איך לקפל ג'ינס, לאחסן ולטפל בפריט האהוב הזה

למד כיצד לקפל ג'ינס כדי לחסוך במקום והטיפים הטובים ביותר כדי לשמור על התכשיט הפרוע הזה להיראות חדש לאורך זמן
למד כיצד לקפל ג'ינס כדי לחסוך במקום והטיפים הטובים ביותר כדי לשמור על התכשיט הפרוע הזה להיראות חדש לאורך זמן.

למד כיצד לקפל ג'ינס כדי לחסוך במקום והטיפים הטובים ביותר כדי לשמור על התכשיט הפרוע הזה להיראות חדש לאורך זמן

גם כשמדובר בבדים עמידים, הדרך בה אנו מטפלים בבגדים שלנו משפיעה רבות על העמידות של החלקים, וכמה זמן הם יישארו יפים. באופן טבעי, הבגדים הנפוצים ביותר הם הבגדים המועדים ביותר לנזק, וג'ינסים, בגלל שהם כל כך מגוונים, נכנסים לקטגוריה זו.

עם זה בחשבון יצרנו מדריך שלם לטיפול בג'ינס. איך לקפל ג'ינס לפני שמכניסים אותם לארון? מהי טכניקת הכביסה האידיאלית? במדריך זה יש את כל מה שאתה צריך לדעת כדי להבטיח חיים ארוכים לחלק הפרוע ביותר בארון הבגדים שלך.

איך למנוע את דהיית הג'ינס

הסימן הראשון של ג'ינס מטופל בצורה גרועה כולם מכירים היטב: דהייה. שינוי זה בצבע של היצירה מתרחש באמצעות מגע ישיר עם סבון וסוגים מסוימים של חומרי ניקוי. לכן, כביסת הג'ינס שלך לעתים קרובות מדי יכולה להאיץ את תהליך הדהייה של הבד.

כדי למנוע דהייה עקב כביסה מיותרת, אופציה טובה היא להשתמש בתרסיס כמו Comfort refresh, שמחייה את היצירה כשהיא נמצאת באותו שלב שבו כבר נעשה בה שימוש, אבל לא צריך ללכת למכונה. ראה להלן כיצד ליישם את התרסיס:

עקב אורח החיים החדש במהלך המגיפה, מצאת סוגים חדשים של כתמים על בגדים?
 1. ספריי Comfort Refresh ספריי מעל ג'ינס;

 2. החזק את היצירה, השאר אותה מתוחה לכמה שניות;

 3. מוכן! הג'ינס יתרענן, ואתה יכול ללבוש אותו מיד אם תרצה.

איך לקפל ג'ינס במהירות
איך לקפל ג'ינס במהירות.

זכרו שג'ינס יכול ללכת לארון הבגדים רק לאחר שהוא נקי. אם הג'ינס כבר נלבש, בחרי מקום אוורירי בחדר לעזוב את הבגד. קולבים, מתלים לבגדים או גברים צעירים הם אפשרויות מצוינות למקרים אלה.

איך לכבס נכון ג'ינס

כאשר אתם שמים לב שכבר יש צורך לכבס את הג'ינס, לאחר שימוש מספר פעמים, אנו ממליצים לבצע את הפעולות הבאות שלב אחר שלב כדי להבטיח שהבגד לא יסבול מכל סוג של נזק:

 1. לפני ששמים את הג'ינס לכביסה, רוקנו את כל הכיסים והפכו אותם מבפנים החוצה - כך המים והסבון לא יבואו במגע ישיר עם הצבע הקיים בחזית הבגד;

 2. בעת הכביסה, בחר אבקת כביסה ניטרלית, הימנע משימוש באקונומיקה ושטוף תמיד ג'ינס כהה עם בגדים מאותו הצבע;

 3. לאחר הוספת הסבון, בחר מחזור מהיר עם מים קרים. המחזור המהיר מבטיח שהחלק מבלה פחות זמן במגע עם הסבון, ומים קרים חשובים מכיוון שגם טמפרטורות גבוהות תורמות לדהייה;

 4. בתום הכביסה תלו את הג'ינס כך שיתייבש באופן טבעי על חבל כביסה בצל, שכן השמש גם עלולה לגרום לצבע לדהות מהר יותר, והשתדלו לא להשתמש במייבש.

