טעויות כביסה נפוצות

לא כל טעויות הכביסה ניתנות לתיקון
לא כל טעויות הכביסה ניתנות לתיקון, אבל אלה שכן יכולות, דורשות רק מעט מאמץ.

טעויות כביסה הן אי נוחות, אך ניתן לתקן אותן. עקוב אחר הטיפים הנכונים לטיפול בבגד כדי להציל את פריטי הלבוש שלך מתאונות כביסה.

איך להתאושש מטעויות כביסה נפוצות

הוצאת פריט ממכונת הכביסה שהיה צריך להיות בצבע מסוים אבל יש עליו כמה כתמים צהובים זה כנראה משהו שאפשר להתייחס אליו. אולי שכחת לרוקן את הכיסים לפני שהכנסת בגדים למכונת הכביסה - זה קורה!

למרבה המזל, כמה טיפים לטיפול בבגד הם כל מה שאתה צריך כדי לתקן את רוב טעויות הכביסה. להלן רשימה של טעויות כביסה נפוצות וכיצד לשחזר אותן:

כיווץ סוודר

עדיין יש תקווה לסוודר הזה שהתכווץ כמה מידות במכונת הכביסה. הסיבה השכיחה ביותר להתכווצות הסוודר היא שימוש במחזור שגוי במכונת הכביסה שלך או ייבוש בכביסה של מה שהיה אמור להיות מיובש באוויר. כדי לתקן את השגיאה, הוסף שלוש כפיות מרכך שיער לקערת מים חמים. השרו את הסוודר בתמיסה למשך חמש דקות, ואז הנח אותו על מגבת יבשה לפני למתוח אותו בעדינות בחזרה לצורה.

האם אורח החיים שלך במהלך הנעילה של קוביד-19 השפיע על סוג הכתמים שאתה מקבל על הבגדים שלך?

כתמים יבשים

כיצד להתאושש מטעויות כביסה נפוצות
כיצד להתאושש מטעויות כביסה נפוצות.

הסרת כתמים יבשים היא קשה אך אפשרית. הפתרון לבעיה זו הוא להשרות את הכתם ולהשתמש באבקת כביסה חזקה יותר כדי לשטוף אותו מחדש. אם אתה מחפש אבקת כביסה אוטומטית שתעשה פלאים, אתה לא יכול לטעות עם Skip. רק זכרו, הזמן הוא המהות בכל הנוגע להסרת כתם מיובש. ככל שהוא נשטף מוקדם יותר, כך ייטב.

לבנים צהובים

רובנו מכירים את הכאב של צפייה בחולצה לבנה פריכה מצהיבה. כדי להפיח חיים חדשים בבגדים הלבנים שלך, תצטרך להשרות אותם שלוש פעמים. מלאו את כיור האמבטיה במים ומכסה של חומר ניקוי נוזלי והשרו את הבגדים בתמיסה למשך 20 דקות לפני השטיפה. לאחר מכן משרים אותם ל-20 דקות נוספות בתמיסת מים וכמה סחיטה של מיץ לימון לפני שטיפה נוספת. לבסוף, משרים 20 דקות בקערת מים עם שתי כפות חומץ לבן. לשטוף ולייבש.

קמטים עיקשים

כביסה של בגדים, במיוחד עם מים חמים, עלולה ליצור קמטים שקשה להסירם. אתה יכול לנסות לגהץ את הקמטים, אבל זה ייקח הרבה זמן ומאמץ. הדרך הפשוטה ביותר להסיר אותם היא לשים את הבגדים המקומטים במייבש כביסה עם מגבת לחה למשך 15 דקות.

לא כל טעויות הכביסה ניתנות לתיקון, אבל אלה שכן יכולות, דורשות רק מעט מאמץ. השתמש בעצות אלה כבקרת נזקים והבגדים שלך יחזיקו מעמד זמן רב מהצפוי.