עצות כביסה ואריזה לפני החג

עקוב אחר עצות האריזה החסינות שלנו ולמד כיצד לארוז מזוודה ולשמור על טריות הבגדים לפני החג
עקוב אחר עצות האריזה החסינות שלנו ולמד כיצד לארוז מזוודה ולשמור על טריות הבגדים לפני החג.

עקוב אחר עצות האריזה החסינות שלנו ולמד כיצד לארוז מזוודה ולשמור על טריות הבגדים לפני החג. לחץ כדי לקרוא עוד.

ההתארגנות לחופשה יכולה להיות די מרגשת... עד שזה מגיע לאריזת המזוודה. לכולנו יש את הכוונות הטובות ביותר כשזה מגיע לטקס הזה לפני החג, אבל לעתים קרובות מדי אנחנו בסופו של דבר דוחפים הכל לתיק בלילה לפני שאנחנו עוזבים!

כדי לעזור לך לחסוך את הלחץ של הרגע האחרון, ריכזנו את עצות האריזה החיוניות האלה. צירפנו גם כמה עצות כביסה כדי לוודא שהבגדים שלך מגיעים טריים כמו כשארזת אותם.

התחל את הטיול שלך עם מזוודה של בגדים רעננים ורכים על ידי שימוש במוצר כביסה באיכות טובה כמו OMO auto עם רעננות נוחה לכביסה לפני החג.
האם אורח החיים שלך במהלך הנעילה של קוביד-19 השפיע על סוג הכתמים שאתה מקבל על הבגדים שלך?

איך לארוז מזוודה?

כאשר אורזים מזוודה, יש שני דברים עיקריים שאתה רוצה לקחת בחשבון:

 1. כיצד תוכל לפזר משקל באופן שווה כדי להקל על נשיאת התיק שלך ולהגן על פריטים שבירים; ו
 2. איך אתה יכול לוודא שהבגדים שלך יישארו מסודרים ומסודרים ככל האפשר במהלך ההובלה.
גלגול בגדים לאריזת מזוודה הוא אחד מעצות האריזה העתיקים ביותר שיש
גלגול בגדים לאריזת מזוודה הוא אחד מעצות האריזה העתיקים ביותר שיש.

עצות האריזה שלנו יטפלו בשאלה הראשונה, בעוד שעצת הכביסה שלנו לפני החג תענה על השנייה.

טיפים לאריזת מזוודה

לפני שתתחיל להכניס בגדים לתיק שלך, אתה צריך לחשוב מה אתה צריך לקחת ואיך אתה יכול להכניס הכל מבלי לחרוג מקצבת המשקל של חברת התעופה שלך.

עקוב אחר הטיפים הבאים כדי לעזור לך:

 • בדוק את כמות המטען שלך. ודא שאתה יודע כמה תיקים אתה יכול לקחת, וכמה הם יכולים לשקול כדי שלא תקבל הפתעות מגעילות בשדה התעופה.
 • ערכו רשימת אריזה. תכננו מה אתם הולכים לקחת בהתאם לאקלים היעד שלכם. נסה לבחור פריטי לבוש מגוונים שבהם תוכל להשתמש בתלבושות שונות במקום לקחת אנסמבל אחד ספציפי לכל יום או לילה.
 • לארוז חכם. גלגול בגדים לאריזת מזוודה הוא אחד מעצות האריזה העתיקים ביותר שיש. זה יכול לעזור למזער את הקמטים ולנצל את השטח בצורה יעילה יותר
 • חשבו מה אתם לובשים למסע. אם יש לך פריטים כבדים יותר, כמו מגשרים עבים או נעלי הליכה, שלא ניתן לארוז אותם בקלות אז תלבש אותם ביציאה!
 • בנה את ארון הבגדים שלך לחג סביב מוצרי יסוד. כדי לחסוך במקום ולהימנע מהבאת דברים שלא תלבשו בסופו של דבר, ודא שכל פריט לבוש שאתה אורז מתאים עם לפחות שני תלבושות. גלגול בגדים שמתחברים יחד בעת האריזה יכולים גם לחסוך זמן בכל הנוגע לפריקה בקצה השני.
 • ארוז דברים חיוניים במטען היד שלך. זה תמיד רעיון טוב לארוז כמה חפצים 'למקרה' במטען היד שלך, במקרה שלא סביר שהכבודה שלך תלך לאיבוד בדרך. כשאתה מגלגל בגדים לארוז במטען היד שלך, וודא שאתה כולל תחתונים, בגד ים, קרם הגנה, כפכפים וצעיף קל או סרונג.
 • אל תארזו חפצים מיותרים. ייתכן שתוכל להשתמש במייבש שיער במלון בו אתה שוהה, או לקנות שמפו בזול כשאתה בחו"ל. בדוק את מתקני המלון שלך לפני שאתה אורז פריטים מגושמים ומיותרים.
 • השאר מספיק מקום למזכרות! אם אתם רוצים להחזיר מתנות למשפחה ולחברים, חסכו כמה סנטימטרים של מקום לדרך הביתה. כדי להגן על פריטים אלה במהלך הנסיעה חזרה, נסה למקם אותם באמצע חולצות טריקו ופריטים אחרים לפני שמגלגלים בגדים לאריזה.

עצות כביסה לפני החג

הכל טוב מאוד לגלגל בגדים בצורה מסודרת לארוז במזוודה שלך, אבל מה אם הם מגיעים עם סימנים לא מוסברים או עם ריח פחות טרי? אף אחד לא רוצה שארון החג שלו ירגיש עייף עוד לפני שהוא לבש אותו, אז הקפד לעקוב אחר עצות הכביסה שלנו לפני החג:

 • שטפו את כל הבגדים לפני האריזה. הקפד לגהץ גם אותם ולזכור לשמור על חומר שטוח ככל האפשר בעת מגלגלים בגדים כדי לארוז ולמנוע קמטים.
 • ארוז בגדים קלים מבפנים החוצה. זה יכול למנוע התרחשות של סימנים או כתמים.
 • עטפו נעליים בשקיות ניילון. זה יכול לעצור כל לכלוך מלהעביר לבגדים שלך. אתה יכול גם לקנות חבילה של כובעי מקלחת חד פעמיים ולהתאים אותם על הסוליות.
 • שמור כביסה מלוכלכת בנפרד כשחוזרים הביתה. כך תדעו מה צריך לשטוף, ומה לא.
 • קח איתך כמות קטנה של שטיפת ידיים. מושלם למקרי חירום בחגים, אתה יכול להשיג אבקת שטיפת ידיים של OMO באריזות של 250 מ"ל שמשתלבות יפה עם מוצרי הטיפוח שלך. עיין תמיד בתווית היצרן אם אתה משתמש במוצר בפעם הראשונה ובדוק כתם קטן של הבגד שלך לפני החלת הבגד כולו.

עם עצות הכביסה והאריזה האלה, הכנת החג שלך מעולם לא הייתה קלה. זכור לנסות לגלגל בגדים לאריזה במקום לקפל או לזרוק חפצים למזוודה שלך ותמיד לכבס את הבגדים שלך עם חומר ניקוי באיכות טובה לפני שתכניס אותם לתיק החג שלך. נסיעה נעימה!