה, שלבו כמות קטנה של נוזל כביסה עם מים ועבדו לתוך הכתם כמו קודם. שטפו כרגיל ותלו לייבוש באוויר.