זכור תמיד לבדוק את ההוראות על תג הבגד שלך כדי לראות אם אתה זקוק לטיפול ספציפי.

איך לאחסן ג'ינס

עכשיו כשהג'ינס שלך נקי, אולי אתה תוהה איך הכי טוב לשמור עליהם. האם עדיף לשמור את החלקים האלה מוחבאים במגירות, או תלויים על קולבים, בתוך הארון?

החדשות הטובות הן שאין דרך נכונה או לא נכונה לאחסן את הג'ינס שלך. עם זאת, טכניקות מסוימות יכולות לפשט את חיי היומיום שלך, מה שמקל על מציאת הפריט שאתה מחפש בעת ההלבשה, בנוסף לתרום לארון בגדים מסודר.

ארגון על קולבים

מי שיש לו ארונות גדולים בבית ויש לו הרבה מקום, מעדיף לרוב לאחסן את המכנסיים תלויים על קולבים, כעניין של פרקטיות. כשמניחים אותם, הג'ינס נוטים להיראות אותו הדבר, והסידור האנכי מקל על הבדלה בין החלקים זה לזה ולמצוא את זה שאתה מחפש.

למי שבוחר לאחסן את הג'ינס שלו באמצעות קולבים, יש לנו את הטיפים הבאים:

 • ג'ינס הם בדרך כלל חלקים כבדים, אז הימנעו מתלי חוטים או דגמים אחרים שבירים יותר שכאשר הם מאבדים את צורתם המקורית, גורמים למכנסיים להחליק;

 • בחר דגם מתלה יציב כדי למנוע את הבעיה שהוזכרה לעיל, וכדי לאפשר לתלות יותר מחלק אחד על אותו קולב, תוך אופטימיזציה של השימוש בחלל הארון שלך;

 • אפילו המתלים הכבדים ביותר אסור לתלות יותר משני מכנסיים. זה מקשה על מציאת הג'ינס שאתה רוצה ללבוש ומגביר את הסיכון לקמטוטים של החלקים;

ארגון במגירות

כיוון שמדובר בפריט לבוש רב תכליתי, מקובל להחזיק מספר דגמי ג'ינס בארון, אך לא תמיד יש לנו מקום לתלייה של כולם על קולבים. אם אתה מעדיף לארגן את הבגדים שלך במגירות, בדוק את 3 הטיפים הפשוטים הבאים כדי לנצל היטב את החלל:

 • אם תבחרו להשאיר את המכנסיים מוערמים בתוך המגירה, הניחו אותם זה על גבי זה, תמיד לסירוגין במיקום החגורה, כדי ליצור ערימה יציבה ואחידה;

 • אתה יכול גם לאחסן את המכנסיים בצורה אנכית, כך שקל יותר לראות ולבחור את החלקים;

 • טכניקה נוספת לארגן את החלקים במגירה שגורמת להם להיות נראים מאוד היא ליצור גלילים עם כל מכנסיים ולהניח אותם זה לצד זה. מלבד היותה מאוד פרקטית, השיטה הזו גורמת למגירות להיראות יפה, גם כשהן מלאות, וניתן אפילו לארגן את הג'ינס לפי צבע.

איך לקפל ג'ינס כדי לחסוך במקום

איך לקפל ג'ינס כדי לחסוך במקום
איך לקפל ג'ינס כדי לחסוך במקום.

אתה לא צריך הרבה מיומנות כדי לוודא שהארונות והמגירות שלך מסודרים, וכדי לגרום לבגדים שלך להחזיק מעמד זמן רב. בדוק את הטכניקות שלב אחר שלב לקיפול ג'ינס למטה.

איך לקפל ג'ינס במהירות

 1. הצעד הראשון צריך תמיד להיות כפתור מכנסיים ורוכסן.

 2. לאחר מכן, תצטרך לארוז את הכיסים שלך. כדי לעשות זאת, הכניסו את הידיים לתוך הכיסים ודחפו עד לתחתית, כדי למנוע מהבד להתכרבל;

 3. נער היטב את הג'ינס שלך. החזיקו את היצירה בשתי ידיים והתחילו לרעוד. עשה זאת פעם או פעמיים עד שהבד הדוק;

 4. קפל רגל אחת מכנסיים על השנייה, מסדר את הרגליים כך שהג'ינס לא יתקמט;

 5. לאחר יישור הרגליים, הנח את וו המכנסיים בין הרגליים;

 6. לבסוף, קפל את המכנסיים. ישנן שתי דרכים לעשות זאת: הראשונה היא לקפל את המכנסיים לשניים, לתת לשוליים לגעת בחגורת המותן. השני הוא להתחיל בקיפול המכנסיים ליד המכפלת. כדי לעשות זאת, קח את שולי המכנסיים וקפל אותו למחצית הרגליים. לאחר מכן קפל אותו בחזרה אל חגורת המכנסיים.

השאלה שלך הייתה לגבי מכנסי ג'ינס קצרים מתקפלים? אין בעיה! הטכניקה שלמעלה עובדת גם עבור מכנסיים קצרים.

איך לקפל ג'ינס לגלילים

עכשיו הגיע הזמן ללמוד איך לקפל ג'ינס כדי לחסוך במקום. שיטה זו מורכבת בעצם מהכנת גלילים שיסדרו זה לצד זה וכמו שכבר ציינו, זוהי אסטרטגיה טובה לארגון מגירות ונישות קטנות יותר.

 1. כאן חל גם הכלל הזה של כפתור המכנסיים, סגירת הרוכסנים, סידור הכיסים וניעור הבגד היטב;

 2. לאחר מכן הניחו את המכנסיים הפתוחים על מקום שטוח, כמו מיטה, למשל;

 3. קפלו את הג'ינס לשניים, רגל אחת על השנייה, השאר את החלק הקדמי פנימה;

 4. תתחילי לגלגל את המכנסיים מהמותניים ומטה, כמו שק שינה, וסיימת! רק תיזהר לא לקמט את הבד, בסדר?

איך לקפל ג'ינס לנסיעות

אם שאלתך הייתה על איך לקפל ג'ינס בצורה קומפקטית, השלב הבא ילמד אותך איך לדחוס את החלקים כמה שיותר, ולייעל מאוד את החלל בתוך התיק.

 1. הניחו בצד את המכנסיים שברצונכם לקפל והניחו אותם על משטח שטוח. זה יכול להיות על המיטה או על שולחן;

 2. קפל אותו לשניים, חבר את שולי שתי הרגליים, השאר את החלק הקדמי של המכנסיים בפנים;

 3. לוקחים את רגל המכנסיים שהייתה למעלה, קפלו אותה שוב החוצה, בברך, ויצרו זווית של 90 מעלות עם הרגל שנשארה ישרה;

 4. לאחר מכן, לוקחים את חגורת המותניים של המכנסיים, מעבירים אותו לכיוון המוט, ומשאירים את הרגל שנמצאת במצב של 90 מעלות;

 5. עכשיו, אתה אמור לקבל גליל שחלק מרגל המכנס מבצבץ החוצה, כלומר הוא לא היה מגולגל. מסיימים בפתיחת הקנה של הרגל שאינה מגולגלת ומכסה את כל הגליל, כפי שעושים בקיפול גרב.

כפי שאתה יכול לראות, טיפול טוב בג'ינס האהוב עליך אינו דבר מסובך! ביצוע הטיפים הפשוטים הללו כיצד לכבס, לקפל ולאחסן את הג'ינסים בצורה נכונה, בנוסף להבטיח שהפריטים שלך יישארו טובים כמו חדשים לאורך זמן, יעזור לך להישאר מאורגן ולהקל על חיי היומיום שלך.